İş Bankası Maximum Kart Ramazan Kampanyası

Maximum Kart Ramazan Kampanyası

İş Bankası ile Ramazan ayında market alışverişinize MaxiPuan fırsatı. 20 Mayıs ve 24 Haziran 2017 tarihleri içinde Maximum Kart’ınız ile anlaşmalı marketlerde bulunan Maximum özelliğe haiz POS cihazlarından tek bir işlemle ve belirtilen tarihler arasındaki değişik günlerde yapacağınız 100 TL ve üstündeki dördüncü taksitsiz alışverişinize 40 TL MaxiPuan verilecektir. Üstelik maximum kart ramazan kampanyası başvurunuzu Maximum Mobil uygulamasından yapmış olursanız, 60 TL MaxiPuan kazanma imkânı bulunmaktadır.

Ramazan Kampanyası’na Katılmak İçin Yapılması Gerekenler Nedir?

İş Bankası’ nın sunmuş olduğu Ramazan Kampanyası’na katılmak için bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan ileti atmanız, Banka’nın web sitesi yada Maximum Mobil uygulamasına girerek müracaat yapmanız kafi. Kampanyaya müracaat ise şu şekillerde yapılmaktadır:

Maximum Mobil uygulamasına girerek “Kampanyalar” bölümünü seçiyorsunuz, arkasından Ramazan kampanyası sayfasındaki “Katıl” butonuna basarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için maximum.com.tr/indir bağlantısını takip edebilirsiniz.

Maximum kart ramazan kampanyası SMS ile katılım gerçekleştirmek için RAMAZAN yazıp, boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 4402’ye ileti atmanız kafi. (Gönderilecek SMS’ler için kendi tarifeniz üstünden SMS gönderim tutarı alınmaktadır.)

Ek olarak Maximum sitesinin ana sayfasında yer edinen “Kampanyalar” sayfasına girerek, ilgili kampanyayı seçip “Katıl” butonuna bastığınızda gelen formu doldurmanız da kafi olacaktır. Maximum kart ramazan kampanyası başvurunuzu yaptıktan sonrasında size bir informasyon mesajı gelecek ve bu mesajdan sonrasında belirtilen tarihler arasındaki harcamalarınız kampanyaya dâhil edilecektir.

Kampanya Bilgileri Nedir?

Ramazan Kampanyası’na İş Bankası Maximum özellikli Maximiles, Maximum, İş’te Üniversiteli, MercedesCard kredi kartı sahibi tüm müşteriler katılabilir. Bunun haricindeki öteki kredi kartları kampanyaya dâhil değildir. Kazanılan MaxiPuan’lar ise kampanya bittikten 7 iş günü içinde kredi kartınıza tanımlanacaktır. Kazılan MaxiPuan’ ların son kullanım zamanı ise 20 Temmuz 2017’ dir. Ek olarak maximum kart ramazan kampanyası ile kazanılan MaxiPuan’lar nakde döndürülemeyecek bir tek alışverişlerinizde geçerli olacaktır. Bununla beraber, Maximiles kredi kartınıza yüklenen puanlar, MaxiMil’ e dönüştürülemeyecek ve Ön ödeme MaxiMil ödemesi için kullanılamayacaktır. Kampanyadan ise bir alan kişi bir tek bir kere yararlanabilecektir.

Bir öteki mühim nokta ise aynı gün yapacağınız alışverişlerden bir tek bir tanesi ve peşin olanı kampanyaya dâhil olabilecektir. Meydana getirilen işlemlerin Maximum özellikli kartlardan ve marketlerdeki POS cihazlardan yapılması da şarttır. maximum kart ramazan kampanyası süresince yaptığınız harcamalardan iptal olanlar ve iade edilenler dikkate alınacaktır. Kampanyadan derhal yararlanmak için yukarıdaki müracaat şekillerinden herhangi birinden müracaat yapmanız yeterlidir.

Bundan önceki yazımız olan Tüm Bankaların Çalıştıkları Kurye Şirketleri ve Telefon Numaraları başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir