Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan Yerler 2021

Peşinatsız senetle cep telefonu almak isterim diyenler için içeriğimizde iyi mi ve nerede senetle cep telefonu satıldığına yer verdik. Sahibinden, Bimeks, Arçelik şeklinde yerlerden cep telefonu alabilir ve ondan sonra taksit taksit ödeyebilirsiniz. Senetle cep telefonu satan pek oldukça şirket bulunmaktadır. Ek olarak online olarak senetle cep telefonu satan bölgeler de bulunmaktadır. Günümüzde, paraya gereksinim duyan vatandaşın acil para ihtiyacını gidermesi amacıyla başvurduğu bir yöntemdir. Senetle alınan cep telefonları, düzgüsel şartlarda satılan fiyatlarından oldukça daha yüksek ve senet ile satış neticesinde pazarlık ve indirim imkanı bulunmamaktadır. Yurttaş bu telefonları pahalı bir fiyata peşinatsız senetle satın alarak, aynı gün içinde ikinci el fiyatına satmaktadır.

senetle cep telefonu satan firmalar
senetle cep telefonu satan firmalar

Senetle Cep Telefonu Alıp Satmak Telefon Bozdurma

Büyük firmalar pahalı ve popüler cep telefonlarını, piyasa da ki satış fiyatlarının %30 üstünde senetle peşinatsız olarak satarlar. Örnek vermek gerekirse, şuan popüler olan bir IPhone 7 marka cep telefonu piyasada 3.000 TL. iken senetle peşinatsız olarak 4.000 TL. fiyata satın alabilirsiniz. Arada ki 1.000 TL. fiyat farkı, vatandaşın peşin para ödememesi, kredi kartı olmaması ve borcu ödeyip ödemeyeceğinin kestirilememesinden kaynaklıdır. Şundan dolayı senetle satış icra eden firmalar bu şahısların bir kısmının borcunu ödemeyeceği bilmektedir. Firmaların borçların toplanması ve icra aşaması içinde durağan(durgun) çalışmış oldukları yasal temsilcileri bulunmakta olup, senet vadesini bir ay geçiren borçlular hakkında icra takip edeni başlatılmaktadır.

Cep telefonu alıp bozdurmak istemezseniz, İstanbul, İzmir ve Ankara illerimizde borç para veren firmaları inceleyebilirsiniz. Bunun için Senetle cep telefonu kategorisini inceleyebilirsiniz.

Senetle cep telefonu satan mağazalar İzmir ilimizde oldukça sayıda bulunmaktadır.

Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar

Türkiye genelinde birçok ilimizde senetle taksit taksit kredi kartsız cep telefonu satan mağaza ve iş yerlerine ulaşmak mümkündür. Bu mağazalar haricinde cep telefonu mobil şebekeleri olan, Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Pttcell şeklinde firmalarda, genel anlamda faturalı müşterilerine peşinatsız, kredi kartsız, aylık satmaca ödemelerine ilave edilmek kaydıyla cep telefonu satışı yapmaktadırlar. Ek olarak bunun için herhangi bir senet imzalamanız da gerekmiyor. Bu firmalar satış esnasında müşterinin kaç senedir faturalı hat kullandıklarını bulunduğunu ve borçlarını tertipli olarak ödeyip ödemediğini denetim ederler. Maddeler halinde sıralamak gerekirse;

  1. Faturaya ekletmek istediğiniz telefonun, aylık ödemenize maliyeti,
  2. Daha ilkin temerrüte düşen satmaca borcunuz olup olmadığı,
  3. Findeks sisteminden yapılacak kredi notu sorgulaması,

Bu üç işlem sonucunda vatandaşın taksit taksit almış olduğu cep telefonunu ödeyebileceğini kanaat getirilirse, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, TTNET satış mağazalarından kredi kartsız, peşinatsız cep telefonu alınabilir.

Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar
Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar

Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Mağazalar ve Adresleri

Aşağıda senetle cep telefonu satan firmaların adresleri ve kontakt detayları yer almıştır.

Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı

Şirket adresi; Necip Fazıl Mahallesi, Alemdağ Caddesi No:573 Çetinkaya Alışveriş Mağazası İçi Dudullu Ümraniye İSTANBUL Telefon Numarası: (0216) 6227474

Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul’da Elden taksitle cep telefonu satan yerler ile anlaşarak telefon alabilirsiniz.

Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı Meydana getirilen İllerimiz; Afyon, Çankırı, Ankara, Balıkesir, Bursa, Burdur, Çanakkale, , Çorum, Denizli, Edirne, Kastamonu, Nevşehir, Aksaray, Kırklareli, Bilecik, Eskişehir, Niğde, Isparta, Karaman, Sakarya, Kırıkkale, Sinop, Yalova, Tekirdağ, Düzce, Uşak, Karabük illerine satış yapılır.

Firmadan senetle alabileceğiniz cep telefonu çeşitlerini mutlu evim senetle telefon bölümünden inceleyebilirsiniz.

Bayraktar Mağazası Senetle Cep Telefonu Satışı

Bayraktar şirketi senetle satış yapmış olduğu şeklinde, parasız kargo, parasız iade ve değişiklik, süratli gönderim şeklinde seçeneklerde sunuyor. Firmanın mağasında Samsung, evo, apple, asus, lg, sony, htc, venüs, general mobile ve tüm markalara ilişkin cep telefonları peşinatsız, kredi kartsız 24 ay taksitle satılmaktadır.

  • Mağaza Adresi: Çamlık Cd No:39, Siyavuşpaşa Mahallesi, Bahçelievler/İstanbul, 34180 Bahçelievler, İstanbul
  • Telefon Numarası:  (0212) 553 7998 İletişim için firmanın feysbuk sayfasına kredi kartsız cep telefonu ulaşabilirsiniz.

Çetinler A.Ş. Senetle Kredi Kartsız Cep Telefonu Satışı

İstanbul’da hizmet veren Çetinler isminde şirket da, senetle cep telefonu satın almak isteyen kişilerden peşinatsız tüm mobil cihazları taksit taksit ödeme imkanı sunuyor. Ek olarak şirket, bir tek İstanbul’da değil, Türkiye’nin 4 bir köşesine 4 saat içinde kargo ile cep telefonunu ulaştırıyor.

Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd. No:76, 34764 Ümraniye/İstanbul (0216) 481 12 12 nolu numaradan firmaya ulaşabilirsiniz.

Bu firmalar haricinde, Vestel, Arçelik, Beko, Ev-Kur, Bosch, Profilo popüler mağazalar ile beraber, Asil Ev, Bayraktar Beko, Telpa, Simport, Dinçler İletişim şeklinde senetle elden taksitle cep telefonu satışı icra eden firmalara ulaşabilirsiniz. İkamet ettiğiniz şehirde bulunmakta olan, Evkur, Arçelik yada popüler beyaz eşya mağazalarından herhangi birini ziyaret ederek, peşinatsız elden senetle cep telefonu satın alabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir