ING Bank Altın Hediyeli Emekli Kredisi

Bildiğiniz şeklinde artık emekliler maaşlarını istedikleri bankaya taşıyabiliyorlar. Bankalar içinde rekabete dönüşen emekli maaşı taşıma vakası, kampanyalarla kendi lehine çevirmek isteyen bankalarla doldu. Buna güzel bir örnek olarak ; ING Bank`a emekli maaşını taşıyanlar çeyrek altın kazanıyor.

Maaşını ING bank`a taşıyıp 4 yıl taahhüt eden müşteriler 1 tane çeyrek altın kazanmış oluyorlar. Ayrıyetten emekli maaşını taşıyıp 10.000 TL gereksinim kredisi çeken müşteriler ise +2 tane daha çeyrek altının sahibi oluyorlar. Çektiğiniz gereksinim kredisini 36 ay vade ile ödeyebiliyorsunuz.

Daha evvelde emekli maaşını ING bank`a taşıyıp altın kampanyasına giremeyen müşterilerini de unutmayan ING bank 4. senenin sonunda bu kişilere de altın kazanma fırsatı sunuyor. 5.000 TL ile 10.000 TL içinde kredi kullandıkları taktirde 1 tane çeyrek altın 10.000 TL üstünde gereksinim kredisi kullandıklarında ise 3 tane çeyrek altın kazanma hakkına sahipsiniz. Aynı şekilde çekilen gereksinim kredileri 36 ay vade ile ödenebilir.

Altın hediyeli ING Bank hizmetlerinden yararlanmak için bankadan Destek hesap açtırmanız gerekmektedir. Peki nedir bu destek hesap ? ; Destek hesap içinde para yokken bile nakit kullanmanıza destek olan bir kredili mevduat hesabıdır.

Sizde altın hediyeli ING bank kredilerinde yararlanmak için en yakın ING şubesini ziyaret edip detaylı informasyon ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan En Fazla Ne Kadar Kredi Çekebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir