ParaMara Nedir?

Son zamanların çağdaş ve ergonomik kullanımına haiz e-cüzdan uygulamalarının her geçtiğimiz gün artması, pazardaki pastanın büyüklüğünün bir göstergesidir. Kredi kartı ve kredi ürünlerini satamadıkları kişilere de ulaşan bankanın bu uygulamaları aslına bakarsak bankaya iyi karlar bırakan bir uygulamadır.

ING Bank PARAMARA e-cüzdan  uygulaması da bir iGaranti veyahut Denizbank Fastpay uygulamasından ayrımsız bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanacak kişilerin ayrıcalıklarını gelecek olursak, ING müşterisi olmasanız dahi bu uygulamayı android, IOS, Windows 8 alt yapısına haiz cep telefonlarınıza indirerek anında feysbuk’daki arkadaşlarınıza bile banka müşterisi olmadan hızlıca para gönderebilir, onların gönderdiğiniz parayı herhangi bir ATM den çekmesini sağlayabilirsiniz.

ParaMara-nasil-kullanilir

Ek olarak PARAMARA e-cüzdan uygulamasını kurduktan sonrasında ininal kart kısaca sanal kart açabilir, arzu ettiğiniz alışveriş sitelerinden anında güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
ING Bank ParaMara uygulamasını cep telefonuna indirmek için derhal aşağıdaki Google play ve İOS direk indirme linkine tıkla anında ParaMara e-cüzdan uygulamasını kullanmaya başlayınız.

Bunlar ile uğraşmak istemiyorsanız PARAMARA yazıp 2205′e ileti göndererek size indirme linki gelecektir.

 

ios

android

 

windows-phone

 

 

Bundan önceki yazımız olan Boş Senet Nasıl Doldurulur? | Detaylı Videolu Anlatım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir