Özdilek World Kredi Kartı Kampanyası

World kredi kartınızla Özdilek mağazalarında 200’e 30 tl armağan:son gün 29 mart

Ülkemizin en mühim marketler zinciri ve gene tekstil markalarından birisi olan Özdilek; Yapı Kredi World Kart ile yapmış olduğu antak kalma sonucunda müşterilerine 30 TL ‘ye kadar World puan kazanma imkanı sunuyor. Kampanya 16 Şubat 2017 ile 29 Mart 2017 tarihleri içinde geçerli. World kredi kartınızla Özdilek mağazalarında 200 ‘e 30 TL armağan kampanyasının detaylarını sizlere aktaralım.

Son Gün 29 Mart 2017

16 Şubat 2017 ile 29 Mart 2017 tarihleri aralığında Özdilek marketlerinden toplamda 200 TL ve üstünde yapacağınız peşin olarak Yapı Kredi World Kart ile ödeyeceğiniz alışverişlerinize 20 TL değerinde World puan hediyesi veriliyor. Yapı Kredinin mobil cüzdan uygulaması olan Yapı Kredi Cüzdan kullanan müşterilerin bu platform üstünden katılımlarında 10 TL daha ilave World puan kazanıyor.

Kampanyaya Katılım

Yapı Kredi World Kart kullanıcılarının yanı sıra; Vakıfbank, Anadolubank ve Albaraka World kart sahipleri de kampanyaya katılabiliyor. Bu kullananların kampanyaya katılım şartları ise kartın niteliğine bakılırsa değişiyor. Bundan dolayı buraya dikkat edin.

Albaraka World Kart Sahipleri

Kampanyaya katılım için yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonunuzdan ileti metnine; “OZDILEK” yazdıktan sonrasında boşluk bırakıp, “AL” yazıp boşluk bırakmaksızın alan kişi numarasını yazarak 4454 ‘e kısa ileti göndermek yeterlidir.

Anadolubank World Kart Sahipleri

Kampanyaya katılım için yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonunuzdan ileti metnine; “OZDILEK” yazdıktan sonrasında boşluk bırakıp, “AN” yazıp boşluk bırakmaksızın alan kişi numarasını yazarak 4454 ‘e kısa ileti şeklinde göndermek yeterlidir.

Vakıfbank World Kart Sahipleri

Kampanyaya katılım için yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonunuzdan ileti metnine; “OZDILEK” yazdıktan sonrasında boşluk bırakıp, kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 6635‘e kısa ileti göndermek yeterlidir.

Yapı Kredi World Kart Sahipleri

Kampanyaya katılım için yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonunuzdan ileti metnine; “OZDILEK” yazdıktan sonrasında boşluk bırakıp, kart üstünde yazan alan kişi numarasını 4454 ‘e kısa ileti olarak göndermek yeterlidir.

Puanlar Ne Süre Yüklenecek?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan World puanlar; 13 Nisan 2017 günü itibariyle kredi kartınıza yüklenecektir. Yüklenen puanların son kullanma zamanı ise 24 Nisan 2017 olup, bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar silinecektir.

Yapı Kredi Cüzdan İle Kampanyaya Katılım

Bu şekilde kampanyaya katılacak tüketicilerin; Yapı Kredi cüzdan uygulamasını cep telefonlarına indirdikten sonrasında “BANA ÖZEL” menüsü altında yer edinen Kampanyaya Katıl kısmına tıklamaları yeterlidir. Özdilek World Puan kampanyasına katılacak olan tüketicilerin; kazanacağı puanlar 28 Nisan 2017 ‘ye kadar yüklenecek, puanları kullanmak için son tarih ise 9 Mayıs 2017 olacaktır. Bu tarihten sonrasında puanlar silinecektir.

SMS Tutarı

Kampanya iştirakı için faturanıza yansıtılacak kısa ileti bedeli KDV  ve ÖİV dahil; Turkcell ve Avea kullanıcıları için 0.65 TL, Vodafone müşterileri için ise 0.415 TL olacaktır. Her alan kişi bu kampanyadan yalnız 1 kez yararlanabilecektir.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir