Halkbank Emekli Kredi Kartları 2021 Listesi

Halkbank emeklilere kredi vermesinin yanı sıra kredi kartı ürünleri ile de destek olmaya devam etmektedir. 50 bin TL gerekseme kredisi alabileceğiniz şeklinde mutlu emekli gerekseme kredisi şeklinde kredi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Halkbank’ tan emeklilerin kredi alabilmeleri için belirlenmiş olan bir yaş sınırı bulunmaktadır. Bu kredilerin yanı sıra düşük tutarlarda kullanabileceğiz mini krediler de vardır. Emekli kredileri müşterilerin maaş durumlarına bakılırsa belirlenmektedir. Bu kredilerin yanı sıra banka müşterileri kredi kartı da alabilirler. Halkbank’ ın emeklilerin de kullanabileceği kredi kartı ürünlerini ve kart detaylarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Halkbank Emekli Kredi Kartları

Emekli kredi kartı var mı? diye düşündüğünüzü duyar gibiyim. Kredi kartları bir tek çalışanlara değil emeklilere de bazı durumlarda ilaç şeklinde olabiliyor. Pek fazlaca bankanın emekli kredi kampanyaları bulunsa da emekli kredi kartı bulunan bankalar da yok değildir. Halkbank’ ın emekliler olarak geliştirdiği hususi bir kredi kartı ürünü yoktur. Sadece şüphesiz ki pek fazlaca kredi kartı ürünü vardır. Bu kredi kartlarından emekli müşteriler de yararlanabilir.

Halkbank Emekli Kredi Kartları
Halkbank Emekli Kredi Kartları

Emekliler bankalar tarafınca itimat veren kişiler olarak algılandıklarından dolayı kendilerine yönelik olarak emekler yapmaları oldukça normaldir. Öğrenciler ve ev hanımları şeklinde geliri olmayanlara dahi kredi veren bankalar normal olarak ki emekli müşterilerini de unutmayacaklardır. Emeklilere belirli bir yaş sınırı dahilinde kredi verildiğini biliyoruz. Kredi üst limitleri ise maaşlarına bakılırsa belirlenecektir.  Tertipli gelire haiz olan kişiler olduklarından dolayı normal olarak ki kredi kartı almaları da mümkün olmaktadır. Kredi kartlarının limitleri genel olarak belirlenmiş olan kaide gereği maaşların 2 katı olmaktadır. Sadece kartın kullanılmaya başlandığı 2. yıl kart limitleri artırılacak 4 katına çıkmaktadır. Maaşa göre kredi kartı limitlerini inceleyerek detaylı bilgiyi içeriğimizden edinebilir, maaşınıza bakılırsa limit hesaplaması yapabilirsiniz.

Eğer emekli ekstrelerini aksatmadan ödüyor ise kredi yükseltme talebinde bulunabilir. Bu sebeple ödeme durumuna bakılırsa banka müşterilerinin talebi üstüne kredi kartı limitlerini artırma yetkisine haizdir. Denizbank, QNB Finansbank şeklinde bankaların emekliler için geliştirdiği kredi kartı ürünleri olsa da Halkbank tarafınca geliştirilen kredi kartları yardımıyla emekliler de çeşitli kampanyalardan yararlanabilir. Eğer emekli maaşınızı Halkbank’ tan alıyorsanız kredi kartı başvurusu için de bu bankaya gidebilirsiniz. Bu sebeple prosedür gereği bankaların kredi kartı başvurularında talep edecekleri pek fazlaca evrak olacaktır. Emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız bir tek T.C. kimlik belgeniz ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank Paraf Card

Halkbank’ ın en popüler ve klasik olarak tabir edilebilecek olan kredi kartı Paraf’ tır. Kartınızı yurt içinde ve yurt haricinde güvenle kullanabilirsiniz. Kartın senelik ödenti tutarı 32 TL olup isteyenler ek kart da çıkarabilir. Ek kartlar için ödenecek olan meblağ ise 16 TL olacaktır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için banka şubelerine gitmenize gerek kalmamıştır. PARAF boşluk T.C. kimlik no boşluk gelir informasyon yazılarak 3452‘ ye gönderebilir ve kolayca kredi kartı müracaat yapabilirsiniz. 0850 222 0 400 numarasını da arayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halkbank Paraf Card
Halkbank Paraf Card

Kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizden paraf para kazanabilirsiniz. Biriken paralarınız ile üye iş yerlerinden parasız alışveriş yapabilirsiniz. Zor durumda kalmamanız için borcunuzu ödeyemeyecek durumda olmanız halinde ekstrelerinizi erteleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kartınızdan taksitli ön ödeme da çekebilirsiniz. Akdi faiz oranı 2,25% olup çekeceğiniz avanslarda bu faiz oranı geçerli olacaktır. Faturalarınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kredi kartınızın avantajlarından yararlanmak için derhal kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

Paraf Gold

Halkbank’ ın öteki kredi kartı ürünü olan Paraf Gold’ u da kullanabilirsiniz. Kartınız ile yurt içinde alışveriş yapabileceğiniz şeklinde yurt haricinde da kart kullanımı mümkün olmaktadır. Üstelik paraf para kazanarak üye iş yerlerinden parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartta mevcut olan pek fazlaca özellik vardır. Sonrasında taksit yapma hususi durumunun yanı sıra taksitlerinizi ödeyemediğiniz durumlarda taksit erteleme hususi durumunu de kullanabilirsiniz. Senelik kart tutarı 52 TL olup ek kartlarınız için 26 TL ücret ödersiniz. Alışveriş faiz oranı %2,25 olup ön ödeme çekimlerinizde uygulanacak olan faiz oranı da yüzde 2,75 olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası emekli kredi kartlarına da müracaat yaparak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Paraf Gold
Paraf Gold

Kartınız ile faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bunun yanı sıra HGS ödemelerinizi de bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız ile minimum 200 TL en fazla da 15 bin TL taksitli ön ödeme çekebilirsiniz. bu durumda uygulanacak olan faiz oranı akdi faiz oranı olacaktır. Nakit ön ödeme borcunuzu 3,6,9 ve 12 taksit seçeneklerinden yararlanarak taksitlendirebilirsiniz.

Paraf Platinum

Halkbank’ ın öteki kredi kartı ürünü Paraf Platinium’ dur. Aslolan kart senelik tutarı 83 TL olacaktır. Ek olarak ek kart da alabilirsiniz. Bu kart için ödeyeceğiniz ödenti ise 41 TL olacaktır. Kart başvurusu yaparak emekli banka müşterileri de platinium kartın avantajlı dünyasından yararlanabilirler. Halkbank tarafınca belirlenen bir kaide gereği tertipli ödeme meydana getiren müşterilerinin limitleri %100 artırılmaktadır. Mesela 2000 TL kredi kartı limitiniz var. Ödemelerinizi tertipli olarak yapıyorsunuz. Limit artırma talebinde bulunmanız durumunda 4000 TL’ ye kadar artırım sağlanabilmektedir.

Paraf Platinum
Paraf Platinum

Kredi kartının pek fazlaca pozitif yanları bulunmaktadır. Ilk olarak kartınızdan nakite sıkıştığınızda ön ödeme çekebilirsiniz. Taksit erteleme özelliği yardımıyla zor durumda kalmadan taksitlerinizi bir sonraki aya erteleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra yaptığınız alışverişlerden puan kazanırsınız. Biriken puanlarınızla parasız alışveriş yapabilirsiniz.

Parafly

Halkbank’ tan alabileceğiniz kredi kartlarından bir diğeri Parafly‘ dır. Bu kredi kartının da pek fazlaca pozitif yanları bulunmaktadır. Kartın senelik tutarı 65 TL olup ek kart da talep edebilirsiniz. Bu durumda ödeyeceğiniz senelik ödenti tutarı 32 TL olacaktır. Üstelik banka şubelerine gitmeden kolayca kredi kartı başvurusunda da bulunabilirsiniz. Kartın temassız özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik yardımıyla 90 TL’ ye varan alışverişlerinizde kartsız işlem yapabilirsiniz. Ek olarak kartınızdan HGS yüklemesi, otomatik ödeme talimatı şeklinde pek fazlaca özelliği kullanmanız da mümkündür.

Parafly
Parafly

Kredi kartınızdan nakite sıkışmanız durumunda ön ödeme da çekebilirsiniz. Karttan çekilecek olan ön ödeme limiti 500 TL olacaktır. PARAFLY boşluk T.C. kimlik numarası boşluk gelir bilgisi yazarak 3452‘ ye göndermeniz durumunda da kolayca kart başvurusu yapabilirsiniz. Bankalar içinde en çok puan veren kredi kartını inceleyerek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Halk Card

Öteki bankalarda olduğu şeklinde Halkbank tarafınca da geliştirilen parasız bir kredi kartı bulunmaktadır. Kartınızı hiçbir ödenti vb. ödemeden yurt içinde ve yurt haricinde kullanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde paraf para kazanır ve paraf paralar ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartın temassız özelliği de bulunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Borç taksitlendirme özelliği yardımıyla borçlarınızı %2,25 faiz oranı ile 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Minimum taksit seçeneği olan 6 taksiti de tercih edebilirsiniz. Kartın diğer özelliklerini inceleyerek ücretsiz bir şekilde kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

halk card
Halk Card

Halkbank’ ın pek fazlaca kredi kartı ürünü bulunuyor. Bu kredi kartları emekliler için de uygundur. Kart başvurusu yaparak güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ek olarak kredi kartını emekli maaşınızı aldığınız bankadan talep etmeniz de mantıklı olacaktır. Müracaat esnasında sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kart aidatı ödemek isteyenler parasız kartları kullanabilecekleri şeklinde emeklilerimiz Paraf Card ürünlerinden herhangi birine haiz olarak çeşitli avantajlardan yararlanabilirler.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir