İzmir’de Senetle Cep Telefonu Satan Mağazaların Adresleri

Yurttaşlarımız finansman ihtiyaçlarının karşılanması için fazlaca çeşitli yollar deniyor. Bu yöntemlerin başlangıcında peşinatsız senetle cep telefonu almak geliyor. Senetle cep telefonu nereden alabilirim diye merak edenler için içeriğimizde mağaza adreslerine yer verdik. Arçelik, Özşanal benzer biçimde mağazalarda senetle cep telefonu satışı yapılmaktadır.

Kredi kartı alıverişlerinde meydana getirilen son düzenlemeler ile cep telefonlarının artık kredi kartına taksit imkanları ile satışı kısıtlanmıştır. Getirilen engelleme ile kredi kartına meydana getirilen taksitlendirmelerin artık yapılamaması mağazaları elden senetle satışına yöneltmiştir. Elden senetle, kefilsiz ve evraksız olarak kredi kartsız cep telefonu satan bölgeler araması son zamanlarda artış göstermiştir. Hal bu şekilde olunca elden taksitle telefon almak isteyenler için İzmir ve civarında senetle telefon satan mağazalar nerede sayfamızda yer bulmuştur. İzmir’de Kredi Kartsız Cep Telefonu Iyi mi Alınır? şartları nedir detaylar haberimizde..

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Elden taksit düzenleyen teknoloji mağazaları son model akıllı cep telefon satışlarını kişilerin kredi notlarına bakarak risksiz grupta gördükleri müşterileri için yapmaktadır. Elden taksitle cep telefonu almayı düşünen tüketiciler Bimeks benzer biçimde, evkur benzer biçimde teknoloji mağazalarına giderek elden senetle alışveriş yapmak istediklerini ileterek satın alan yetkililerine kimlik belgelerini vererek kredi notları sorgulayan yetkilinin onay vermesi halinde alabilirler. Sizde oldukça rahat olan yöntem yardımıyla elden senet düzenleyip, düzenlenen senetin zamanında ödemesini yaparak son model cep telefonuna haiz olabilirsiniz.

Senetle cep telefonu alıp bozdurmak için telefon satan bölgeler için tıklayınız.

Kredi Kartsız Taksit Meydana getiren Teknoloji Mağazaları

Kredi kartsız elden senetle taksit icra eden teknoloji mağazaları her insanın bilmiş olduğu suretiyle Bimeks, Vatan bilgisayar, Evkur PTT, Avea Vodafone benzer biçimde mağazalardır. Bu mağazalara elden taksit yapma isteğinizi ileterek kefilsiz evraksız 24 ay ve 36 ay vadeli olarak cep telefonunuzu alabilirsiniz.

İzmir'de Kredi Kartsız Cep Telefonu Nasıl Alınır?
İzmir’de Kredi Kartsız Cep Telefonu Iyi mi Alınır?

Bu mağazalar Paytrust ile yapılan anlaşma ile size elden senet düzenleyerek cep telefonu satışını yapmış olacaktır. Paytrust ile anlaşmalı olan Genpa, Avea Vodafone hat sağlayıcı mağazalardan kredi kartsız taksitle KKB kredi notunuza nazaran cep telefonunuzu rahatça alabilirsiniz.

Ankara’ da kredi kartsız cep telefonu satan bölgeler için tıklayınız.

Senetle Telefon Evkur

Devletimizde büyükşehirlerde ticari etkinlik gösteren Evkur mağazası  da cep telefonları elden senet düzenleyerek satışı yapmaktadır. Evkur mağazalarından elden senetle kolaylıkla son model hayalinizdeki cep telefonuna haiz olabilirsiniz.

İzmir'de Kredi Kartsız Cep Telefonu Nasıl Alınır
İzmir’de Kredi Kartsız Cep Telefonu Iyi mi Alınır

İzmir Evkur Mağazaları İletişim

Evkur Gaziemir Şubesi Mağaza ; Gazi Mahallesi, Önder Cd. 95/A-B, 35410 Gaziemir/İzmir · (0212) 473 46 46

Evkur Alışveriş Merkezi ; Köyiçi Mahallesi, Anadolu Cd. No:814, 35640 Aosb/Çiğli/İzmir

Evkur Bozyaka şubesi; Bozyaka Mahallesi, Eski İzmir Cd. 173/A, 35140 Karabağlar/İzmi Mağaza Karabağlar/İzmir (0212) 473 46 46

İzmir Balçova Şubesi; Onur Mahallesi, Ata Cd. 80/A, 35330 Balçova/İzmir

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Bimeks

Bimeks teknoloji mağazası da İzmir ve civarında kredi kartsız taksitli cep telefonu almayı düşünenler için elden taksitle cep telefonu satışı icra eden mağazalardan biridir. Elden taksit düzenleyen Bimeks mağazasında hayalinizdeki son model cep telefonunuzu elden taksit düzenleyerek satışını yaptığından Bimeks mağazalarına uğrayarak telefonunuzu kredi kartsız taksitli olarak alabilirsiniz.

Bimeks kredi kartsız taksitli cep telefonu kontakt;

Yeni Havaalanı Cad. K: Zemin D: Z08, Kipa Alışveriş Merkezi No: 40, Çiğli, 35630

Bimeks Bornova Forum; Kazımdirik Mahallesi, 372. Sk. A4 Blok D:32-Z, 35100 Bornova/İzmir

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Bimeks
Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Bimeks

Vodafone Hat sağlayıcısı Üstünden Taksitle Cep telefonu Iyi mi Alınır?

Cep telefonu mobil şebekeleri olan Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Pttcell benzer biçimde hat sağlayıcıları üstünden de taksitli cep telefonu almakta mümkündür. Bu hat sağlayıcıları faturalı hat müşterilerinin aylık satmaca ödemelerine ilave edilmek şartıyla  peşinatsız, kredi kartsız  herhangi bir senet imzalamanız da gerek kalmadan cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu hat sağlayıcıları faturalı  hat sahibi müşterilerine faturalarına ilave olarak taksitle cep telefonu almak için müşterilerinin kredi notlarına bakarak taksitle cep telefonu satışı yaparlar. Kaç senedir faturalı hat kullandığınızı, satmaca borçlarınızı aksatmadan zamanında ödeyip ödemediğiniz, faturaya  ilave edilecek son model cep telefonun, aylık ödemenize eklenecek olan maliyetini daha ilkin temerrüte düşen satmaca borcunuz olup olmadığı,
Findeks sisteminden yapılacak kredi notu sorgulaması yaparak taksitle elden cep telefonu satışı yapmaktadır. sizde faturalı hat sahibi iseniz bu hat sağlayıcılarından faturanıza cep telefonu taksitlerini ilave ettirerek cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız senetle cep telefonu satan bölgeleri inceleyebilir ve buralardan da cep telefonu alabilirsiniz.

Bu firmalar haricinde, Arçelik, Beko, Vestel,  Bosch, Profilo benzer biçimde meşhur mağazalar ile beraber, Bayraktar, Asil Ev,Beko, Telpa, Dinçler Simport, benzer biçimde senetle elden taksitle cep telefonu satışı icra eden firmalardan taksitle cep telefonu alabilirsiniz. İzmir ilinde bulunmakta olan, Evkur, Arçelik yada popüler beyaz eşya mağazalarından herhangi birini ziyaret ederek, peşinatsız elden senetle cep telefonu satın alabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir