İş-Kur Ek İş İmkanları Nelerdir? (BAYANLARA MÜJDE) 2021

Evlere iş veren firmaların nikah şekeri, boncuk dizme, tespih, yapıştırma ve hediyelik eşya şeklinde işler verdiğini duymuşsunuz. İş-kur evlere iş veren firmalara benzeyen bir kurum değildir. Sadece iş-kur bayanları devamlı ekonomik hayatta iş kurmaya teşvik etmektedir. Bu içeriğimiz de İş-Kur yardımı ile verilen imkanları ele aldık. Bayanların ek iş fikirlerine bakalım bu kuruluşun iyi mi bir desteği var.

İş-Kur Evlere İş Veren Firmalardandır

Vatanımızda işsizlik oranının giderek artış göstermesi ve bir oldukca üniversite mezunun işi olmayan kalması sebebi ile yeni düzenlemeler yapılarak oldukca sayıda vatandaşımıza istihdam sağlanmaktadır. İş-kur’da bir oldukca vatandaşımıza bu mevzuda destek olarak eleman arayan şirket ve iş arayan vatandaşımız içinde aracılık yaparak hem şirket sahiplerine hemde iş arayan yurttaşlarımıza büyük bir destekte bulunmaktadır. Ek olarak hepimizin de bilmiş olduğu şeklinde İş kur aracılığı ile işe giren yurttaşlarımız ilk üç ay yada 9 ay süresince çalışmış olduğu firmanın kadrolu elemanı olarak değil iş kur elemanı olarak iş yapmaktadır.

Ek olarak maaşlarını da firmadan değil iş kur tarafınca almaktadırlar. İş kurun hizmet süresi dolmuş olduğunda iş veren sizinle çalışmaktan memnun kaldı ise sizi ekibine alarak devamlı elemanı yapabilir ve maaşlı çalışanı olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ek işlere de haiz olabilirsiniz. Son dönemlerde ek işe gereksinim duyan oldukca fazla vatandaşımız olduğundan dolayı İş-kur ek iş imkanları nedir sorusu ile oldukca sık karşı karşıya kalmaktayız. Ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere yada {özel sektör} de çalışanlara ek iş imkanları oldukça fazladır.

İş-Kur Evlere İş Veren Firmalardandır
İş-Kur Evlere İş Veren Firmalardandır

2021 Senesinde İş-Kur’un Sunmuş Olduğu Ek İş İmkanları

Her yıl olduğu şeklinde bu yılda ek iş imkanları içinde evlere iş veren firmaların sayısı öteki iş ilanlarına nazaran daha fazladır. Bir oldukca vatandaşımız ailesini geçindirmek yada evine katkı olmak için ek işe gereksinim duymaktadır. Kimileri evlerinde kendi kendilerine işler üretirken kimileri ise İş-kur aracılığı ile ek iş imkanı sunan firmalarla emek verme fırsatını yakalamaktadır. İş-kur aracılığı ile çalışabileceğiniz ek iş imkanları ise maddeler halinde aşağıda yer verilmiştir.

  • Garsonluk
  • Resepsiyonist
  • Şoförlük
  • Animatör
  • Organizatör
  • Anketör
  • Satış danışmanı
  • Kasiyerlik

Maddeler halinde yer vermiş olduğumuz meslek gruplarını değerlendirebilir ve bu doğrultuda ek iş yapabilirsiniz. Birde evde yapabileceğiniz ek iş imkanları bulunmaktadır.

2021 senesinde İş-Kur tarafınca sunulan iş imkanları

Evde Yapılabilecek Olan Ek İş İmkanları

Oldukca sayıda vatandaşımız evlerinde emek vererek ek iş olanağına haiz olurken bununla beraber eşleri ve evlatları ile de keyifli vakitle geçirebilmektedir. Evde yaptığınız işleri satabileceğiniz firmalar ile iletişime geçmek için İş-kur ek iş ilanlarını değerlendirmeniz oldukca daha mantıklı olacaktır. Böylece hem sıhhat sigortanız yatmış olacaktır hemde her ay tertipli olarak maaşınızı alabileceksiniz. Evlere iş veren firmaların başlangıcında organizasyon şirketleri yerlerini almaktadır. Kına, nişan, düğün, doğum günü şeklinde daha bir oldukca hususi gün ve geceler için düzenlenecek olan süslemelerin yapımı için evlerinizde çalışmanız mümkün olacaktır. Bunun haricinde çatal kaşık paketleme, etiket yapıştırma, Galoş paketleme, dikiş nakış işleri şeklinde daha bir oldukca alanda iş yapma fırsatına haiz olabilirsiniz.

Çatal Kaşık Paketleme İşi

İş kur aracılığı ile evlere iş veren firmalar arasından çatal kaşık paketleme işini seçmiş olursanız aylık minimum 700 lira civarında bir ücret kazanabilirsiniz. Oldukca kolay ve süratli meydana getirilen bir iş olduğundan firmaların bir bir çok paket başına ücret ödemesi yaparken kimisi ise aylık olarak bir sayı belirler ve o sayı üstünde çalışmanızı isteyebilirler. Bu sebeple de daha sıhhatli çalışmak ve daha güvenilir bir şirket ile çalışmak için ne olursa olsun iş kur aracılığı ile bir şirket seçmenizi tavsiye ederiz. İş Kuran Bayanlara Faizsiz Kredi verilmektedir. İçeriğimizden detaylı data alabilirsiniz.

Etiket Yapıştırma İşi

Etiket yapıştırma işi geçmiş olduğumuz yıllarda oldukça yaygın olan ve bir oldukca ev hanımının yapmayı tercih etmiş olduğu işler içinde baş rol oynamaktadır. Kolay şeklinde görünmüş olsa da aslen oldukça sıkıntılı ve yorucu bir iştir. Oldukca dikkat gerektiren bu işi evinizde ailenizle beraber eğlenerek hatta oyun oynayarak bile yapabilirsiniz.  Bu sebeple hem eğlenir hemde para kazanabilirsiniz. Evlere ek iş olarak etiket yapıştırma işi veren firmalar aylık olarak minimum 1.000 Türk Lirası ile 1.500 Türk Lirası içinde bir maaşa haiz olabilirler.

Galoş Paketleme İşi

2021 yılı içinde gene oldukca fazla tercih edilen işlerin içinde galoş paketleme işi de yerini almaktadır. Oldukça kolay olan galoş paketleme işini yaparken ailenizden ve yakın çevrenizden destek görürseniz şu demek oluyor ki el birliği ile galoş paketlemesi yapmış olursanız oldukça çok para kazanmanız mümkün olacaktır. Galoş paketleyerek bir oldukca anne yada baba çocuklarını okutmayı başarmış hatta kafalarını sokabilecekleri bir eve haiz olmuşlardır. Bu sebeple de hiçbir işi küçümsemeden ve oldukça sağdık olarak çalışmanızı tavsiye ederiz. Devletten Hibe Alan Kadınların Projeleri 2021‘ u inceleyerek bu projeler ile ilgili data sahibi olabilirsiniz. Siz de hazırlayacağınız örnek projeler ile destek almayı başarabilirsiniz.

Galoş paketleme işi

Evde Ek İş Yaparak Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evinizde boş boş oturacağınıza ek iş yaparak aile geçimine katkı sağlayabileceğiniz şeklinde bununla beraber ayaklarınızın üstünde durarak da ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Evde ek iş meydana getiren firmalar averaj olarak 1.000 lira ile 2.000 Türk Lirası civarında bir ücret almanız mümkün olacaktır. Doğal olarak ki bu fiyat çalışmış olduğunuz firmadan firmaya ve yaptığınız işten işe nazaran değişim göstermektedir.Bu sebeple de evde ek iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz. Eğer çalışmak istiyorsanız ne olursa olsun bölgenizde bulunan iş-kur merkezlerine giderek ek iş için başvurularda bulunabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir