İnter Global Kargom Nerede Nasıl Takip edebilirim?

Bir malı üretmekten ziyade; o malı pazarlamak, satmak ve sorunsuz bir halde müşteriye ulaştırmak mevzusu da oldukça önemlidir. Ustalaşmış şirketlerde bu işleri meydana getiren departmanların hepsi birer ayrı bölümdür ve yalnız işine odaklanmakta ve bu mevzuda uzmanlık sahibi kişilerden oluşmaktadır. Son yıllarda lojistik sektörü ve kargoculuk oldukça ciddi anlamda ehemmiyet kazanmıştır. Bununla beraber sektöre işini profesyonelce meydana getiren bir oldukça oyuncu giriş yapmıştır. Bur firmalardan birisi de İnter Global Kargo ‘dur.

Daha oldukça kurumsal kargoculuk alanında faaliyetlerini yürütmeye çalışan ve bu mevzuda uzmanlık yoluna giden İnter Global Kargo; Türkiye ‘de bu mevzuda etkinlik yürütmeyi yeğleyen ilk ve tek kargo şirketidir diyebiliriz.

Bundaki amaç; senelerdir sektörde İnter Global Kargo ‘nun elde etmiş olduğu tecrübeyi, ticari işletmelerin kargo ihtiyaçlarının daha profesyonelce karşılanması mevzusunda değerlendirmek istemesidir. Bu amacına büyük seviyede ulaşan İnter Global Kargo 1995 yılından bugüne sektörde büyümekte, günümüz itibariyle her 350 bin civarında adrese kargosunu ulaştırmaktadır. İnter Global Kargo her geçen gün büyümeye devam ederek kurumsal anlamda kargoculuk işi meydana getiren azca sayıda şirket içinde zirveye uzanmaya devam etmektedir.

Kendisini teknolojik alanda da geliştiren İnter Global Kargo; kurmuş olduğu Kurumsal Kargo Online Takip Sistemi beraber müşterilerine anlık olarak gerçek zamanlı kargo takip edeni imkanı sunmaktadır. İnter Global Kargom nerede iyi mi takip edebilirim diyen İnter Global Kargo müşterilerinin tek yapması ihtiyaç duyulan http://www.globalkargo.com/online-kargo-takibi.aspx linkine tıklayarak açılacak ekranda Online Kargo Takip edeni sorgulaması yapmak olacaktır. Kimi kargo şirketlerinde kargo takip edeni işlemi ile ilgili verilen veriler gecikmeli olarak verilebilmektedir. İnter Global Kargonun kurduğu sistem ve alt yapı yardımıyla; İnter Global müşterileri gerçek zamanlı olarak kargoları hakkında bilgilendirilmektedir. GPS sistemleri vasıtasıyla aracın tam olarak hangi noktada olduğu tespit edilir ve bu informasyon anında satın alan ile paylaşılarak tam nokta olarak bildirim yapılmış olmaktadır.

İnter Global Kargo; ulusal kargo işletmeciliği alanında ilgili kanunlarda belirtilen belgeleri ilk alan firmalardan birisi olmuş, hem de almış olduğu ISO 9001:2000 belgesi ile standardını bir kez daha ortaya koymuştur. Şirket kurumsallaşma aşamasını hızla tamamlamış, hizmet standardını çoğaltmak adına da kanun ve yasal mevzuatlara gore hareket etme mevzusunda da ödün vermemektedir. Personel eğitimi mevzusuna da oldukça ehemmiyet verilmektedir.

İnter Global Kargo ile ilgili her türlü talep, tavsiye ve şikayetlerinizle ilgili olarak ister 444 0 392 numaralı satın alan hizmetleri hattını arayabilir, isterseniz de www.globalkargo.com adresi üstünden kontakt bölümündeki kontakt formu vasıtası ile şirket yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Bilhassa kurumsal anlamda kargo işi meydana getiren bir firmaya ihtiyacınız var ise İnter Global Kargo ‘nun imkanlarına, şartlarına muhakkak bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Zira kargoculuk ayrı iş kurumsal kargoculuk ise ayrı bir iştir. Kurumsal kargoculuğun daha ustalaşmış olarak yapılması icap ettiğini düşünmekteyiz.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir