İzmir’de 1 Saatte Acil Nakit Nasıl Bulunur?

Acil finansmana ihtiyacınız var ve İzmir’ de mi ikamet ediyorsunuz? Sizlere 1 saatte oldukça acil para bulma yöntemlerini anlatacağız. İzmir’ de nakit ya da senetle para veren, gene senetle altın almanızı elde eden kuyumcular, borç para veren faktoring firmalar ve kredi veren finansman şirketleri bulunmaktadır. İnternet üstünden İzmir’deki tefecilerin numaraları vb. oldukça araştırılan mevzular içinde yer almıştır. Bu içeriğimizde normal olarak ki tefeci şeklinde yasadışı ve fena niyetli şahıslara değinmeyeceğiz. İkrazat firmalarına da müracaat yaparak acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri giderebilirsiniz.

İzmir’ de Nakit Para Iyi mi Bulunur?

Yalnız İzmir’ de değil ülkemizin neresinde olursa olsun finansman sıkıntısı çeken pek oldukça vatandaşımız bulunmaktadır. Her insanın bankalar ile münasebeti ne yazık ki oldukça samimi olmakla beraber var. Daha evvel kredi kartı kullanmış ya da kredi çekmiş iseniz muhtemelen borcunuz vardır. Nakit ihtiyaçlarınız için size sunabileceğimiz ilk yol bankaların kapısını çalmaktır. Banka şubelerine giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Sadece bu yolun size açık olması için de pek oldukça şartı tamamlamış olmanız gerekiyor. Acil nakit gereksinim duyan şahıslar aslına bakarsan bankalardan kredi çekemediği için alternatif yöntem arayışına giriyor.

izmirde-nakit-para-nasıl-bulunur
İzmir’ de Nakit Para Iyi mi Bulunur?

Bankaların başvurunuzu pozitif karşılaması için kredi notunuzun yüksek, sicilinizin ise temiz olması gerekiyor. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda hakkınızda yapılacak olan tahkikatın pozitif neticelenmesi için daha evvelki ödemelerinizi tertipli olarak yapmış olmanız gerekmektedir. Sadece kredi notunuz yüksek dahi olsa başvurunuzun neticelenmesi uzun sürecektir. Bu sebeple acil finansman ihtiyaçlarınız için banka kredilerine başvurmanız süre açısından sıkıntılı olacaktır. Fakat web üstünden müracaat meydana getirilen e-krediler size çözüm olabilir. Bu şartlara sahipseniz bankalara kısa ileti atarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Mesajınız kısa süre içinde banka tarafınca neticelenecektir. Eğer müracaat talebiniz onaylandıysa kredi tutarınız hesabınıza yatırılacaktır. Böbreğini satarak acil gereksinimlerini karşılamak isteyen o denli oldukça şahıs var ki! Siz gene de yasal yolların dışına çıkmayın.

İzmir Tefeci Numaraları

Babanın bile oğluna para verirken imtina etmiş olduğu şu dönemde sizler için tavsiye durumunda birkaç cümle söyleyeceğiz. Oldukca sayıda şahıs web üstünden tefeci arayışına giriyor. Numara ve adres araştırmaları sonucu bu kişiler ile bağlantı kurabiliyor. Elbet bankalar da krediyi faizli veriyor. Sadece bankalar resmi kurumlar oldukları için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca faiz oranları devamlı olarak inceleniyor. Tefeciler de size düşük faizler ile kredi vereceklerini iddia edebilir. Sadece tefecilik faaliyetleri devletimizde kanunlar ile yasaklanmıştır. İllegal çatılar altında bu faaliyetleri yürüten kişiler de verecekleri anaparaya komisyon oranı eklemektedir. Bu sebeple ne yazık ki bu içeriğimizde Aliağa’ da Mustafa, Bornova’ da Ali isminde tefeci numaraları veremeyeceğiz.

Verilecek olan meblağ ne kadarsa antak kalma sağlanan taraf ile yazılı olarak bir akit yapılır. Fakat borcunuzu verilen vade süresi içinde ödemediğiniz taktirde yüzde 100′ ü geçen oranlarda sizden komisyon talep edilebilir. Üstelik bu duruma kanuni olarak itiraz etme hakkınız da yoktur. Tefeciler tamamen kendi menfaatlerini ön planda tutarlar. Bu şahıslar faiz gelirleri ile geçiniyor demek de yanlış olmayacaktır. Denize düşen yılana sarılmış olur düşüncesi ile fena niyetli kişilerden şu demek oluyor ki tefecilerden uzak durmanızı öneriyoruz.

izmir-tefeci-numaraları
Tefecilik kanunen suçtur.

Senetle Para Iyi mi Bulunur?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca izin alınarak etkinlik gösteren pek oldukça faktoring şirket bulunmaktadır. Elinizde eğer çek ya da senet var ise buralardan para alabilirsiniz. Yapacağınız işlem bir senet bozdurma işlemi olacaktır. Bu yöntemi kullanarak senetlerin günü gelmemiş dahi olsa nakit elde edebilirsiniz. BDDK izni ile çalışan faktoring firmalara ulaşmak için tıklayınız. Yasal olarak koşulların hazırlanması kaidesi ile bu firmalardan senet karşılığında nakit para bulabilirsiniz. Bu mantık ile çalışan dernekler ve şahıslar da mevcuttur. Bu derneklerin faiz oranları tefecilere nazaran daha düşük olacaktır.

Eğer kredi kullanamayan kişiler içinde yer alıyorsanız senetle para bulma şekillerinden birazcık bahsedelim.

Senet karşılığı para veren kuruluşlar: Burada altını çizmemiz ihtiyaç duyulan nokta bu kuruluşların yasal olmasıdır. Belirli bir komisyon oranı ile size nakit verebilirler ve vade sayısı kadar senet imzalatırlar. Her taksit ödeme gününüz vardığında tutarı ödeyerek imzalamış olduğunuz senetlerden bir tanesini almış olmanız gerekiyor. Ek olarak imza atmadan evvel senetlere tutarın doğru yazıldığından güvenli olunuz. Okumadan herhangi bir evraka sakın imza atmayınız.

İpotek ile kredi veren bankalar: Kredi notu düşük olan kişilerin en oldukça kullandığı yöntemlerden bir tanesidir. Eğer bir taşıt, konut ya da arsaya sahipseniz güvence olarak bu tarz şeyleri bankaya sunarak kredi çekmeniz mümkün olacaktır. Güvence olarak gösterdiğiniz mal varlıklarına banka tarafınca satılamaz şerhi konulmaktadır.

senetle-para-nasıl-bulunur
Senetle para iyi mi bulunur?

Sicili fena olanlara kredi veren bankalar: Bankalar bazı durumlarda sicili fena olan kişilere kredi vermektedir. İpotekli kredi yöntemini kullanarak mal varlıklarınızı güvence olarak izah edebilir ya da bankaya gelir durumu iyi ve kredi notu yüksek iki kefil götürerek kredi alabilirsiniz. Fakat gene de bankalar kredi vermeyi kabul etmezlerse kredi notunuzu yükseltmek adına emek harcamalar başlatabilirsiniz. Borç yapılandırması bu yöntemlerden en sağlamıdır. Kara listedekilere kredi veren bankalara ulaşabilir ve bu bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Senetle Para Veren Kuyumcu Adresleri

Senetle para veren pek oldukça kuyumcu bulunmaktadır. Aslına bakarsak bu yöntem şu şekilde yürümektedir. Nakit paranız olmadığından ve kuyumcular kredi kartına taksit yapamadıklarından dolayı bazı kuyumcular senet karşılığı altın vereceklerini taahhüt etmektedir. İstediğiniz grama karar verdikten sonrasında bir senet düzenlenecek ve bu senetler karşılığı geri ödeme planınız hazırlanacaktır. Doğal olarak kuyumcuların da bu işlem karşısında komisyon oranı talep edeceklerini hatırlatmak gerekiyor.

Bu işlem aslına bakarsak çok da fazla yasal olarak değerlendirilmiyor. Sadece müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak adına bazı kuyumcuların bu yöntemi kullandıklarını söylemek daha doğru olacaktır. Hemen sonra alacağınız altınları yine aynı kuyumcuya satarak nakit elde etmiş olmuş olursunuz. Taksit ödemelerinizi yaptıkça kuyumcudan da senetlerinizi tek tek geri almanız gerekiyor. Zira aksi taktirde negatif bir durumla karşılaştığınızda hak talebinde bulunamazsınız. Senetle borç veren kuyumculara müracaat yaparak nakit ihtiyacınız olan şeyi giderebilirsiniz.

İzmir büyükşehir olduğundan öteki illere bakılırsa senetle para veren kuyumcu bulmak daha kolay olacaktır. Bu şehrin avantajlarından yararlanarak acil ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Kuyumcular ile görüşerek ve faiz oranlarını öğrenerek acil nakit bulabilirsiniz. Sadece anayasamızın 241. maddesi gereğince tefecilik faaliyetleri kabahat olarak kabul edildiğinden, kredi kartı, pos aleti, senetle ya da direkt nakit verme yolu ile meydana getirilen faaliyetlerde de dahil yapılacak olan işlemler tefecilik olarak isimlendirilecektir. Bu sebeple komisyon oranlarını makul seviyelerde tutmak gerekiyor. Bu işleme yasal olarak izin verilmediğinden dolayı kuyumcu adı vermek doğru olmayacaktır.

senetle-para-veren-kuyumcu-adresleri
Senetle para veren kuyumcu adresleri

İzmir İkrazat Firmaları

İkrazat firmaları faktoring firmalar şeklinde çalışırlar. Eskiden sayıları daha çoktu. Sadece şimdi Türkiye genelinde nerede ise 25 tane ikrazatçı bulunmaktadır. Bankalardan kredi alamayan kişilerin geçmiş yıllarda en oldukça tercih ettikleri bölgeler içinde yer almaktaydı. Banka stilinde çalışırlar, faiz oranı ile müşterilerine para verirler. Sadece bankalardan tek farkları bu işlemi bir senet karşılığında yapmalarıdır. Senetle para veren ikrazat firmalarına bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Elektronik Eşya Bozdurma

Nakit elde edeceğiniz yöntemlerden bir tanesi de elektronik eşya bozdurmaktır. İzmir’ de senetle elektronik eşya, bilgisayar, tablet, telefon vb. ürünleri senetle satan pek oldukça yer bulunmaktadır. Buralardan alacağınız ürünleri taksitlendirebilirsiniz. Hemen sonra bu ürünleri aldığınız fiyattan daha uyguna şahıslara pazarlayabilirsiniz. Yakınlarınıza ürünleri almayı teklif edebileceğiniz şeklinde toplumsal medya paylaşım sitelerinde de bu ürünleri satışa çıkarabilirsiniz.

Yalnız telefon, tablet değil beyaz eşyaların da bozdurulmuş olduğu görülmektedir. İnternet üstünde senetle ya da elden taksitle ürün satışı icra eden pek oldukça şirket bulunmaktadır. Bu firmalar ile görüşerek alacağınız eşyaları bozdurun. Acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri bu şekilde de karşılayabilirsiniz. İzmir’ de senetle cep telefonu satan bölgelere ulaşarak buradan telefon alabilirsiniz.

Ankara, Adana, Antalya Muratpaşa şeklinde yerlerde senetle para veren bölgeler hakkında informasyon alarak acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

Her ne şekilde olursa olsun, böbreğimi satarım, tefeciye bulaşırım yeter ki ihtiyacım görülsün şeklindeki söylemler sizi sonuca ulaştırmaz. İnternet üstünden böbrek ilanı veren pek oldukça şahıs bulunmaktadır. Sadece bağlantı kurduğunuz kişiler organ mafyası da olabilir. Ya da tefeciler sırtınıza ağır yükler yükleyebilir. Bu şahıslar ödemeyi geri alabilmek için sizi her türlü şartlarda tehdit edebilir hatta canınıza kastedebilir. Bu sebeple yasal olmayan yollara bulaşmayın. Ponzi işler olarak tabir edilen işlerden de uzak durun. Bankalardan kredi alamıyorsanız yukarıdaki saydığımız yöntemler ile 1 saat içinde finansman elde edebilirsiniz.

Loading…

22 comments

 1. 10 bin lira lazım telefon numaram

 2. Patricia Debra

  Merhaba,
  Biz özel bir kredi kredi ve gayrimenkul ve her türlü iş finansmanı için bir işbirliği finansal vardır. Ayrıca Devlet Onayı ile bireylere, Firmalara ve işbirliği organlarına Krediler sunuyoruz. Şirketimiz İngiltere merkezli meşru bir çevrimiçi finans kurumudur ve çeşitli ülkelerde şubeleri vardır ve normal uzun prosedürler olmadan finansal yardım sağlamayı taahhüt ediyoruz, yani kredi vermeden önce teminat ve arka plan kontrolleri gerektirmiyoruz. Şirket,% 3 faiz oranı oranında kredi sunmaktadır.

 3. Faturanızı ödemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? ya da iş için bir krediye mi ihtiyacınız var?
  Size bir kredi konusunda yardımcı olabiliriz, krediler sunuyoruz Her türlü krediyi sunuyoruz
  * Özel Krediler
  *İş kredisi
  *Bireysel kredi
  * Tatil Kredileri
  * otomobil kredileri ve daha fazlası
  daha fazla bilgi için bize email yoluyla ulaşın Josephgreenhelpfunds256@outlook.com

 4. İsmail rüştü

  Bana kredi cekmemde yardımcı olurmusunuz

 5. İsmail rüştü

  Kredi çekmek istiyorum

 6. Kredi cekmek istiyorum nasıl yardımcı olursunuz

 7. Kredi cekmek istiyorun nasıl yardımcı olursunuz

 8. Kredi aramak mı istiyorsunuz? Kayıtlı bir özel kredi vericisiyiz. Dünyanın her yerinden 1 yıl ila 25 yıl geri ödeme süresi içinde% 3 gibi çok düşük yıllık Faiz Oranları ile dünyanın dört bir yanındaki finansal durumlarını güncellemesi gereken kişilere, kurumsal kurumlara ve şirketlere kredi veriyoruz . Kişisel Kredi, Konsolidasyon Kredisi, Ticari Kredi, Konut Kredisi, Yatırım Kredisi, Tarımsal Krediyi içeren kredi teklifimizle ilgileniyorsanız, tüm para biriminde 1.000 ila 500.000.000 $ aralığında kredi veriyoruz.Lütfen bize aşağıdaki bilgileri verin e-posta ile ilgileniyorsanız aşağıda:

 9. Merhabalar acil paraya ihtiyacım var. Bu konuda yardımlarınız rica olunur.

 10. Acil 40 bin tl paraya ihtiyacım var.

 11. i̇şletme için krediye mi ihtiyacınız var? borç? okul kredisi? tıbbi kredi? konut kredileri? bankada ve diğer şirketlerde kredileriniz reddedildi mi? o zaman loans me için kredi kontrolü ve uygun bir faiz oranı olmadan bir krediye ihtiyacı olan herkese yardım için artık endişelenmenize gerek yok. onlarla şimdi e-posta ile iletişime geç

 12. Kamu personeliyim acil krediye ihtiyacım var acil yardımcı olursanız sevinirim

 13. Acil krediye ihtiyacım var icra lik ödemelerin var yardımcı olun 20000 ihtiyacım var

 14. Arkadaslar benim aldigim biyer var isteyen varsa izmirde oturanlar elden senetle uzak olanlar isede banka yoluyla alabilirler yada uzakta olsa gidip alabilirler bende komisyonla calisiyorum kisi basina 100 tl aliyorum is olarak yapiyorum bunu bende sizin gibi bulana kadar cok dolandirildim ihtiyacimi karsiladim karsiladigim gibi biyerdende kazancim oldu bu durum allah herkesin yardimcisi olsun bende sizin gibi zor durumdaydim guvenip isteyen varsa bana yazabilir bastan okuyarak yazin ama arkadaslar bende aracilik yapicam bu isten para kazanicam numaram ismimin yaninda yaziyor whatsapptan ulasabilirsiniz

 15. Sezan hanim benim acil para ihtiyacim var .izmirden yaziyorum. Benim tel.numeram

 16. İletişim numarası verirmisim

 17. bana ulaşabilirisiniz.ben sizin numaranızı bulamadım.

 18. Sezen hanım benim şu anda 3.500 tl hemen ödemem gereken yer var bi yardımcı olabilirmisin acil

 19. Bi cevap verirseniz sevinirim

 20. Numaranızı alabilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir