İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İş Yeri Açma Kredisi Nedir?

Küresel dünya ekonomisinde birçoğumuz maddi açıdan çeşitli sıkıntılar yaşamaktayız. Bazılarımız elinde maddi imkanları bulunarak bir halde iş hayatında tutunmaya çalışırken bazılarımız ise maddi açıdan yetersizlikler sebebiyle piyasada kendine yer bulamamaktadır. Etrafımıza şu şekilde bir baktığımızda ne olursa olsun çeşitli iş fikirleri olmasına rağmen parasal imkansızlıklar sebebiyle fikrini gerçekleştiremeyen insanoğlu görebilmekteyiz. Bir süre öncesine kadar bu tür olumsuzluklarla karşılaşırken artık işyeri açma kredisi veren bankalar yardımıyla bu problemi aşmış bulunmaktayız.

Çeşitli teşvikler ile desteklenen proje kapsamında bazı bankalar işyeri açmak için destek isteyen müşterilerine kredi imkanları sunarak fikirlerini gerçekleştirmelerine destek olmaktadır. Ikimiz de siz kıymetli ziyaretçilerimiz için iş yeri açma kredisi veren bankalar hakkında data biriktirerek paylaşmak istedik.
Ilk olarak yapacağınız işe bakılırsa avantajlı krediler veren bankaların değişebileceğini bilmenizde yarar var. Mesela ziraat ve hayvancılık için Ziraat Bankası avantajlı olurken bir başka iş için değişik bir banka daha cazip olabilir.

Halk Bankası İşyeri Açma Kredisi

Devlet tarafınca desteklenen KOSGEB programı ile düşük faizli yada direkt bağışlama şeklinde kredi verebilmektedir. Halkbanka’sının iş yeri açma kredisi hakkında detaylı data almak için tıklayınız.

Ziraat Bankası İşyeri Açma Kredisi

Genel olarak ziraat ve hayvancılık alanında iş oluşturmak isteyen çiftçilere yönelik oldukça cazip kredi imkanları sunmaktadır. Ziraat işyeri açma kredisi hakkında detaylar için tıklayınız.

Vakıfbank İşyeri Açma Kredisi

İş projesi olup da parasal imkanları bulunmayan girişimciler için çeşitli ödeme kolaylıkları elde eden kredi hizmetleri sunmaktadır. Vakıfbank dükkan / işyeri açma kredisi için tıklayınız.

İş Bankası İşyeri Açma Kredisi

Lüzumlu şartları elde eden girişimciler için Avrupa Yatırım Fonu Yardımıyla kredi kolaylıkları sunmaktadır. İş Bankasının dükkan açmak için verdiği kredinin detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

Yukarıda bahsedilen işyeri açma kredisi veren bankaların yanı sıra öteki bankalar da çeşitli kampanyalar ve projeler ile girişimcileri destekleyebilmektedir.

Bundan önceki yazımız olan Devlet Destekli Evlilik Kredisi Başvurusu 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir