MNG Kargo Takip | MNG Kargom Nerede

MNG Tüm ortaklık bünyesinde 2003 senesinde faaliyete geçen MNG Kargo; bugün itibariyle 800 civarı şubesi, 26 tane aktarma merkezi, 8 bin çalışan, 15 tane bölge müdürlüğü, 6 kargo uçağı ve 2 bin civarında kara taşımacılığı meydana getiren aracı ile sektörde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. MNG Kargo ülke genelinde taşımacılık hizmetinin yanı sıra dünyanın öteki ülkelerine de hizmet götürmektedir.

Bu alt yapısı ile beraber Türkiye ‘de sektörün önder ve en mühim kargo şirketlerinden birisidir. Ek olarak hava yolu taşımacılığında filosunda kendisine ilişkin tayyare olan tek kargo şirketidir. Kara yolu taşımacılığı ve hava yolu taşımacılığındaki gücü ile beraber Türkiye‘nin tüm kent merkezlerinde 24 saatte teslim hizmeti sunmaktadır. Gene ihracat, ithalat, gümrük işlemleri, ara koruncak ve depolama hizmetinin yanı sıra; kurmuş olduğu Teknolojik Aktarma Merkezleri yardımıyla müşterilerine ilişkin kargoları el değmeden hasarsız bir halde yetişmesi ihtiyaç duyulan adreslere ulaştırmaktadır.

MNG Kargomu Iyi mi Takip Edebilirim?

MNG  Kargo; hayata geçirdiği kargo takip sistemi ile müşterilerine, kargoları ile ilgili anında data paylaşımı sunmaktadır. MNG kargom nerede iyi mi takip edebilirim diyenlerin yapması ihtiyaç duyulan tek şey; MNG Kargo ‘nun resmi internet sayfası olan www.mngkargo.com.tr adresine girip, derhal ana sayfadaki gönderi sorgulama kısmına takip numarasını işleyip sorgula butonuna tıklamak olacaktır. Oluşturulan ekranda kargonun son olarak nerede işlem görmüş olduğu, şu anda ne durumda olduğu, tahmini teslim süresi, varış şubesi bağlantı detayları şeklinde birçok detaylı data paylaşımında bulunulmaktadır. Ek olarak e – tecim siteleri üstünden alışveriş meydana getiren müşteriler için; e – tecim firmalarına hususi sorgulama menüsü de bulunmaktadır.

MNG Kargo Satın alan Hizmetleri Numarası

MNG Kargo ile ilgili her türlü tavsiye  ve şikayetleriniz için MNG Kargo müşteri hizmetleri numarası olan 444 06 06 nolu telefonu ya da 0 850 222 06 06 nolu telefonu arayabilir, kargonuz hakkında data alabilir ya da kargo ile ilgili her türlü mevzuda yardım alabilirsiniz. Gene info@mngkargo.com.tr adresine atacağınız e – posta ile de şirket yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Başvurunuzla ilgili tarafınıza en kısa sürede yanıt e – postası gönderilecektir.

MNG Kargo Sorgulama

Gene MNG Kargo tarafınca müşterilerine destek olabilmek amacıyla iyi mi kargo gönderimi yapılır mevzusunda hazırlanmış olan bir gönderi  rehberi de bulunmaktadır. Bu rehbere ulaşmak için MNG Kargo ‘nun internet sayfası üstünden “ Gönderi Rehberi “ kısmına girmeniz gerekmektedir. Direkt ulaşmak isteyen kullanıcılarımız http://www.mngkargo.com.tr/tr/gonderi-rehberi linkini kullanarak gönderi rehberine ulaşabilirler.

MNG Kargo; değişik şirketlerle anlaşmalar yaparak her geçen gün satın alan portföyünü büyütmeye devam etmektedir. Mesela; Türk Telekom abonelerine % 30 indirim, D – Smart abonelerine % 25 indirim, Denizbank bireysel müşterilerine % 30 indirim, HOPİ kullanıcılarına % 25 hopi paracık, CLK – Boğaziçi Elektrik müşterilerine % 25 indirim şeklinde kampanyalar bulunmaktadır.

Genel merkezi Maslak Mahallesi Sümer Sokak No:3 Ayazağa Tecim Merkezi K : 5 – 6 Sarıyer İstanbul adresinde bulunan MNG Kargo; birçok toplumsal mesuliyet projesine de ev sahipliği yapmaktadır.

Bundan önceki yazımız olan PTT Kargo Takip Sorgulama | PTT Kargom Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


One comment

  1. Bu tarz makaleler insanı gerçekten kolay işleri daha kolay yapmaya teşvik ediyor kargo takip edebilmek için birebir yer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir