Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Bankaların kredi ile ilgili olarak istediği ana belgelerden birisi de asla kuşku yok ki gelir belgesidir. Bankaların gelir belgesi istemesinin sebebi ise; kredi başvurucusunun ilgili kredi borcunu ödeme gücünün tespitidir. Sadece kredi notu uygulamasının gittikçe daha oturuyor olması ve bununla beraber kullanımının da yaygınlaşması ile beraber; belli ölçülerdeki kredilerde bankalar gelir belgesiz finansman sağlayabiliyor. Bu bankalardan birisi olan Odeabank ile ilgili olarak siz kıymetli okurlarımız için bu yazımızda Odeabank Gelir Belgesiz Kredi başvurusu ve süreci ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Veriyor mu?

Sorumuzun cevabı net olarak evet olacaktır. İlgili şartları taşıyan hepimiz Odeabank ‘tan gelir belgesiz kredi çekebilir. Doğal ki  gerek Odeabank olsun ve gerekse de öteki bankalar olsun; herhangi bir kredi başvurucusuna gelir belgesiz bir halde kredi verirken, dayanacağı temel nokta kredi notu olacaktır. Kredi notu yüksek olan kişiler Odeabank ‘tan daha rahat bir halde gelir belgesiz kredi çekebilecektir. Bununla beraber kredi notunuz birazcık düşük seviyelerde ise; ya size tahsis edilecek kredi miktarı limiti daha düşük tutulacak ya da bir gelir belgesi ibraz etmeniz istenecektir.

Odebank Gelir Belgesiz Krediye Iyi mi Başvurulur?

Bunun için en kolay yöntem Odeabank online kredi başvuru kanallarına tecrübe etmek olacaktır. Bu kanallar Odeabank web sitesi, web bankacılığı, mobil bankacılık, SMS ile müracaat, Odeabank telefon bankacılığı kanallarıdır. Şimdi sırasıyla bunlara bir göz atalım.

Odeabank İnternetten Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank ‘ın web sitesi üstünden kredisi başvurunuzu derhal yapabilirsiniz. Şartların el vermesi halinde sizlerden herhangi bir gelir belgesi talebinde de bulunulmayacaktır. Bunun için Odeabank ‘ın internet sayfası olan www.odeabank.com.tr adresine girip, sonrasında da sırasıyla Bireysel > Başvurular > İhtiyaç Kredisi sekmelerini kullanabilirsiniz. Aramak istemeyenler için; https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx linkini de sizlerle paylaşalım. Müracaat sayfasına ulaştıktan sonrasında kredi müracaat formunda TC no, cep telefonu no ve doğrulma kodunu girmeniz, sonrasında da sırasıyla ilgili aşamaları tamamlamanız yeterlidir.

Odeabank SMS ile Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Bu yoldan SMS ile gelir belgesiz kredi başvurusu yapacaksanız, derhal cep telefonunuzun kısa bildiri bölümünden; NAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında Tc kimlik numaranızı yazıp, 8444 ‘e sms olarak göndermelisiniz. SMS i gönderdikten sonrasında kısa süre içinde durum değerlendirmesi yapılacak ve Odeabank tarafınca size dönüş sağlanacaktır. Bu kredide de herhangi bir gelir belgesi talebi yoktur. Kimliğiniz kafi olacaktır.

Odeabank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan Gelir Belgesiz Kredi

Eğer Odeabank müşterisi iseniz; bu durumda Odeabank ‘ın web bankacılığı ya da mobil bankacılığını kullanarak gelir belgesiz kredi başvurunuzu başlatabilir, ek olarak kredinizin onayı halinde kredinizi direkt olarak vadesiz hesabınıza da alabilirsiniz. Odeabank web bankacılığı ya da mobil uygulamanıza giriş yaptıktan sonrasında; Krediler menüsünden yeni kredi başvurusu oluşturabilirsiniz.

Odeabank Alan kişi Hizmetleri Telefon Bankacılığından Gelir Belgesiz Kredi

Bu da oldukça kolay bir yöntem olmakla beraber; derhal Odeabank satın alan hizmetleri numarası olan 444 8 444 nolu telefonu arayabilirsiniz. Krediler menüsünden müracaat alt menüsü ile satın alan temsilcisine bağlanıp, kredi başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Faiz Oranları

Odeabank ‘ta gelir belgesiz kredilerin şartlarına da özetlemek gerekirse bir değinelim. Faiz oranları yüzde 1,39 ‘dan başlıyor. Vade süresi ise 48 aya kadar çıkabiliyor. Örnek bir ödeme planı sunacak olursak; 10 bin TL 48 ay vadeli bir gelir belgesiz kredide; aylık taksitleriniz 304 TL ‘ye gelecektir. 53 TL kadar bir kredi tahsis tutarı alınacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir