Mazot-Benzin İndirim Kartları Yüzde 5 (GÜNCEL KAMPANYA)

Mazot ve benzin fiyatlarının artması ile beraber tüketiciler çareyi indirim kartlarında buldu. Pek oldukca akaryakıt firmasının indirim kartı bulunmakta ve bu kartlar üstünden belirlenen oranlarda indirim yapılmaktadır. Flash indirim kartları Kadoil ve Lukoil markalarında geçerlidir. Mazot ya da benzin alırken bu kartlar yardımı ile firmaların güncel kampanyalarından yararlanabiliriz. Akaryakıt istasyonlarından bu kartlara haiz olmak için müracaat yapmanız gerekmektedir. İndirim kartlarında geçerli olan indirim oranı ise genel olarak yüzde 5 civarında olmaktadır.

Flash İndirim Kartı

Türkiye’ de yaygın olarak kullanılan akaryakıt indirim kartlarından bir tanesidir. Bu kart vatanımızda 800′ ü aşkın istasyonda geçerlidir. Üstelik karta haiz olmak için istenen herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Benzin ve mazot alımlarında bu kartı kullanarak yüzde 5 oranlarında indirimlerden yararlanırsınız. Mesela 100 TL’ lik mazot alımlarınızda toplamda 95 TL ödersiniz. Kart başvurusu ile herhangi bir koşul aranmaksızın karta haiz olabilirsiniz. Müracaat sonrası 2 yıl süresince kartı tüm akaryakıt istasyonlarında kullanabilirsiniz.

flash-indirim-kartı
Flash indirim kartı

Kartın en mühim özelliği anında indirim yapılmasıdır. Yapılmakta olan düzenleme ile benzin ve mazot alımlarının yanı sıra akaryakıt marketlerde bulunan ürünlerden almanız durumunda da indirimlerden yararlanabileceksiniz. Kartın geçerli olduğu akaryakıt markaları Kadoil ve Lukoil‘ dir. Kartın pek oldukca faydası bulunmaktadır. Yalnız binek araçlar için değil, traktörden tıra hatta motosiklete kadar tüm araçlara alacağınız mazot ya da benzinde yüzde 5 oranında indirim uygulanacaktır.

Kadoil’ de Yüzde 5 İndirim

Kadoil akaryakıt istasyonundan benzin ya da mazot almanız durumunda herhangi bir koşul olmadan yüzde 5 indirim kazanmak istemez misiniz? Kart başvurusu yapmak size bir telefon kadar yakın. 0212 256 81 11 numaralı telefonu arayarak isim, soy isim, adres ve telefon bilgilerinizi vererek kart başvurusu yapabilirsiniz. Kartınız hazırlandıktan sonrasında herhangi bir kargo bedeli talep edilmeden adresinize gönderilecektir. Tır şoförleri, otobüsçüler, kamyoncular, minibüsçüler ya da hususi taşıt sahipleri Kadoil istasyonlarından da herhangi bir ücret ödemeksizin kart alabilirler. Yurt içinde bulunan tüm Kadoil istasyonlarında kartı kullanabilirsiniz. Üstelik indirimden yararlanmak için geçerli olan herhangi bir limit de bulunmamaktadır. Peşinatsız ticari araç satan galerilerden senet yolu ile vasıta alabilirsiniz.

Lukoil’ de Yüzde 4 İndirim

Flash indirim kartları Lukoil istasyonlarında da geçerli olmaktadır. Üstelik herhangi bir koşul ya da evrak talep etmeden kart başvurularınızı yapabilirsiniz. 0212 256 81 11 numarasından kart başvurusu yapabilirsiniz. Adres bilgilerinizi iletmeniz durumunda kartınız adresinize gelecektir. Üstelik sizden herhangi bir kargo tutarı talep edilmeyecektir. Bu kartı kullanarak Türkiye genelinde Lukoil istasyonlarından alacağınız mazot ve benzinlerde yüzde 4 oranında indirim uygulanacaktır. Doğrusu 100 TL’ lik mazot ya da benzin almanız durumunda 96 TL ödeyeceksiniz. Tır şoförleri, kamyoncu, minibüsçü ya da taksicilerde akaryakıt istasyonlarına uğrayarak herhangi bir ücret ödemeden indirim kartlarına haiz olabilirler. Üstelik indirimden yararlanabilmeniz için herhangi bir limit bulunmamaktadır.

İndirim kartı başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Aytemiz Kart

Aytemiz akaryakıt istasyonlarından alacağınız mazot ve benzinlerde belirlenen oranlarda indirim yapılmaktadır. Haiz olduğunuz kart ile yapacağınız alımlarda pompa satış fiyatı üstünden daha azca ödeyebilirsiniz. Bu kart bir tek Aytemiz istasyonlarında geçerli olmaktadır. Burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan husus belirttiğimiz benzer biçimde fiyatın indirimli satış fiyatı üstünden değil tavsiye edilen pompa fiyatı dikkate alınarak yapılmasıdır. Kredi kartı ya da peşin alımlarda siz de kartınız ile yapılacak olan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ek olarak marka, sadakat programları kapsamında geliştirdiği Aytemiz kart ürünü ile puan toplama imkanı da sağlamaktadır.

aytemiz-kart
Aytemiz Club Kart

Aytemiz kartınız ile motosikletlerinize yapacağınız akaryakıt alımlarınız için başlatılmış olan bir kampanya bulunmaktadır. Eğer değişik günlerde olmak suretiyle 3 kere 40 TL ve üstü benzin alımı yapmış olursanız kartınıza 10 TL tutarında puan yüklenecektir. Kampanyaya katılmak için KASK yazıp bir boşluk bırakarak kart numaranızı yazıp 8869′ a gönderebilirsiniz. Kampanya 14 Ekim ve 14 Kasım tarihleri içinde geçerlidir.

Kartlarını teslim alanlar ONAY boşluk kart numarası boşluk ad ve soyad yazarak 8869′ a göndermelidir. Kartın aktivasyonu bu şekilde mümkün olmaktadır.  Kartı aldıktan sonrasında bu onay mesajını göndermeyenler kartlarını kullanamayacaktır. 444 22 98 numarasını arayarak kart başvurusu yapabilirsiniz. Alacağınız yakıtlarda görevlilere bu kartınızı göstermeniz durumunda indirimlerden yararlanmanız mümkün olmaktadır. Anlaşmalı mağaza hazırlanmış olan otomasyon sistemine kartı okutur. Müşteriler Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafınca belirlenmiş olan oranlar üstünden alımlarını gerçekleştirir. Başlatılan kampanyalar Türkiye genelinde bulunan tüm Aytemiz istasyonlarında geçerli olmaktadır.

Ek olarak kartın sunmuş olduğu avantajlardan bir tanesi de aracınızdan inmeden yapılacak olan ödemelere olanak tanımasıdır. Bu işlemin mümkün olabilmesi için akaryakıt kartınızın herhangi bir bankaya ilişik kredi kartı ürünü ile eşleştirilmesi gerekmektedir. İndirimlerden yararlanmak ve puan kazanabilmek için kartınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Üstelik araçtan ödeme seçeneği için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Kartınız ile online işlem yapmak için tıklayınız.

Club Total Card

Club Total kartınız ile yapacağınız alışverişlerden puan kazanarak akaryakıt alımlarınızı daha uygun fiyatlarda gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurusu Total istasyonlarından alınmaktadır. Buralarda bulunan müracaat formunu doldurduktan sonrasında kartınızı derhal teslim alabilirsiniz. Ek olarak kartınızı sanal olarak da kullanabilirsiniz. Cep telefonu numaraları ile sanal kart oluşturulabilmektedir. Kartınız ile puan kazanmak oldukca kolaydır. Akaryakıt almak için Total istasyonlarına giderek kartınızı görevliye vermelisiniz. Görevli kartınızı pos aletine okutacaktır. Alımlarınızda kartınıza yüklenecek olan puanlar ise aşağıdaki gibidir;

  • Total 1 litre LPG alımlarında 1 puan
  • Total 1 litre Eurodiesel alımlarında 1,5 puan
  • Total 1 litre Excellium Eurodiesel alımlarında 1,5 puan
  • Total 1 litre Excellium Kurşunsuz 95 alımlarınızda ise 2 puan yüklenecektir.

Kartınızda biriken toplam puanlarınızı yaptığınız alışverişler sonrası pos aletinden çıkan fişten öğrenebilirsiniz. Bu puanlar biriktiğinde parasız akaryakıt almanız mümkün olacaktır. Puan yazarak 3174′ e göndermeniz durumunda da kartınızda olan puanlarınız ile ilgili data kısa bildiri yolu ile size gönderilecektir. SMS sorgulaması ücretli olarak yapılmaktadır.

SMS yolu ile kart başvurusunda da bulunulmaktadır. BASVURU boşluk doğum zamanı boşluk vasıta plakanızı yazarak 3174‘ e göndermeniz durumunda kart başvurunuz yapılmış olacaktır. İnternet üstünde yer edinen başvuru formunu doldurarak da kart taleplerinizi Total’ e iletebilirsiniz.

Positive Card

En geniş akaryakıt indirim kartı ürünlerine haiz olan marka Petrol Ofisi‘ dir. Türkiye genelinde 1700 tane şubesi bulunmaktadır. Sadakat programı kapsamında geliştirilen Positive Card ile tüketicilere bazı avantajlar sunulmaktadır. Bu kart ile akaryakıt ya da gaz alımı yapıldığında tüketici alışveriş düzeyine bakılırsa puan kazanmakta ve biriken puanları ile parasız akaryakıt ya da gaz alabilmektedir. Eğer bu kartı herhangi bir kredi kartı ürünü ile eşleştirirseniz gene indirim uygulanmaktadır. Siz de mazot ya da benzin alımlarınızda Positive Card’ ı kullanarak kazanmaya başlayabilirsiniz. VW indirimli otomobil kampanyalarını incelediniz mi?

Üstelik kart başvurusunda bulunmak oldukça kolaydır. Petrol Ofisi istasyonlarında hazır olarak bulunan kartı alarak zarfın içinde bulunan müracaat formunu doğru ve eksiksiz bir halde doldurmanız gerekmektedir. Hemen sonra kartınızın aktivasyonunu yapmanız gerekiyor. AKTIF boşluk kart numarası boşluk isim boşluk soyisim yazarak 7627′ e kısa bildiri göndererek derhal kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

positive-card
Positive Card

Kartta öde geç özelliği de bulunmaktadır. Bir kredi kartı ürünü ile akaryakıt indirim kartınızı eşleştirmeniz durumunda aracınızdan inmeden işlem yapabilirsiniz. Ödegeç özelliği etken olan kartların kampanya dahilinde 3 kat daha çok puan kazanması mümkün olmaktadır.

Sizde akaryakıt istasyonlarına uğrayarak alacağınız indirim kartlarını aktive ediniz ve kampanya dahilinde bulunan indirimlerden yararlanınız. Biriktirdiğiniz puanlarınız ile parasız akaryakıt da alabilirsiniz. Mazot fiyatlarının bile benzin ile yarış halinde olduğu şu dönemde indirim kartlarınız ile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. 2021 senesinde yapılması planlanan bir düzenleme ile nakit ödemelerde indirimler yapılacağı söylenmektedir. Kredi kartları ile alımlarda ise değişik tutarlar uygulanacaktır. İndirim kartları peşin ödemeleri daha da karlı hale getirecektir.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir