Passolig ile Kredi Başvurusu Aktifbank

Passolig ile Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

PTT ile ortak emekleri ve kredi kampanyaları ile adını fazlaca duyduğumuz Aktifbank, her geçen gün tüketiciler içinde daha popüler hale gelmeye devam ederken, bankalar içinde da adını daha fazlaca duyurmaya başlıyor. Şimdi bu güzel kampanyalardan birisi olan Passolig ile kredi başvurusu Aktifbank üstünden iyi mi yapılır ve şartları neler özetlemek gerekirse sizlere bahsetmeye çalışacağız.

Passolig ve N Kolay Kredi Nedir?

Passolig; Aktifbank ‘ın kredi kartı markası olmakla beraber hem de anlaşmalı futbol kulüplerinin stadyumlarına girişlerde kullanılan bir karttır. Passolig kredi kartı ile bir fazlaca anlaşmalı iş yerinden taksitli alış veriş yapabilir, nakit ön ödeme ve taksitli nakit ön ödeme çekebilirsiniz.

N Kolay Kredi ise; gene Etken Bank ‘ın müşterilerine ve müşterisi olmayan tüketicilere yönelik düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarını sunmuş olduğu platformdur. N Kolay Kredi üstünden kolayca kredi başvurunuzu yapabilir ve paranızı anında hesabınıza alabilirsiniz.

Passolig Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılıyor?

Bunun için birden fazla alternatif yöntem bulunuyor. Bunlardan ilki ve en kolayı Aktifbank ‘ın web sitesi üstünden ya da N Kolay Kredi ‘nin web sitesi üzerindendir. 48 aya varan vadelerle Passoliglilere hususi 30 bin TL kredinizi çekebilirsiniz. Ek olarak kredi başvurunuzun onay alması halinde krediniz direkt olarak banka hesabınıza da yatırılabilmektedir. Bunun yanı sıra; Aktifbank ATM ‘lerinden ve gene N Kolay anlaşmalı ATM ‘lerden de kredinizi çekebilirsiniz.

Kredi başvurusu için ilk olarak; Passolig ‘in resmi web sitesi olan www.passolig.com.tr adresine girip, buradan Bayramınız Yarıda Kesilmesin kampanyası altında yer edinen Paranı Derhal Al butonuna tıklamanız kafi olacaktır. Karşınıza N Kolay Kredi ‘nin kredi müracaat ekranı çıkacaktır.

Müracaat aşamasında; ilkin ihtiyacınız olan kredi miktarını 30 bin TL ‘ye kadar yazmanız gerekecek, sonrasında başvuruda bulunacaksınız. Başvurunuz kısa süre içinde incelenerek, onay görmesi halinde kredi sözleşmelerini elektronik ortamda onaylayacak, sonrasında da beş dakika içinde kredi tutarı banka hesabınıza aktarma edilecektir.

Onaylanan Kredimi Iyi mi Alacağım?

Passolig ‘lere hususi 30 bin TL kredi başvurunuzu yaptınız ve kredi başvurunuz onaylanarak, hesabınıza aktarıldı. Sonrasında paranızı çekmek için; ister N Kolay kart ile tüm ATM ‘lerden çekebilir, ister Aktifbank web bankacılığı şubesinden istediğiniz başka bir hesaba aktarabilir, isterseniz de Türkiye ‘nin hangi şubesi olduğu fark etmeksizin tüm PTT şubelerinden kredinizi çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra bakiyenizde bulunan para ile kartınız üstünden harcama da yapabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planları

N Kolay Kredi tarafınca verilen kredi tekliflerine de bakarak, data paylaşımına devam edelim.

10 bin TL 12 ay vadeli olarak çekeceğiniz kredide; yüzde 2,29 faiz oranı, kredi tahsis tutarı binde beş oranında olmak suretiyle 50 TL, aylık taksitler 989 TL, toplam geri ödeme miktarı ise 11 bin 918 TL ‘ye denk gelecektir.

10 bin TL 24 ay vadeli olarak çekeceğiniz kredide; yüzde 2,29 faiz oranı, kredi tahsis tutarı binde beş oranında olmak suretiyle 50 TL, aylık taksitler 574 TL, toplam geri ödeme miktarı ise 13 bin 826 TL ‘ye denk gelecektir.

10 bin TL 12 ay vadeli olarak çekeceğiniz kredide; yüzde 2,29 faiz oranı, kredi tahsis tutarı binde beş oranında olmak suretiyle 50 TL, aylık taksitler 440 TL, toplam geri ödeme miktarı ise 15 bin 890 TL ‘ye denk gelecektir.

10 bin TL 12 ay vadeli olarak çekeceğiniz kredide; yüzde 2,29 faiz oranı, kredi tahsis tutarı binde beş oranında olmak suretiyle 50 TL, aylık taksitler 377 TL, toplam geri ödeme miktarı ise 18 bin 146 TL ‘ye denk gelecektir.

Daha detaylı data için Aktifbank ‘ın satın alan hizmetleri numarası olan 0 850 724 30 50 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir