Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi 2021 Yılı Kampanyası

Kredi notu sıfır olup, 2021 senesinde bankadan kredi çekemeyenler için, bu içeriğimiz de, kredi notuna bakmayan bankalardan bahsedeceğiz. Sanal tefeciler, senetle kredi veren bölgeler, elden taksitle yada kredi kartıyla cep telefonu satan şirket ve kuruluşlar yerine bu içeriğimiz de, kredi notu sıfır olan kişilerin iyi mi müracaat yapabileceğini bulabilirsiniz. Bilhassa kredi notu azca riskli olanlara da bankalar tarafınca kredi verildiği bilinmektedir.

Eğer kredi notunuz 800 yada 900 KKB skoru aralığında ise, 800 900 puana kredi veren bankalar isminde içeriğimizi incelemelisiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sözü fazla evelemeden sizlere NKredi imkanından anlatmak isterim. Günümüzde bireysel kredi için hangi bankaya başvurursanız başvurun, Maaş Bordrosu, Gelir Belgesi ile beraber kredi notunuzun sorulduğunu görmüş olacaksınız. Banka yetkilisi kredi notunuzu sormasa bile, kimliğinizi verdiğinizde ilk yapacağı işlem kredi sicil puanınızın sorgulanmasıdır. Sorgulama işlemi findeks üstünden yapılmaktadır. Sadece kredi notu sorgulama işlemi ücretli olmaktadır. 5 TL karşılığında kredi notu sorgulayabileceğiniz benzer biçimde içeriğimizde yer edinen Ücretsiz kredi notu sorgulaması yaparak da risk raporunuz ile ilgili detaylı data alabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Anında 25 Bin Lira Kredi

Ilk olarak aşağıda ki bağlantıya tıklayarak Aktifbank anında kredi sayfasına giriş yapınız.

http://www.aktifbank.com.tr/tr/bireysel/n-kolay-krediler/internetten-aninda-kredi

kredi notu düşük olanlara kredi
Kredi notu düşük olanlara kredi

Görselde görülmekte olaln HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayınız.

Oluşturulan sayfadan aşağıda ki bölümleri doldurunuz;

İhtiyacınız olan tutarı girin; KREDİ TUTARINI YAZINIZ.

Kredi Vadesini Seçiniz; 3 AY İLE 48 AY ARASINDA BİR VADE SEÇİNİZ.

sicili bozuk olanlara kredi
Sicili bozuk olanlara kredi

Bu detayları girdiğinizde otomatikman gereksinim duyduğunuz para miktarına gore hesaplama yapılacak ve seçtiğiniz vadeye gore aylık ödemeniz ihtiyaç duyulan taksit tutarı yansıtılacaktır. Mesela 25 bin lira için 48 süresince ödemeniz ihtiyaç duyulan meblağ aylık 943,93 TL.’dir.

Paranı Derhal Al butonunun altında bulunmakta olan Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu linkine tıkladığınız da, çekeceğiniz kredi için her ay ödeyeceğiniz tutarlar ve ödeme tablosu görüntülenecektir. Sicili bozuk olanların çekeceği 48 ay vadeli 25.000 TL. anında kredi için;

  • Çekilen para miktarı: 25.000 TL.
  • Kesintiler sonucunda hesabınıza yatan para: 24.875 TL. (125 TL. kesinti yapılmış.)
  • Toplam geri ödenecek meblağ: 45.308 TL.’dir.

Bahse mevzu kredinin geri ödeme planını kredi notu düşük olanlara kredi bağlantısına tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Paramı derhal al butonuna tıklayarak oluşturulan pencereden devam ediniz. Dikkat ederseniz, bu bölüme kadar hiçbir kişisel bilgimizi sisteme kaydetmediğimiz benzer biçimde, kredi notumuz ile ilgili bir sorgulama da yapılmadı. Şu demek oluyor ki kredi notunuz 0 olması ile 800, 900 puan olması içinde herhangi bir fark bulunmamaktadır.

kredi notu 0 olanlara kredi
Kredi notu 0 olanlara kredi

Oluşturulan sayfadan Tc.Kimlik Numaranız, Cep Telefonu Numaranız ve etken olarak kullandığınız Elektronik posta adresinizi girerek işlemlere devam edin ve başvurunuzu tamamlayınız.

Sisteme tanımladığınız cep telefonu numaranıza gereksinim kredinizin müracaat sonucu ve kredinizin onaylandığına dair bildiri gelecektir.

Maaş Bordrosuz ve Gelir Belgesiz Anında Kredi İmkanı

Kredi notu düşük olanlar haricinde maaş bordrosu olmayanlar, şuan web üstünden yada mobil uygulamalardan anında kredi veren bankalara müracaat yapabilir. Örnek vermek gerekirse, Akbank direk mobil uygulaması ile banka şubesine uğramadan, maaş bordronuz yada gelir belgeniz olmadan 5 dakika içinde kredi başvurusu yapabilir ve maaş bordrosuz derhal paranızı çekebilirsiniz. Bilhassa ev hanımları ve üniversite öğrencilerinin çokça tercih etmiş olduğu yöntemlerden bir tanesidir. Gelir belgesi sunamadıklarından dolayı web üstünden kredi başvurusunda bulunabilirler. Gelir belgesiz kredi veren 5 banka şubesini ve şartlarını öğrenerek bu bankalardan kredi çekebilirsiniz.

maaş bordosuz gelir belgesiz kredi
Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi

Eğer kredi notunuz 0 değilse ve KKB puanlaması ile herhangi bir probleminiz yok ise, gelir belgeniz olmadan Akbank Direkt Kredi sisteminden 20 bin lira tutarında anında kredi kullanabilirsiniz.

Bu krediden faydalanmanın 2 değişik yöntemi var. Her ikisinde de, Akbank şubesinde etken bir vadesiz mevduat hesabınızın olması gerekiyor. Eğer Akbank’ta hesabınız yok ise, herhangi bir Akbank şubesine müracaat yaparak derhal hesap açtırabilirsiniz.

http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Subeye-Gitmeden-Kredi.aspx sayfasına giriş yapın!

Kredi notuna göre anında kredi
Kredi notuna gore anında kredi

Oluşturulan sayfada hesaplama işlemini görmüş olacaksınız.

Meblağ hanesine; Çekmek istediğiniz kredi miktarını giriniz. (En fazla 20.000 TL. seçmenizi tavsiye ederim.)

Vade bölümünde ki yuvarlağı sağa doğru çekerek seçmek istediğiniz vadeyi etken edin. 3 ay ile 36 ay arasındadır.

Bu vade ve kredi tutarına gore, maaş bodrosuz olarak çektiğiniz gereksinim kredisi için aylık yapacağınız ödeme miktarı sağ tarafta görüntülenecektir.

Mesela 2021 senesinde Akbank’ tan kredi çekmek istediğinizde size sunulacak olan faiz oranı %2,67 olacaktır. 20 bin TL kredi çekriğinizde ise bu faiz oranı ve 36 ay vade ile geri ödeyeceğiniz meblağ 944,17 TL olacaktır.

İkinci yöntem olarak Android yada İos işletim sistemi yüklü olan cep telefonlarınızdan bu sistemden kredi almak için müracaat yapabilirsiniz.

  • Samsung, Htc, Sony benzer biçimde cep telefonları için bu linkten
  • Iphone ve Ios yüklü mobil cihazlarınız için bu bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.
kredi-notu-düşük-olanlara-kredi
Kredi notu düşük olanlar da kredi alabilmektedir.

Bu uygulamaları cep telefonunuza indirdiğinizde yapmanız ihtiyaç duyulan etken durumda ki Akbank hesabınız için bir gizyazı oluşturup bu gizyazı ile giriş yapmaktır. Giriş işleminizi gerçekleştirdiğinizde,

BAŞVURU VE NAKİT İHTİYAÇLARIM > AKBANK DİREKT KREDİ

kısmına giriş yaparak kredi tutarı, taksit sayısı seçerek aynı ekrandan,

Aylık taksit tutarı, Toplam Geri Ödeme Miktarı ve Senelik Yaşam Sigortası Prim tutarını görüntüleyebilirsiniz.

Ev hanımları, aylık durağan(durgun) geliri olmasına karşın belgelendiremeyenler, esnaf ve sanatkarlar, kredi notu kafi olmasına karşın bankalardan kredi çekemeyenler için en kolay kredi alma yöntemi budur.

Kredi puanı 0 olanlar için ise, yukarıda anlatılan yöntem, tefecilere başvurmak yerine en rahat tekniktir. Bu tekniği kullanarak kredi notu düşük olanlar web üstünden kredi başvurusunda bulunabilir.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir