Para Kazandıran Mobil Oyunlar 2021 Arşivi

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber bilgisayar oyunları yerini mobil oyunlara bıraktı. Hatta bu mobil uygulamalar yardımıyla 2021 yılı itibari ile para kazanmak dahi mümkündür. Hem Android hem de IOS’ ta bulunan oyun uygulamalarını indirip telefonunuza yükleyiniz. Bu oyunları oynayarak para ve armağan çekleri kazanabilirsiniz. Para kazandıran oyunları sizler için araştırdık.

Mobil Oyun İle Iyi mi Para Kazanılır?

Halıhazırda oyunlara Play Store ya da App Store üstünden erişebilirsiniz. Bu oyunları telefonlarınıza indirebilir, yükleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Yükleme aşamasında sizden para aktarımı için kredi kartı bilgileriniz istenecektir. Bu sebeple oyunu cihazınıza indirmeden yıldızını, kullanıcı yorumlarını inceleyerek güvenilirliğini araştırın. Bazı oyunlara üyelik ise ücretli olmaktadır. Şu demek oluyor ki oyunu para ile satın alırsınız. Bu durumda gene aynı şekilde incelemede bulunun. İnternet kirli bir ortam olduğundan informasyon kirliliğinden ziyade dolandırıcılık eğilimlerine de açık olabilir. Bu sebeple ek bir ücret ödeyerek mağduriyet yaşamayın. Bu sayede oyun oynayarak extra gelir elde edebilirsiniz. Ek olarak bu biçim oyunlar oynamak isteyen kişiler sıfırdan adım atmak yerine belirli bir seviyeye gelmiş kullanıcılar ararlar. İlerde oyun oynamak istemediğiniz taktirde hesabınızı satabilir ve bu sayede de gelir elde edebilirsiniz. İngilizce biliyorsanız yabancı uygulamalar ile daha oldukça para kazanmanız da mümkündür.

Counter Strike Global Offensive

Valve şirketinin en oldukça satan oyunu CS: GO‘ dur. Bu oyundaki itemlere skin adı verilmektedir. Yeni tasarım tüfek ve bıçaklara yatırılan büyük meblağlar vardır. Bunlar Steam Topluluk Pazarı’ndan da temin edilebiliyor. Skin almak için tıklayınız. Bu oyun bir cenk oyunudur.

cs go
CS GO ile para kazanmak mümkün.

Başarı elde ettikçe aşama kazanırsınız. Bu rütbeler de para kazanmanızı sağlar. Belirli bölümlere geldiğinizde Meta ve Kutu isminde olan ve parasal anlamda kıymeti olan materyaller kazanılır. Oyun içinde en kıymetli kabul edilen Meta’ lardan biri bıçaklardır. Bıçak tutarları bin doları geçmektedir. Oyunda başarı ve aşama elde eden her insanın bu Meta ve Kutu’ lardan almak hakkı vardır. Oyun tutarı 22 TL civarındadır. Şu demek oluyor ki bu oyuna yapacağınız tek yatırım yalnızca oyunu satın almak için ödeyeceğiniz meblağdır. Burada kazanılan paralar oyun içinde kullanılmaktadır. Nakit olarak ödenmez. Mobil uyumlu olan oyunu bu linkten indirebilirsiniz.

XY Gaming

Bilhassa CS: GO oynayanlara tavsiye edilebilecek bir oyundur. Oyuna adım atmak için yeni oyun kimliği ekle seçeneğinden üye olmanız gerekiyor. Öteki üyeler ile rekabet edilmesini elde eden ve bu sektörün enleri içinde yer edinen bir uygulamadır. Oyunda skor durumu, sıradaki oyunlar gösterilmektedir. Öteki oyuncular ile konuşmanızı elde eden bir söyleşi platformu da bulunmaktadır. Üye olma esnasında kasiyer alanındaki detayları doğru doldurmalısınız. Buraya hesap detayları eklenmektedir ve site yönetimi tarafınca kişisel bilgilerinizin öteki kullanıcılar tarafınca görülmesi izin verilmemiştir. Hesap durumunuzda bakiyeniz gösterilir. Ek olarak bankada bekleyen tutarlar da bu sekmede görülebilir. Oyuna giriş yaptığınız her günde 20 para kazanabilirsiniz. Şu demek oluyor ki her gün oyuna girerseniz haftada cobin cinsinden 140 para kazanabilirsiniz. Bu oyuna üye olmak tamamen parasızdır. Fazladan ücret ödemeden derhal oyunu indirin, kazanmaya başlayın.

Inbox Dollars

Inbox dollars ile para kazanmak için ilk olarak sayfaya üye olmalısınız. Üyelik işlemleri tamamen parasızdır ve üye olmanız durumunda 5 dolar bonus kazanmış olmuş olursunuz. Sistem üstünden parasız oyunlar bulup oynayarak para kazanabilirsiniz.

inbox dollars
Yalnız oyun değil online anketler yaparak ve video izleyerek de para kazanabilirsiniz.

Ek olarak inbox dollars yalnızca bir oyun sayfası değildir. Çeşitli aktiviteler ile de para kazanmak mümkündür. Tv izleyerek, anket yaparak, video izleyerek online aktiviteler ile gerçek cash elde edersiniz. Dışardayken telefonunuzun GPS hususi durumunu açarak bile para kazanabilirsiniz. Bu sayede indirimler de kazanmak mümkündür. Kolay nakit üstünden para ve armağan kartı kazanabileceğiniz oyunlara ulaşabilirsiniz.

LOL

Steam almanıza gerek olmayan bir oyundur. Oyunun aslolan adı League of Legends’ dir. Arenalı şu demek oluyor ki karşılaştırma şeklinde oynanan bir oyundur. Moba türü oyunlar bu oyun yardımıyla yaygınlaşmıştır. Play store den 400 RP almak istediğinizde 8 TL ödersiniz. Rekabete ve stratejiye dayalıdır. İki ekip oluşturulur. Bu takımlar değişik ortamlarda, değişik oyun arayüzleri ile kazanmak için savaşım ederler. Canlı turnuvaların da yapıldığı görüşmektedir. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa bağımlılık yapacağı kesindir. 🙂

lol
LOL

Cash For Apps

Bu uygulama IOS ve Google Play Store ile uyumludur. Telefonunuza yüklemek istediğiniz değişik uygulamaları Cash For Apps üstünden indirirseniz armağan puanlar kazanıyorsunuz. Sisteme nazaran 300 puan 1 dolar değerindedir. Bu puanlar ile armağan kartları satın alınabilmektedir. Arkadaşlarınıza çağrı isteği gönderdiğinizde gene puan kazanırsınız. Uygulamayı yükledikten sonrasında kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Hesap üstünden değişik uygulamaları indirebilir, oylayabilir ve yorumlayabilirsiniz. Bu yaptığınız işlemlerin hepsi ayrı ayrı puanlanacaktır. Kazancınız PayPal hesaplarına iki üç gün içinde aktarılır. Siz de anlaşmalı firmalarda armağan kartlarınızı kullanabilirsiniz. Armağan olarak genel anlamda Amazon kart verilmektedir. Uygulamayı indirerek para kazanmak için tıklayınız.

PUGB

Bu oyunun aslolan adı Playerunknown’s Battlegrounds‘ dur. Oyun bir adada geçmektedir. Buradaki tüm insanları öldürdüğünüzde oyun biter. Ekip ya da bireysel olarak oynanabilir. Bir tayyare ile adaya gelen oyuncular istedikleri noktaya paraşütle atlayarak oyuna dahil olmaktadırlar. 100 şahıs oynanabilir. Ilk olarak oyuna dahil olurken kendinize bir cinsiyet belirleyecek ve giyim seçeceksiniz. Oyunda ilerleme kazandıkça size sandık verilecek.

PUGB
PUGB

Bu sandıklar içindeki kıyafetlerden seçim yaparak oyuna devam edeceksiniz. Bir bekleme süresi var ve bu sürede tüm oyuncaların oyun için hazır olması umut ediliyor. Hepimiz hazır olduğunda hepsi bir uçağa bindiriliyor ve yolculukları başlıyor. Gidecekleri adaya vardıklarında her oyuncu kendisine bir yer belirliyor ve oyun başlıyor. İniş yaptıktan sonrasında artık her oyuncu bireysel olarak oyuna devam ediyor. Vurulmamak adına devamlı olarak çevreyi incelemek gerekiyor. Ölmekten korunurken ek olarak öteki insanları da öldürmeniz gerekiyor. Bu oyunu oynamak için steam almanız gerekiyor. Oyunun Google Play Store’ da parasızdır. Oyunu satın almak için tıklayınız.

Çiftlik Alemi

Çiftlik Alemi yerli bir oyundur. Yasalara uygun olarak hazırlanmıştır. Çiftlikte üretim yapabilir, ağaç dikebilir, hayvancılık yapabilirsiniz. Süt ve yumurta pazarlayabilirsiniz. Bu şekilde para kazanabilirsiniz. Oyun bireysel oynanmaktadır. Sadece arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret ederek de puanlama yapabilirsiniz. Hayvanları büyüterek süt ve yumurta satışlarından kazanılabilir. Ek olarak sistemdeki hesapta 10 TL limiti geçtiğinizde paranızı çekebilirsiniz. Oyuna üye olur olmaz sistem otomatikman 500 Spara hesabınızda olacaktır. İnek al seçeneğine tıklayarak ilk ineğinizi alabilir ve üretime başlayabilirsiniz. Daha oldukça inek almak için yükselt seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Deponuzun ufak gelmesi durumunda kendinize bir depo alabilir ve 10. seviyeye kadar deponuzu genişletebilirsiniz. Oyunu indirmek için tıklayınız.

Tap It Big

Oyun bir Casino konseptinde geçmektedir. Burada para kazandıracak lüzumlu teçhizatın alınması gerekir. İlerleyen zamanlarda bu işletmeyi büyüterek kar edebilir ve Las Vegas Bulvarı’ na yerleşebilirsiniz. Kar elde etmenizi sağlayacak hisseler oyunda piyasaya sunulur.

Tap It Big
Tap It Big

Güçlendiriciler ile desteklenirsiniz. Üstelik web bağlantısı ile oynanan bir oyun 0lmasına karşın çevrimdışı durumdayken bile karınızı artırabilirsiniz. Twitter üstünden #TapItBig tagı ile fikirlerinizi iletebilirsiniz. Oyunu oynamak parasızdır. Kazandığınız tutarları bir tek oyun içinde kullanabilir yada armağan kartı satın alabilirsiniz.

TF2

Team Fortress 2 bir nişancılık oyunudur. Online olarak oynanmaktadır. PC oyunu fiyatı 25 dolardır. Bu oyun bir ekip oyunudur. Valve şirketi tarafınca meydana getirilen oyunda ekip olmak gerekiyor. 3- 4 kişiden oluşan takımlar kurarak para kazanabilirsiniz.

Türkiye’ de para kazandıran oyunlar içinde en fazla anılanlar çiftlik oyunlarıdır. Sadece bu oyunların güvenilirliği tartışılır. Bu sebeple oyun oynayarak para elde edebileceğinizi zannederek dolandırılmayın. Güvenilir uygulamalar oyunların puanlarından belli olur.

tf2
TF2 ekip oyunudur.

Kullanıcılar tarafınca meydana getirilen yorumlar da eğer oldukça fazla fena yorum var ise o oyunu indirmemenizi tavsiye ediyoruz. Para kazanmak adı altında sahtekarlığa maruz kalmayın.

Ek olarak sektörde oldukça fazla ponzi oyun mevcuttur. Bu oyun yazarları kişilere oldukça fazla para kazanmayı vaad ederler ve genel anlamda netice hüsran ile sonlanır. Bu oyunları oynayanlara %10 faiz ödemesi taahhüt edilir. Hem oyunu oynayan hem de yatırımcının kazanmasını elde eden bir sistem üstüne kurulur. Bu biçim oyunlara bulaşmayın.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir