ParafCard’ın Ramazan Kampanyası

Halkbank’ ın kredi kartı hizmeti olan ParafCard‘ ının 2017 Ramazan Ayına hususi  %11 ParafPara Hediyeli Kampanyası Müşterilerine Lanse Edildi.

Türkiye Halkbankası AŞ Ramazana hususi ParafCard Kredi Kartı Kampanyası ile kullanıcılarına maksimum 70 TL’ ye varan ParafPara hediyesi veriyor. HalkBank AŞ’ nin ParafCard Ramazan Ayı Kampanyası için açıklamış olduğu bilgileri sizler için listeledik.

– ParafCard Ramazan Kampanyası Zamanı : ParafCard Ramazan Ayı Kampanyası 20 Mayıs 2017 ile 27 Haziran 2017 tarihleri içinde geçerli olacaktır. Kullanıcının ParafPara kullanarak yapmış olduğu işlemler, iptal ve iade işlemleri ParafCard Ramazan Kampanyasına dahil değildir ve gene kullanıcının ParafPara transferleri kullanım olarak sayılmayacak, aktarma edilen ParafParaları geri alınacaktır.

– Kazanılabilecek Maksimum ParafPara Tutarı : Kredi kart kullanıcısının ParafCard aslolan ve ek kartları dahil ParafCard Ramazan Kampanyasından kazanacağı ParafPara Halkbank AŞ tarafınca maksimum 70 TL ile sınırlandırılmıştır. Bir ParafCard’ ınız ile kampanyaya katılım sağladığınızda öteki ParafCardlarınızda Ramazan Kampanyasına dahil olur. Business Kartlar , Ticari Kartlar ve Halk Kartlar Ramazan Kampanyasına dahil değildir.

– ParafCard Ramazan Kampanyasının Kapsadığı Sektörler : Akaryakıt harici yurt içindeki tüm sektörler ve tüm bankaların poslarından yapılacak 100TL ve üstü her işleme Ramazan Kampanyası kapsamında %11 ParafPara armağan edilecek olup aynı gün aynı iş yeri numarasına ilişkin meydana getirilen harcamalarınız dan yalnız ilk harcamanız kampanyaya dahil edilecektir. Tertipli ödeme talimatlarınız kira, eğitim, kesinti ödemeleri vb. ParafCard Ramazan Kampanyasına dahil değildir.

– ParafCard Ramazan Kampanyası SMS Bilgileri : Kampanyaya katılabilmeniz için SMS’ i Halkbank AŞ’ de kayıtlı cep telefonu numarasından göndermeniz gerekmekle beraber kampanyaya katılım için atacağınız SMS parasızdır. Kampanyaya katılım SMS’ inizin Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gsm operatörlerinden gönderilmesi şarttır. ParafCard Ramazan Kampanyasına harcama yapmadan ilkin RAMAZAN yazarak 3404′ e SMS göndererek katılabileceksiniz. ParafCard Ramazan Kampanyası katılımınız; bilgileri belirtilen SMS mesajınızın Halkbank AŞ sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank AŞ tarafınca kayıt olduğu bilgisinin gönderilmesinden sonrasında sağlanır.

– ParafCard Ramazan Kampanyası ParafPara Son Kullanma Zamanı : Kazandığınız ParafParalarınız satıcı işyeri tarafınca POS üstünden yapılacak gün sonu işlemi vasıtasıyla kazanım sağlanan işlemin Halkbank ParafCard sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafınca yüklenmektedir. ParafCard Ramazan Kampanyasından kazandığınız ParafParalarınızı 09.07.2017 evveliyatına kadar kullanmış olmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanmadığınız ParafParalarınız 10.07.2017 tarihinde geri alınacaktır. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişim yapma ve/yada kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir