Halkbank Paraf ile SHELL KAMPANYASI

Halkbank Paraf ile SHELL İSTASYONLARINDA 4 kere 100tl’ye 50 tl armağan: son gün 31 mart

Halkbank ‘ın kredi kartı markası olan Paraf Kart ‘ın kampanyaları son gaz devam ediyor. Bilhassa son dönemde hayata geçirilen Halkbank Shell kampanyası ile akaryakıt alımlarında Paraf Para armağan ediliyor. Şimdi sizlere Halkbank Paraf ile Shell İstasyonlarında 4*100 TL ‘ye 50 TL armağan kampanyasının ayrıntılarını aktaralım.

50 TL Paraf Para

Shell benzin istasyonlarından ( Paraf üyesi olması gerekiyor ) 14 Şubat 2017 ile 31 Mart 2017 tarihleri içinde 100 TL ‘lik ya da üstünde 4 kez otogaz yada akaryakıt alımına 50 TL paraf para armağan ediliyor. Sadece alışverişlerin tek seferde 100 TL ya da daha çok yapılması ve gene değişik günler içinde yapılması gerekiyor.

Kayıt Olmak İçin 3404 ‘e SMS Gönderin

Kampanyaya katılmayı düşünenlerin cep telefonlarından Shell yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında kredi kartlarının son 6 hanesini 3404 nolu telefonu bildiri atmaları gerekiyor. Örnek bildiri; “SHELL 123456”

Puan Ne Süre Yüklenecek?

Paraf Shell kampanyası kapsamında kazanacağınız puanlarınız, kazanım hakkının elde edilmesinin derhal sonraki gün Paraf kartınıza yüklenecektir. Kampanya kapsamında son 100 TL ‘lik LPG ya da akaryakıt alışverişiniz sonrasında çıkan slipte kazandığına dair data verilecek ve bunun yanı sıra sisteme kayıtlı olan cep telefonunuza da kısa mesajla data verilecektir.

Son Kullanım Zamanı 14 Nisan !

Paraf kredi kartınıza yüklenecek 50 TL son olarak 14 Nisan 2017 geçmişine kadar bir tek Paraf üyesi olan Sheel benzinliklerin LPG yada akaryakıt alımları için kullanılabilecek. Kampanya kapsamında her müşterinin bir tek 1 defaya mahsus kampanyaya katılma hakkı bulunuyor. Kullanılmayan TL ‘ler 15 Nisan 2017 zamanı itibariyle kredi kartlarından geri alınarak ve artık kullanılamayacak.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kampanyaya SMS ile kredi kartını kayıt ettirmeden meydana getirilen harcamalar kampanya kapsamına ve hesaba dahil edilemeyecektir.

Yalnız Vodafone, Turkcell ve Avea operatörlerinden katılım kabul edilirken, kayıt için kısa bildiri gönderilecek cep telefonunun hâli hazırda bankada satın alan adına kayıtlı olan cep telefonu numarası olması gerekmektedir. Gönderilen kısa mesajlar herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Meydana getirilen harcamalar ile ilgili olarak kredi kartı ile çekim meydana getirilen POS cihazlarının Paraf POS ‘u olması gerekmektedir.

Paraf üyesi olmayan Shell istasyonları da bulunabilmekte olup, kampanya bir tek Paraf ile anlaşması bulunan ve üyesi olan Shell benzin istasyonları için geçerlidir. Paraf ile anlaşması bulunan Shell benzin istasyonları için; https://www.parafcard.com.tr/Program_Ortaklari linkini kullanabilirsiniz.

Aynı günde birden fazla yapılacak 100 TL ‘lik LPG ve akaryakıt harcamalarından bir tek ilk olanı kampanyaya dahil edilecektir. Hepsinin sayılabilmesi için alışverişlerin değişik günlerde yapılması gerekiyor.

Paraf Kredi kartı çeşitlerinden; Paraf Kart, Parafly kampanya kapsamındadır, bunlar dışındaki Halk Card, ek kart, Business kartlar, sanal kartlar dahil değildir. Paraf Para kullanılan alışverişler de kampanya kapsamı dışındadır.

18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Halk Bankası ‘nın kampanya ile ilgili değişim yapma ya da bu kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir