Günde En Az 100 TL Kazandıracak 7 Süper İş Modeli

İş bulamıyorsunuz ya da kendi işinizin patronu olmak istiyorsunuz. Evet bu mevzuda birçok alternatif bulunmakla beraber size yapabileceğimiz tavsiyeler tamamen haiz olduğunuz ana paraya nazaran değişecektir.

Sadece bu yazımızla; fazla ana para istemeyen hatta asla ana para istemeyen ve size günde minimum 100 TL kazandıracak 7 süper iş modeli ile sizlere tavsiyelerde bulunmaya çalışacağız.

Toplumsal Medya Fenomeni Olmak

Toplumsal medyayı etken şekilde kullanıyorsanız ve takipçi sayınızı her geçen gün artırabiliyorsanız, bilin ki toplumsal medya üstünden para kazanmanıza ramak kaldı. İster reklam alıp gelir elde edebilir ya da isterseniz herhangi bir ürünün pazarlamasını toplumsal medya hesaplarınız üstünden yapabilirsiniz. Ek olarak şunu da hatırlatmakta yarar vardır ki; takipçi sayısı oldukça olan toplumsal medya hesaplarının hatırı sayılır sayılara satışı bile yapılmaktadır.

El Becerilerinizi Geliştirme

El becerilerinizi geliştirerek; ortaya yep yeni bir ürün koyabilir, bu tarz şeyleri eşinizden dostunuzdan komşularınızdan başlayarak satabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Bilhassa çocuk, bebek ürünleri mevzusunda ortaya koyacağınız garip düşünce ve ürünler sizlere tahmin bile edemeyeceğiniz kazançlar sunabilir.

Hakkaten Bilgili Olduğunuz Mevzularda Hususi Ders Verme

Eğer bir mevzuda kendinizi uzman seviyesinde hissediyorsanız; bu mevzuda hususi ders vermeyi deneyin. Üstelik web yardımıyla görüntülü konuşma yöntemiyle evinizden herhangi bir yere gitmeden ya da evinize herhangi birisinin gelmesine gerek duymadan hususi ders verebilirsiniz. Eğer bir mevzuda uzman değilseniz bile herhangi bir mevzuda kendinizi geliştirip ders verebilirsiniz.

Yatırım İşlemleri

İnternetin getirmiş olduğu imkanlarla beraber; gerek bilgisayarlarımızdan gerekse akıllı cep telefonlarından, borsa üstünden ya da Forex şeklinde platformlardan işlem yapmak artık çocuk oyuncağı haline geldi. Devamlı piyasayı takip edebiliyor olmanın verdiği avantaj yardımıyla, yapacağınız alım satım işlemleri ile günlük 100 TL kim bilir daha çok kârlar elde edebilirsiniz.

Çocuk Bakıcılığı

Gene ana para istemeyen ve çok da fazla zor olmayan işlerden birisi de çocuk bakıcılığıdır. Günlük 100 TL kim bilir daha çok para kazanabileceğiniz çocuk bakıcılığı işini yapabilmek için en oldukça ihtiyacınız olan şey ise sempatik afacanlara karşı sabırlı olabilmektir.

İşportacılık

Ülkemizin favori mesleklerinden birisi olan işportacılık oldukça fazla ana para istemeyen; doğru zamanda ve doğru yerde yapılması halinde günlük 100 TL ‘den oldukça daha çok para kazanma imkanı elde eden bir iştir. İşportacılıkla süregelen ve işleri büyüterek ustalaşmış iş hayatına geçen birçok örnek vardır.

Fast Food İşleri

Fast food derken daha oldukça Türk mutfağına hususi fast foodlardan bahsediyoruz. Bunlara örnek olarak; tavuklu – nohutlu pilav, et döner, tavuk döner, lahmacun, vs. şeklinde ürünleri dükkan açmadan işportacılık yaparak pazarlayabilirsiniz. Ek olarak emek verme saatleri açısından da avantajlı olacaksınız. İyi bir güzergahta, günde 3 – 4 saat çalışıp, düzgüsel bir işletmeye nazaran oldukça daha çok kazanan dönerciler hepimizin bilmiş olduğu bir gerçektir.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir