Parafcard Yeni Yıl Kampanyası

Halkbank Parafcard Yeni Yıl Kampanyası

Türkiye’nin en dinamik bankalarından birisi olarak kabul edilen Halkbank, oluşturduğu Parafcard ayrıcalıklarını yaklaşmakta olan yeni yıl için de sunmaya devam ediyor. Bilhassa de Parafcard yeni yıl kampanyası ile birçok müşterisini memnun eden bu oluşum, yaklaşmakta olan yeni seneye avantajlı bir giriş yapılmasını desteklemektedir. Bu aşamada da 1 ile 31 Aralık 2017 tarihleri içinde akaryakıt hariç tüm yurt içi harcamalarınızda Paraf POS’larından yapılacak 100 TL ve üstü her 3.işleme 25 TL, toplamda da 75 TL Paraf Para verilecektir. Pek oldukça açıdan etkili bir kampanya olan bu oluşum hakkında sizlere oldukça daha geniş bilgiler sunarak ilerlemek isteriz.

Parafcard’ın Bu Kampanyasından Iyi mi Yararlanabiliriz?

Parafcard yeni yıl kampanyasından yararlanmak hakkaten de oldukça kolay. Bunun için harcama yapmadan ilkin YENIYIL yazıp 3404’e ileti yollanması gerekmektedir. Bu mesajla beraber de her satın alan bu kampanyaya rahatça dahil olma şansına erişmiş olacak. Bu aşamada da bir müşterinin aslolan ve ek kartıyla kazanacağı en fazla paraf para da 75 TL olmaktadır. Her açıdan etkili ve oldukça uygun bir yeni yıl kampanyası olan bu fırsat dahilinde de sizler, mümkün mertebe etkili bir yeni yıl oluşumuna merhaba demiş olacaksınız. Bu da hakkaten de sizin açınızdan iyi bir yıl başlangıcına dönüşebilir.

Gelin kampanyanın öteki detaylarını da inceleyelim;

Parafcard Yeni Yıl Kampanyası Hakkında Mühim Notlar

Bu kampanyada aynı gün içinde birkaç kere meydana getirilen harcamaların ilki dahil tutulmaktadır. Kampanyadan kazanılan paraf paraların son olarak kullanım zamanı 14 Ocak 2020’dir. Kullanılmayan Paraf Paralar ise 15 Ocak 2020 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya katılma aşamaları ise belirtilen mesajın Halkbank’a ulaşılması ve kart sahibine Halkbank tarafınca ilgili sahibe ulaşılması ile beraber netleşmektedir. Bu aşamaları takip ederek ilerlemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kampanyanın da herhangi bir geçerlilik durumu bulunmamaktadır. Kampanyaya katılım aşamaları yalnız SMS yöntemi ile geçerlidir ve SMS’in de parasız bulunduğunu bilmeniz gerekmektedir. Doğrusu Turkcel, Vodafone ve Türk Telekom şeklinde hatlar üstünden rahatça SMS göndererek kampanya talebinde bulunabilirsiniz.

Paraf para kampanyasından yararlanmak için sizler POS cihazları üstünden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz de şarttır. Doğrusu kira bedeli ya da akaryakıt ücretleri bu işlemlere dahil olmasa da, birçok değişik ödeme ile sizler 75 TL tutarındaki Paraf Para kampanyasından yararlanma şansı bulabilirsiniz. Bu talih kapsamında bakıldığında da her açıdan ergonomik bir işleyişe haiz olan bu kampanya ile sizler hakkaten de iyi bir yıl başlangıcı yapabilir, avantajlı alışveriş düzenlerinizi de tüm yıl süresince devam ettirebilirsiniz.

Genel Değerlendirme

Genel olarak baktığımızda da sorunsuz bir halde sizler bu kampanyadan yararlanabilir, sunulan imkanın keyfini de doyasıya çıkarabilirsiniz. Sistemli ve oldukça yönlü bir kampanya akışı tanıyan Parafcard’ın yeni yıla hususi kampanyasını ne olursa olsun denemelisiniz.

Bundan önceki yazımız olan 2020’da Asgari Ücret Ne Kadar Oldu? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir