Kredi Kartına Taksitli Nakit DenizBank

Günümüzde Kredi kartlarını kullandığımız alanlar öylesine genişledi ki; en küçük nakiti ihtiyacımızda bile gidip kredi kartından para çeker hale geldik. Hal bu şekilde olunca doğal ki  bankalarda taksitli nakit ön ödeme ve nakit ön ödeme mevzusunda kampanya üzerine kampanya hayata geçirmeye devam ediyor. Kampanya icra eden bu bankalar içinde Denizbank da ön plana çıkanlar içinde.

Bugünkü yazımızda Denizbank Kredi kartınıza taksitli nakit kampanyası üstüne sizleri bilgilendirmeye emek vererek, faiz oranlarından, müracaat şekillerinden, vs. Bahsetmeye çalışacağız.

10 Bin TL‘ye Kadar Taksitli Nakit

Denizbank tarafınca kredi kartı sahiplerine taksitli nakit ön ödeme mevzusunda oldukça eli bol davranıldığını söyleyebiliriz. Taksitli ön ödeme mevzusunda belirlenen üst sınır oldukça yüksek. Kredi kartından 10 bin TL ‘ye kadar taksitli nakit ön ödeme imkanı sunuluyor.

Vade Süresi 12 Aya Kadar Çıkıyor

Genel anlamda yüksek meblağlı taksitli nakit avanslarda vade süresi kısa olabiliyorken, Denizbank tarafınca düzenlenen bu kampanya kapsamında vade süresi 12 ay benzer biçimde uzun bir süre olarak belirlenmiş durumda. 10 bin TL 12 ay vadeli taksitli nakit ön ödeme için oldukça cazip bir teklif diyebiliriz.

10 Bin TL‘yi  Iyi mi Çekeceğim?

Denizbank ‘ın düzenlemiş olduğu kredi kartına taksitli nakit kampanyasından yararlanmak isteyenlerin bunun için başvuruda bulunması gerekiyor. Müracaat şekilleri ise oldukça kolay. Şimdi sizlere bu yöntemlerden de özetlemek gerekirse bahsedelim. Ilk olarak doğal ki bu mevzuda başvurularınızı Denizbank şubelerinden yapabilirsiniz. Bunun haricinde gene AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, Denizbank alan kişi hizmetleri telefon bankacılığından, Denizbank ATM bankamatiklerinden ve gene kısa bildiri yöntemiyle da yapmanız mümkün. Denizbank alan kişi hizmetleri telefon bankacılığını 444 0 800 nolu telefondan arayabilirsiniz. Kısa bildiri yöntemiyle 10 bin TL 12 ay vadeli taksitli nakit başvurusunda bulundurmak isteyenler; cep telefonlarından kısa bildiri kısmına girip, PARA yazıp bir boşluk bırakıp, kredi kartının son 6 hanesini yazıp bir boşluk bırakıp, çekilmek istenen taksitli nakit ön ödeme miktarınızı yazdıktan sonrasında bu mesajı 3280 kısa bildiri olarak göndermeniz yeterlidir. Sadece bu aşamada Denizbank ATM ‘lerinden yapılacak başvurular için ayraç açmak gerekiyor ki; o da ATM ‘lerden taksit nakit çekme noktasında belirlenmiş olan azami miktarın 3 bin TL olduğudur.

Örnek Ödeme Planı

Denizbank kredi kartınızından taksitli nakit avans çekmek istediğinizde ne kadar ödeyeceğinize dair derhal bir örnek ödeme planını da sizlere sunalım. Denizbank‘tan 5 bin TL 12 ay vadeli bir taksitli nakit ön ödeme çektiğinizde; faiz oranı yüzde 1.84 olarak uygulanacak, aylık taksit ödemeleriniz 478 TL ‘ye gelecektir. Bu haliyle toplam geri ödeme miktarınız ise 5 bin 746 TL ‘ye denk gelecektir.

Öteki Bilinmesi Gerekenler

Denizbank kredi kartınızdan çekeceğiniz taksitli nakiti avanslarınız için Bonus puan kazanımı olmayacaktır. Bunun yanı sıra bir yıl içinde kredi kartı borcunuzu 3 kez asgari ödemesinin altında ödeme yaptıysanız nakit ön ödeme çekmeniz de mümkün olmayacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir