Odeabank 8444 SMS Nakit Hazır Kredi Başvurusu

Kredi kampanyaları mevzusunda Ramazan Bayramı ‘nın yaklaşıyor olması ile beraber iyiden iyiye hareketlenmeler başladı diyebiliriz. Bankalar daha çok kredi vermek amacıyla rekabet ederken, bundan tüketiciler olarak doğal ki biz karlı çıkıyoruz.

8444 SMS Kredi

Bankalar bu kampanyaların yanı sıra bununla beraber kredilerinde, ulaşılabilirliği de kolaylaştırarak tüketicileri cezbetmeye devam ediyor. Mesela kısa ileti ile web bankacılığı ya da mobil bankacılık üstünden artık kredi başvurusu alan ve krediyi de direkt olarak hesabınıza yatıran bankalar bulunmaktadır. Şimdi kredi mevzusunda tüketicilerin işini kolaylaştıran bankalardan birisi olan Odeabank 8444 SMS Nakit Hazır Kredi Başvurusu ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Şubeye Gitmeden Hazır Kredi

Bayramın yaklaştığı şu günlerde Odeabank ‘tan Nakit Hazır Kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyenlerin Odeabank şubelerine gitmelerine gerek yok. İster cep telefonundan kısa ileti atmak suretiyle ister web bankacılığı, ister mobil bankacılık ile isterseniz de Odeabank satın alan hizmetleri telefon bankacılığı numarası olan 444 8 444 nolu telefonu aramanız kafi olacaktır. Odeabank müşterisi olmayanlar ise; Odeabank ‘ın web sitesi olan www.odeabank.com.tr adresi üstünden kredi başvurusunu yapabilirler. Buradan Bireysel > Başvurular kısmına girmeleri kafi olacaktır. Direkt olarak müracaat sayfasına ulaşmak isteyenler ise; https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx adresini kullanabilirler.

Kredinin Özellikleri

Odeabank 8444 SMS Kredi Nakit Hazır Kredi kampanyasında 35 bin TL ‘ye kadar kredi finansmanı yapılıyor. Üstelik bayram sebebiyle ödeme süreci de ertelenebiliyor. Kısaca kredinizi Odeabank ‘tan şimdi çekecek, sadece ödemelere Eylül ayında da başlayabilirsiniz. Vade süresi ise 48 aya kadar uzayabilmektedir. Kredi başvurusu esnasında kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir. Yaş mevzusunda üst limit ise 75 olarak belirlenmiştir, bu yaştan daha yaşlı adaylara kredi finansmanı yapılamamaktadır.

Örnek Ödeme Planları

Kredi Miktarı Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Kredi Tahsis Tutarı
10.000 TL 36 ay 2,75% 479 TL 53 TL
20.000 TL 36 ay 2,75% 957 TL 105 TL

3 bin TL 36 ay vadeli kredide; faiz oranı yüzde 2,75, aylık ödemeler 143 TL , dosya harcaması 99 TL, kredi yaşam sigortası 83 TL, kredi tahsis tutarı 16 TL olacaktır.

30 bin TL 36 ay vadeli kredide; faiz oranı yüzde 2,75, aylık ödemeler 1.436 TL , dosya harcaması 240 TL, kredi yaşam sigortası 83 TL, kredi tahsis tutarı 157 TL olacaktır.

Burada minik bir ayrıntıyı sizlere aktaralım. Kişinin kredi notuna bakılırsa faiz oranı uygulaması Odeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyasında da bulunmaktadır. Bunun için faiz oranınız kredi notunuza bakılırsa belirlenecektir. En yüksek kredi notuna haiz olan tüketiciler için faiz oranı yüzde 2,75 olarak belirlenmiş olup, faiz oranları yüzde 2,39 – 2,49 – 2,69 – 2,79 olarak devam etmektedir.

Daha çok detay için : https://www.odeabank.com.tr/tr-tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi/sayfalar/nakit-hazir.aspx

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir