İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Firmalar (ANINDA NAKİT)

İstanbul’da senetle kredi veren bölgelere müracaat yaparak, adres ve telefon detayları ile en kolay yoldan yazışma sağlayarak, genel anlamda 1 yıl olmak kaydıyla toplamda 4 – 5 seneye kadar borç para alınabilir. Yasal olmayan yolları tavsiye etmemekle beraber Anadolu yada Avrupa’da nakite gerekseme duymakta iseniz, bu şekilleri deneyin ve bu adresleri inceleyin.

Hiçbir Oda, Birlik ve Resmi Müessese senetle altın satmamaktadır. Senetle alışveriş tüketici ile mal sahibi içinde meydana gelebilecek  bir alışverişin sonucu olarak ortaya çıkabilir.

BURMA BİLEZİK

Avrupa yakasında birçok altın satışı meydana getiren kuyumcu bulunmaktadır. Bu sarraflar genel anlamda kredi kartı ile satışı tercih ederler. Sadece itimat kazanan müşterilerine altının sonrasında teslim edilmesi suretiyle elden taksitle satışları da mevcuttur.

İstanbul Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Adresleri
Ümraniye’de Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Adresleri

 Bu bölgelerde kuyumculardan elden taksitle altın alma imkanınız bulunabilir. Sadece bu adreslerde senetle altın verildiğini söylemiyoruz. Bu tamamen sarraf esnafı ile aranızda ki anlaşmaya bağlı bir durumdur.

İnternetten araştırma yaptığınızda şu firmalara da rastlarsınız;

 1. Mecidiyeköy Taksitli altın satışı :
 2. Avrupa Yakası Altın Sepeti 
 3. Arnavutköy Altıncısı
 4. Senetle Altın Pendik 

Bunun haricinde sizde internette “Avrupa yakasında senetle altın satan yerler” araması yapabilirsiniz.

Bağcılar ve Mecidiyeköy Borç Para Veren Veriyorum Diyenler ve Hayırseverler

Taşı toprağı altın olan bu şehirde binlerce yardımsever olduğu benzer biçimde, zor durumda olup paraya gerekseme duyan kişilerin ceplerinde ki 3 kuruşa göz diken tefeciler de bulunmaktadır. Zira gerçek gerekseme sahipleri mevzuata uygun şekilde müracaat yaptıklarında ne olursa olsun buna karşılık bulacaklardır. Sadece tefecilere gidip başvuranlar, her türlü evrakı ve senedi imzalamak isteyenlerin esasen parayı geri ödemeyecekleri bellidir.

Eğer tüm bankalara borcunuz var ise, kredi kartlarından eksiye düşmüşseniz, siciliniz bozuksa, bankalardan, ikrazatçı kurumlardan, faktoringlerden kredi almanız fazlaca zor olsa gerek. Hatta bankaların verdiği 1.000 – 5.000 TL. içinde minik meblağları içeren mini kredilerinden dahi negatif cevap alabilirsiniz. Sizin bu durumda yapacağız en iyi yol para yardımı meydana getiren İstanbul’da bulunan hayırsever ve yardımsever vatandaşlara başvurmaktır.

Arnavutköy  ve Şişli civarında bolca olan kuyumcuların hiçbirinden elden taksitle altın ve gümüş satın alamadıysanız, elden taksitle cep telefonu satan bölgeler negatif dönüş yapmış ise başka çareniz yok benzer biçimde görünüyor.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Hiçbir banka borç batağında olan bir vatandaşa kredi vermez. Bu durumda iseniz sizin için en uygunu “kredinizi biz çekelim, taksitlerini siz ödeyin” modelidir. Bunun içinde ne olursa olsun ve ne olursa olsun bir şirket ile antak kalma yapmak yerine bir yakınınızdan destek almalısınız. Zira bu kadar zor durumda olan birine faktoring şirketlerinin yada ikrazatçıların pozitif cevap vermesi fazlaca zor olsa gerek. KKB notunuz düşük olsada 800’ün altında değilse aşağıdaki bankalara başvurabilirsiniz;

 1. Enpara maaş bordrosuz internetten kredi
 2. CEPTETEB Gelir belgesiz evraksız finansman
 3. NKolay sicili bozuk olanlara verilen kredi
 4. Tüm bankaların kredili mevduat limitleri
 5. Kredi kartlarının 2.000 TL. civarındaki bakiyeleri
 6. Akbank Direk 30.000 TL. internetten verilen gelir belgesiz kredi

Yukarıda yazılan 6 seçenek sizin için ŞONS ŞANS KREDİSİ olabilir. Bu sebeple iyi araştırmanızı ve bankalara mobil bankacılık hizmetleri üstünden başvurmanızı tavsiye ederiz. Eğer bankaya giderseniz sizden ne olursa olsun gelir belgesi talep edeceklerdir. Maaş bordronuz yok ise bu yolu deneyin derim.

Şişli’de 19 Mayıs, Meşrutiyet, Bozkurt, Halaskargazi, Teşvikiye, Maslak, Pangaltı, Mecidiyeköy semtlerinde,
Bağcılar’da ; Güneşli, Kemalpaşa ve Mahmutbey bölgelerinde,
Avrupa Üsküdar’da; Beylerbeyi, Altunizade, Kandilli, Mimarsinan, Acıbadem
Anadolu Maltepe: İdealtepe, Küçükyalı, Zümrütevler
Sultenbeyli ve Samandıra’da Necipfazıl ve Mimar sinan bölgelerinde para yardımı meydana getiren hayırsever yurttaşlarımızın olduğu, bu bölgede bulunan dernekler ve vakıflardan da belirli miktarlarda ekonomik yardım alınabileceği bilinmektedir.

Bu şirket ve kuruluşlar senesinde birçok vatandaşa acil para bulma yöntemi elde etmiştir. Bankalardan bilhassa 18 yaşlarında minik olan, geliri olmayan, kredi kartı yada herhangi bir kredi ödemenizde problem yaşayarak zamanında ödeme yapamayan ve kredi notu düşük olan, müracaat meydana getirilen kredi limitinin aile gelirinden ve aylık gelir bütçesinin %50 sinden daha çok olması sebebiyle kredi çıkmayan kişiler bu yollara müracaat yaparlar.

Elden Taksitle Kredi Bulunur mu?

İstanbul’da senetle kredi veren kuyumcular olduğu benzer biçimde, elden taksitle otomobil alma imkanı, ev-kur benzeri avmlerinden taksitli alışverişi paraya çevirme imkanları mevcuttur.

Dha da fenası avukatlık olup icralık durumda olan ve bu nedenlerden dolayı kredi geçmiş sicili bozuk sayılan ve kredi notu düşürülen ve bankaların kara listede yer edinen yada başka finansman kuruluşundan alınan kredi sebepleri benzer biçimde birçok değişik nedenlerden dolayı kredi finansmanına erişiminin önünde engeller bulunan, kredi alamayan  yurttaşlarımız için borç para bulabilecekleri firmalar ve Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı sunan firmaları araştırdık.

Anadolu ve Avrupa Yakası

Bankalar ile geçmişte problem yaşamayan, kredi notu yüksek olan ve kredi sicili temiz olan 18 yaşını dolduran ve gelir belgesine haiz olan durağan(durgun) tertipli bir geliri bulunan kişiler bankalardan ve finansman kuruluşlarına müracaat da bulunarak nakit gereksinimlerini yasal olarak kolaylıkla karşılamak için bankaların gerekseme kredisi, taşıt ve konut kredisi ürünlerine başvuruda bulunarak finansman sahibi olabilirler. En yaygın senetle kredi verilen Semtleri şunlardır;

 1. Kağıthane,
 2. Bağcılar,
 3. Ümraniye,
 4. Üsküdar

Bunun haricinde bankalardan kredi çekemeyen bilhassa de sicili temiz olmayan ve kredi notu düşük olan İstanbul’ daki işletme sahipleri, kobi esnaf ve tüccar olan yurttaşlarımız borç para veren bölgeler ve senet karşılığında borç veren finansman kuruluşlarına mecburen müracaat yaparak borçlarını ödeme imkanı bulmaktadır. Borç para veren bölgeler aylık taksitler halinde yüksek faiz oranları ile istenilen vadelerde ve miktarlarda aylık senet düzenleyerek elden borç para vermekte ve ödemelerin zamanında yapılmasını talep etmektedir. Kredi notu düşük be kara llistedeki kişilerin çoğunlukla tercih etmiş olduğu bu firmalardan borç para alırken bilhassa ödeme günlerine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde daha da zor durumlarla karşılaşılabilmektedir.

Avrupa Yakası mı? Anadolu mu?

Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer edinen ilçelerde ikamet eden ve borç paraya sıkışmış olan yurttaşlarımız ilk olarak bankaların gerekseme kredilerinde başvuruda bulunarak kredi alma yolunu denemelidir. Yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı kendilerine kredi çıkmayanlar ise mecburen de olsa borç para veren bölgeler ile iletişime geçerek borç para bulabilirler. Bağcılar, Ümraniye, Kadıköy, Beşiktaş, Büyükçekmece, Fatih, Esenler benzer biçimde semtlerde kara listede olanlara kredi veren birçok şirket mevcuttur.

Artan nüfus yoğunluğu sebebiyle yaşam şartlarının her geçen gün eskisini aratan ve mega kentimiz. Dolayısıyla Anadolu ve Avrupa yakasında birçok işletme ve kobilerimiz mevcut. Bankalardan herhangi bir nedenden dolayı kredi alamayan esnaf, işyar yada işçilerimize alternatif olarak birçok nakit finansmanı sağlayacak danışmanlık şirketleri mevcuttur. BDDK ile anlaşmalı olarak borç para veren faktoring şirketlerinin  adres ve telefonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı
İstanbul Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı

İstanbul’da etkinlik gösteren faktoring firmaları faturalı alacakları için işletmelerin devamlı yanında yer edinen faktoringler ile faks ve EFT yolları ile üstünden de ülkemizdeki öteki illerdeki İzmir, Ankara’da etkinlik gösteren tüccarlarımız için hizmet vermektedir. Firmalar ve bireysel müşteriler için kredi imkanı elde eden bu firmalardan danışmanlık hizmeti alarak borç para bulmanın yollarını deneyebilirsiniz.

Faturalı Senetleri Mevzuata Uygun Olması Durumunda Paraya Çevirebilen Yasal Faktoring Şirketleri İletişim

Faktoring şirketlerinden bazıları şunlardır;

 1. Acar Faktöring; İçerenköy Mahallesi, Alanaldı Cad./sibel Sok. No:19, 34752 Ataşehir
 2. Şirinoğlu Faktöring; Levent Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Yapı Kredi Plaza, C Blok Kat: 14 Beşiktaş,
 3. Tam Faktoring Şubesi:  Özgürlük Bulvarı No: 14/15 SKYPORT Residence, Beylikdüzü (GENEL MÜDÜRLÜK ADRESİ : Cemal Sahir Sok. 26/28 Profilo Plaza A Blok K.2 Mecidiyeköy Şişli)
 4. Tuna faktöring; Hobyar Mahallesi, Ankara Cad. Monero İş Merkezi D:221, 34112 Fatih
 5. Önder Faktöring; MuratPaşa Mah. Uluyol Cad. No:17-19 Istanbul Tower K:4 D:16, Bayrampaşa
 6. Çözüm Faktöring; Gülsuyu, E-5 Yanyol Kartal İş Merkezi No:63, 34848 Kartal

 ve daha birçok faktoring şirketi ülkemizin çeşitli illerinde yer edinen işletme sahiplerinin, Kobilerin  ve Esnaf ve tüccarların acil nakit gereksinimlerini karşılamak suretiyle borç para vermektedir.

Tarımsal faaliyetler için hayvan kredisi çekmek isterseniz eğer, borç şeklinde almanız mümkün değildir.

Çeşitli ilçelerde da ikamet eden birçok esnaf, tüccar ve KOBİ benzer biçimde işletme sahipleri ve bireysel olarak nakite gerekseme duyan kişiler borç para veren yerlerden senetle para almak isteyenler ihtiyacınız olan miktarı ve geri ödeme gücünüzü çalıştığınız mesleğinizi yazarak duyuru bırakabilir ve 300, 400 lira benzer biçimde düşük komisyonlar ödeyerek istediğiniz meblağlarda senetle borç para bulabilirsiniz.

 • Elden taksitle cep telefonu satın alın. (Evkur, Bayraktar AVM, Çetintaş benzer biçimde firmalara başvurun.)
 • Elektronik ürün satın alın. (Elden taksitle Arçelik, Beko, Vestel, Bosh benzer biçimde firmalardan elektronik ürün alın.)
 • Kredi kartınız var ise nakit ön ödeme ve kredili mevduat limitini kullanın.
 • Siciliniz bozuksa, bankaların mobil uygulamalarından evraksız En Süratli Kredi benzer biçimde kampanyalarına başvurun.
Elden Taksitle Kredi İmkanı

ELDEN TAKSİTLE SATIŞ YAPAN EV-KUR ŞUBELERİ VE ADRESLERİ

Ümraniye Evkur Şubesi: Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd. No:106, Ümraniye

Kadıköy Şubesi : Söğütlüçeşme Cad. Direkli Han, No:21, Kadıköy

Parseller Şubesi: Yenigün Mahallesi, Bağcılar Cd. No:179, Bağcılar

Mehmet Akif Ersoy Mah. Fatih Bulvarı, No:139, Sultanbeyli

Avcılar Merkez: Merkez Mahallesi, Marmara Sk. No:25, Avcılar

Yenigün Mahallesi, Bağcılar Cd. No:179, 34200 Bağcılar

Ömer Avni Mh., Selmanağa Bostanı Sk. No:28, 34660 Üsküdar

Gültepe: Ortabayır Mahallesi, Talatpaşa Cd. 92/A-B, 34403 Kağıthane

İstanbul da Senetle Satış Yapan Ev-kur Mağazaları
Ev-kur Mağazaları

Gaziosmanpaşa evkur: Bağlarbaşı Mahallesi, Bağlarbaşı Cd. No:35, Gaziosmanpaşa

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Halk Cad. No:4, 34672 Üsküdar/Istanbul

Sancaktepe Mahallesi, Çarşı Sk. No:61, 34200 Bağcılar / Güngören

Nine Hatun Mahallesi, Davutpaşa Cd. No:18, Esenler

Bozdurma Telefon Alan Merve Hanımın Tavsiyesi;

Ben  avrupa yakasında yaşıyorum. Geçen yıl paraya ihtiyacım vardır ve senetle telefon aldım. Önceleri bnakaların hepsini dolaştım. Yukarıda yazılan bankalar var ya, Odebank, HSBC, Akbank benzer biçimde tüm bulunan 10 civarı bankayı gezdim. Bu bankaların hepsinden negatif cevap aldım. Zira benim kredi notum fazlaca düşüktü. Hemen sonra tefeciler var dediler ve bende tefecileri ziyaret etmeye karar verdim. Şişli, Sarıyer ve Mecidiyeköy bölgesinde fazlaca tefeci varmış. Sadece bunlarında faiz oranları aylık %4 civarında imiş. Denize düşen yılana sarılmış olur misali gittim görüştüm fakat onlarda bir sürü senet imzalatıp beni zor duruma sokmaya çalışıyorlar.

Maddi olarak sıkıntıda olduğum bu günlerde bir olarak çareyi mağazalar ve taksitli satışta buldum. Burada elden taksitle alışveriş imkanı sunan bir sürü mağaza var. Evkur mağazaları ve bayraktan alışveriş buna örnek teşkil ediyor. İsmini vermeyeyim Üsküdar‘da bu şekilde bir mağazadan senetle telefon aldım. Telefonun o vakit ki kıymeti 3.000 TL. civarında idi. Mağazadan 24 ay taksitle aldığım için bana baya pahalıya geldi. İşin aslı ben bin lira fazla verdim ve 4 bin liraya satın aldım. Önceleri bir süre kullanmayı da düşündüm fakat fiyatı düşer diye kutusunu bile açmadım. Ne de olsa İstanbul’dayız, kim kime, dum duma. Aleti alıp derhal telefonculara gittim. Merter, Eminönü, Üsküdar, Beşiktaş, Maltepe nerede ise tüm semtler de sizlerin de bildiğini benzer biçimde telefoncular çarşıları var. Maksat acil paraya ihtiyacımı gidermek olsa da, zarar etmemek için hem Avrupa yakasında, hemde Anadolu yakasında bir sürü telefoncudan fiyat aldım.

En yüksek veren telefoncuya senet imzalayarak 4 bin liraya satın aldığım telefonu 2.500 TL.’ye sattım. Hemen hemen telefon 4 günlüktü. Bu süre zarfında kendimce küçük bir hesaplama yaptım.

 • 3.000 liralık telefonu 4 bin liraya senetle satın aldım. 1.000 TL ZARAR ETTİM.
 • 4.000 TL.’ye aldığım telefonu 2.500 TL.’ye sattım. 1.500 TL. ZARAR.
 • Gittim geldim, yol parası vs. harcamalar içinde 200 TL. zararım oldu.
 • Tüm bu tarz şeyleri topladığımızda bu ticaretten 24 ay taksitle 2.700 TL. zararım oldu.

Şuan ben 24 ay taksitle 4.000 TL.’ye satın aldığım telefonun borcunu ödüyorum. Fakat şöyleki bir durum söz mevzusu oldu. O gün benim paraya fazlaca ihtiyacım vardı ve ne bir bankadan, ne tefeciden, ne de amca dayı halamdan para alamadım. İnsan zor duruma fikir tüm kapılar yüzüne kapanıyor. Bir sürü zarar etsem de o gün ihtiyacım olan parayı buldum ve şuan taksit taksit geri ödüyorum.

Bunun külli zarar bulunduğunu bende biliyorum fakat ilk başta da söylediğim benzer biçimde denize düşen yılana sarılıyor. Hele hele buralarda oturuyorsan, iyice battın anlamına gelir.

Bozdurma Cep Telefonu Satan Oldukça Sayıda Mağaza Mevcuttur!

2.500 TL. için senetle elden her ay 167 TL. ödeme yapıyorum. 2 yıl sonunda 4 bin lira borcumu ödemiş olacağım. Sağolsunlar şirket 3-5 gün gecikme içinde herhangi bir şey söylemiyor. Eğer bir bankadan kredi çekseydim şöyleki bir tablo ortaya çıkacaktır.

Eğer herhangi bir bankadan 2.500 TL. kredi çekseydim aylık faiz oranı muhtemelen %2,5 civarında olacaktı. Benim bu oranla gerekseme kredisi çektiğimi düşünün. Hangi bankaya giderseniz gidin averaj faizler şuan için böyledir.

Bu kredi için averaj 100 TL. dosya harcaması ve 200-300 Tl. sigorta harcaması ödeyecektim. Ek olarak 4 senelik bir kredi olduğundan her yıl bu sigorta ve benzeri giderler yenilenecek ve benden her yıl ARALIK ayında telefon ederek ücret keseceklerini söyleyeceklerdi. Bunun sonunda ortaya şu tablo çıkacaktı.

2.500 liranın 48 ay taksitli aylık %2,5  faizli taksit ödemesi 98,94 TL. olacaktı. 4 yıl sonunda geriye ödeyeceğim taksit miktarı ise şudur; 4,749,12 TL

Çevrem beni bozdurma telefon alıp tefeciye para kaptırdığımı düşünüp yadırgasa da, ben her türlü alıp satarken tecim mevzusunda zararda olsam da şu açıdan kâr ettim.

 1. KİMSEYE FAİZ ÖDEMEDİM. (Pahalı almam ucuz satmam ticaretin bir gereğidir)
 2. KİMSEYE BOYUN EĞMEDİM (Borç istemedim, dilenmedim, yalvarmadım)

Bu hesaplama sonucunda bangır bangır bağıran ve düşük faizli kredi verdiğini söyleyen bankaların ne kadar hesapsız bulunduğunu gördüğünüzü düşünüyorum.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir