Halk Bankası 3452 SMS Kredi Başvurusu

Halkbank SMS ile Kredi Başvurusu

Halkbank ile anında kredi almak artık oldukca kolay ! Yapmanız ihtiyaç duyulan yalnız telefonunuzdan bir SMS göndermek. Türkiye’nin en uygun faiz oranları ile kredi veren bankası olan Halkbank ile sizde tanışarak artık tüm ihtiyacınız olan şeyleri uygun krediler ile giderebilirsiniz. Halkbank Bireysel ve Ticari krediler için artık banka sıralarında beklemenize, saatlerce vakit kaybetmenize gerek yok! Nerede olursanız olun yalnız bir SMS ile artık kredinizin başvurusunu ve tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Halkbank aracılığı ile gerekseme kredilerinde geçerli olan SMS ile müracaat işlemlerinde hangi kuruma ( Turkcell, Vodafone, Avea ) ilişkin olursanız olun yalnız bir sms tutarı karşılığı bu mesajı göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Halk Bank’tan kredi başvurusu yapmak için bir çok kişinin yapmış olduğu şeklinde şubelere gidip yapmanın yanı sıra Halkbank web bankacılığı aracılığı ile de müracaat yapmak oldukca kolay.. Sadece web bankacılığını oldukca iyi kullanamayanlar ve şubeye yakın olmayanlar için kolay bir yol daha var o da SMS ile kredi başvurusu yapmak. 3452’ye aşağıda belirtiğimiz şekilde SMS (kısa ileti) atarsanız 5 dk içinde size başvurunuz hakkında pozitif yada negatif olduğu hakkında data mesajı gelmektedir.

SMS ile Halkbank kredi başvurusu yapmak için;

Cep telefonunuzun ileti kısmına giriyorsunuz ve KREDI yazıp boşluk bırakıp T.C Kimlik Numarası boşluk Net Gelirinizi boşluk istediğiniz kredi miktarını yazıp 3452‘e ileti (SMS) atıyorsunuz. Ek olarak bu krediye SMS haricinde Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak WEB internet sitemizden ise üye olmadan derhal başvurabilirsiniz.

Örnek Halkbank SMS ile Kredi Başvurusu :

KREDI 12345678910 2700 30000

Örnek 3452 SMS Kredi Başvurusu

Halkbank SMS Kredisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • En düşük 1.000 TL, en yüksek 25.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Halkbank’ın kredi politikaları kapsamında yaptığınız müracaat aynı gün içinde değerlendirme yapılıp size geri dönüş gene SMS şeklinde sağlanacaktır. Ek olarak Halkbank kredi müracaatnuzun durumunu Halk Bank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube‘den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip etme imkanı sunmaktadır.
  • Kredi Kullanımı esnasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatikman ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kredi Kullanımı esnasında Yaşam Sigortası yaptırabilirsiniz.
  • Kredinize istediğiniz vakit şubelerimizden ara ödeme yapabilir yada kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank 3452 SMS Süratli Kredi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Tutarı (TL) Taksit Tutarı (TL)
10.000 48 1,67 52,5 326,28
25.000 48 1,67 131,25 815,71
  • Tahsis tutarına %5 Banka Sigorta Işlem Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.
  • Ürüne ilişkin faiz oranı, Bankamızdan Yaşam Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Yaşam sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 10.000 TL 48 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşlarında adam alan kişi için bir senelik sigorta primi 31,21 TL’ dir.
  • Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişim yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı meblağ.

Daha detaylı data ve müracaat yapmak için tıklayınız.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir