Maximum Kart Market Kampanyası

Maximum Kartınız İle 2 Kere 100 TL Market Harcamasına 20 TL Armağan Kampanyası (Son Gün 31 Mart)

Türkiye İş Bankası ‘nın kredi kartı markası olan Maximum kart puan kampanyaları ile müşterilerine bol miktarda puan kazandırmaya devam ediyor. Yapmış olduğu son kampanyalardan birisi ise; Maximum kartınız ile 2 kere 100 TL market harcamasına 20 TL armağan kampanyası ( son gün 31 Mart )… Şimdi sizlere kampanyanın koşullarını ve detaylarını aktaralım.

3 Mart – 31 Mart Arası Geçerli

3 Mart 2017 ile 31 Mart 2017 tarihleri arasındaki Maximum kredi kartınız ile Maximum kart anlaşmalı herhangi bir marketten bir defada ve değişik tarihlerde yapacağınız 100 TL ve üstündeki alışverişlerden ikincisinde 20 TL Maxi Puan kazanabiliyorsunuz. Sonrasında da Maximum kredi kartınıza yüklenen puanları gene Maximum pos aleti bulunan iş yerlerinde istediğiniz benzer biçimde harcayabiliyorsunuz.

Kampanya Şartları

Kampanyaya katılacakların; App Store ya da Play Store ‘dan akıllı cep telefonlarına Maximum Mobil uygulamasını indirmeleri ve mobil uygulamadan bu kampanyaya girip, KATIL butonuna tıklamaları gerekmektedir. Bigün için yalnız 1 tane 100 TL ‘lik alışveriş dikkate alınacak olup, aynı gün içinde yapılacak sonraki 100 TL ‘lik alışverişler kampanya kapsamı haricinde kalacaktır. Taksitli alışverişler de kampanya dışı kalmaktadır.

Kampanya 3 Mart – 31 Mart arasındaki alışverişleri kapsamakta olup, kampanya kapsamında hak kazanan kredi kartı kullanıcılarının 20 TL ‘lik puanları; 10 iş günü içinde yüklenecektir. Yüklenen bu puanlar, harcanmaması halinde 25 Nisan 2017 ‘de geri alınacaktır. Kampanyaya İş Bankası Maximum kredi kartı sahipleri ile Maximiles ve MercedesCard ‘lar dahildir. Bunun dışındaki şirket kredi kartları, aidatsız Maximum ve İşte Üniversiteli kredi kartları, Vadematik kart kampanyadan yararlanamamaktadır. Kazanılan Maxipuanlar bununla birlikte Maximiles olarak da kullanılabilecektir.

Maximum Mobili İndirin

Maximum Kredi kartının mobil uygulaması olan ve kampanyaya katılabilmek için lüzumlu olan mobil uygulamasını IPhone cihazlar için App Store ‘dan indirmek için https://itunes.apple.com/tr/app/parakod/id957789062?l=tr&mt=8 adresine tıklayabilir, Android cihazlar için Play Store  ‘dan indirmek için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softtech.parakod&hl=tr adresine tıklayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

* Bigün içinde 10 kere 100 TL ve üstü alışveriş yapsanız bile; bu alışverişlerinizden yalnız 1 alışverişiniz kampanya kapsamına girecektir. Bu yüzden aynı gün alışveriş yapmamaya çalışın.

* Yüklenen puanların son harcama zamanı 24 Nisan 2017 olup, bu tarihten sonrasında harcanmayan puanlar geri alınacaktır.

* Kampanya kapsamında olan kartlar Maximum kart, Maximiles ve MercedesCard ‘tır. Bunların dışındaki şirket kredi kartları, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı sahipleri kampanyadan yararlanamamaktadır.

* Maxi Puan ve Maxi Fırsat ile meydana getirilen alışverişler kampanya kapsamındaki alışverişlerden sayılmayacaktır.

* Taksitli alışverişler kampanya kapsamındaki alışverişlerden sayılmayacaktır.

Maximum Kredi Kartı Müracaat

Eğer Maximum kredi kartınız yoksa; ister herhangi bir Türkiye  İş Bankası şubesine müracaat edebilirsiniz isterseniz de; İş Bankası ‘nın web sitesi olan www.isbank.com.tr üstünden ya da Maximum kartın web sitesinden https://www.maximum.com.tr/TR/kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/kredi-karti-basvurusu.aspx adresinden direkt olarak Maximum kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Tüm Bankaların Çalıştıkları Kurye Şirketleri ve Telefon Numaraları başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir