N Kolay Kredi Başvurusu

Bankacılık alanında hizmet veren kurum ve kuruluşlar birbirleri ile devamlı rekabet içinde olmasına bağlı olarak daha çok alan kişi kapabilme adına çeşitli bankacılık ürünlerini ve fırsatlarını ortaya koymaya çalışmaktadırlar. Neredeyse her banka kendi içinde bankacılık Ar-Ge çalışmasını yapmakta olup bu çalışmaların karşılığında müşterilerine daha iyi hizmet verebilme yada sunmuş olduğu avantajlı ürünleri yardımıyla öteki rakiplerine nazaran bir adım önde olmayı sağlamaya iş koşturmacasındadır.

Ortaya konan yeni nesil bankacılık ürünleri içinde son dönemlerde en fazlaca dikkati çeken Etken Bank’ın N kolay kredisidir.

Peki, N kolay kredi nedir? Bir tek Etken Bank tarafınca geliştirilen ve birçok bankanın şimdiye kadar uygulamasında bulunmayan bu hizmet nakit gereksinim duyan yurttaşlarımıza acil nakit gereksinim kredisi sunmaktadır.

Bilinmiş olduğu suretiyle bankalardan kredi kullanmak isteyen yurttaşlarımız bankanın belirlemiş olduğu kredi ürünü ile ilgili çeşitli harcamaları ödemek durumunda ve prosedür olarak birçok evrakın imzalanması şeklinde süreci yavaşlatan bürokratik uygulamalara maruz kalmaktadır. Oysa N kolay kredi başvurusu esnasında herhangi bir halde evrak imzalama, kredinin yanında başka bankacılık ürünü satma vb. şeklinde uygulamalara maruz kalmadan oturduğunuz yerden bu krediyi kullanabilmektesiniz. Kredi başvurusu için isterseniz Etken Bank’ın resmi platformunu yada N kolay kredinin kendine ilişik internet sayfasını kullanabilirsiniz. Bu krediye müracaat için evinizden çıkmanıza gerek kalmadan bir tek web üstünden yapacağınız müracaat ile beraber haiz olabilirsiniz.

N kolay kredi başvurusuna 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşı, kredi risk durumunda herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan hepimiz başvurabilir. Kredinin kullanımına dair tahsis tutarı ve kredi kullandırma tutarı adı altında çekilecek olan tutarın binde beşi oranında kredi tahsis tutarı alınmakta ve herhangi bir halde sigorta yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. N kolay kredi kullanımına dair minimum 3 ay en fazla 36 aya kadar vade yaptırabilirsiniz, ek olarak Etken Bank 7 yaşına kadar vasıta almak isteyenlere N kolay vasıta kredisi de kullandırmakta olup 48 aya varan vadelerde vasıta kredisi de verebilmektedir.

Bundan önceki yazımız olan Devlet Destekli Evlilik Kredisi Başvurusu 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir