PTT Hesap Kontrol

Kimi süre yoğun iş temposundan gerçekleştirmeye fırsat bulamadığımız ufak işlemler için bile gittiğimiz ilgili kurumların önünde uzun kuyruklarda saatlerce beklemeniz gerekirdi. Bu kurumlar devlete bağlı kurumlar olduğu zamanlarda bir de mesai saatlerini göz önünde bulundurmanız gerekmekte idi. Bu işlemleri uzun bekleyişlerin sonunda gerçekleştirdiğimiz benzer biçimde kimi zamanda gerçekleştiremeyip bir sonraki güne kalmaktaydı. Sadece değişen teknolojinin de gelişmesiyle beraber artık bu işlemleri kolay ve ergonomik bir halde yapabilmekteyiz. Bankacılık sektöründe de bu tür işlemleri yapabilmemiz mümkündür. Havale, döviz, EFT benzer biçimde işlemler için bankalara gitmeye gerek kalmadan ATM’lerden ergonomik işlemler gerçekleştirdiğimiz benzer biçimde bankaların online işlemlerinden faydalanmamız artık mümkün hale gelmiştir. Bankaların online işlemleri için bazı işlemlere de gerekseme duymaktayız. Sadece bu işlemler eski yöntemlere nazaran oldukça süratli bir halde gerçekleştirilmektedir. Bu bankalardan biri de PTT Bank’tır. PTT Bank gerek köklü geçmişi ile gerek güvencesi ile insanların itimatını kazanmış ve gönül rahatlığı ile paraların işletimini bu bankaya bırakmışlardır. Ara sıra gerekseme duyduğunuz bazı işlemler için PTT Bankın da sizlere sunmuş olduğu online işlemciliği kullanabilirsiniz.

Ptt Bank Online İşlemler

Bir çok bankada olduğu benzer biçimde PTT Bank’ta da insanoğlu artık gerekseme duyduğu bir fazlaca işlemlerini yalnız birkaç tık ve birkaç dakika içinde gerçekleştirmektedir. Mesela nerede ise her yerde bulunan ATM’lerden faydalanark da bu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz benzer biçimde kolay ve ergonomik bir yöntem olan online bankacılığından da faydalanabilirsiniz. Gerek havale gerek EFT işlemlerini yapabileceğiniz PTT Bank’ta bir öteki yaptığınız sık işlemler içinde hesap denetim vardır. Sık sık yaptığımız bu işlem için ATM’lere gitmek zaman kaybı olacağı için bu işlemi online bankacılığı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ise ihtiyacınız olan tek şey web olacaktır. İnternet erişimi sağladıktan sonrasında bir kaç tık ile işlemlerinizin tümünü oturduğunuz yerden gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ptt Hesap Denetim

Ptt hesap denetim işlemi son zamanlarda sıkça yapma talebinde bulunduğunuz işlemlerden biridir. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için PTT resmi web sayfasına girmeli ve sitenin sağ üst köşesinde yer edinen “Online İşlemler” butonuna tıklamalısınız. Peşinden da oluşturulan seçenekler arasından “PTT İnternet Bankacılığı”nı seçmelisiniz. Bu durumda karşınıza şöyleki bir sayfa gelecektir. Ekran ilk açıldığı süre karşınıza soldaki giriş menüsü gelirken “TC Kimlik No” butonuna bastığınız süre ise sağdaki benzer biçimde bir giriş ekranı ile yüz yüze gelirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bu aşamada alan kişi numarası ile ya da T. C. Kimlik numarası ile giriş yapabilirsiniz. Her iki işlemde de doğru detayları girip “Giriş” butonuna tıklamanız kafi olacaktır. Böylece hesabınıza giriş yapmış olmuş olursunuz. PTT hesap denetim işlemleri için artık bu aşamada sonrasında istediğinizi yapabilirsiniz. Aynı işlemi PTT ATM’leri üstünden de gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere en yakında bulunan PTT ATM’lerine gittiğiniz de hesap kartınızı uygun yuvaya takının. Daha sonrasında şifrenizi girerek hesabınıza ulaşın bakiye işlemlerine tıklayarak da PTT hesap denetim işlemlerinizi kolay ve ergonomik bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer online hizmetten yararlanmak istiyor ve PTT hesap denetim işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için de PTT bank uygulamasını akıllı cep telefonlarına indirerek daha süratli bir halde PTT hesap denetim işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür

PTT İnternet Bankacılığı İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

PTT Hesap Denetim İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir