QNB Finansbank 150.000 TL KOBİ Kredisi ve Özellikleri

Bilhassa işlerini büyütmek ve geliştirmek isteyen KOBİ ler eski zamanlara gore daha talihli diyebiliriz. Faizlerin düşmesi ile beraber son dönemde yatırımların önü birazcık daha açılırken, işletmeler uygun faiz oranları ile KOBİ kredisi bulabiliyor ve işlerini büyütmek için lüzumlu finansman desteğine daha rahat kavuşabiliyor. Birçok banka bu mevzuda çeşitli kampanyalar düzenlemekte olup, son olarak olarak QNB Finansbank tarafınca düzenlenen bir kampanya olan QNB Finansbank 150.000 TL KOBİ kredisi ve özellikleri hakkında sizleri bu yazımızda bilgilendirmeye çalışacağız.

Eğer senelik cironuz 20 milyon TL ve üstünde ise oldukca kolay bir halde QNB Finansbank KOBİ kredisinden yararlanabilirsiniz. Üstelik bunun için de herhangi bir QNB Finansbank şubesine gitmenize gerek yok.

Yapmanız ihtiyaç duyulan yalnız QNB Finansbank KOBİ İnternet Şubesi üstünde size belirlenen limitlerle sınırı olan olmak suretiyle süratli ve kolay şekilde kredi başvurunuzu yapabilir, onaylanan kredinizi de anında hesabınıza geçebilirsiniz. Ek olarak KOBİ ler için senelik 20 milyon TL ‘lik ciro yapılması hususunun lüzumlu bir koşul olmadığının ve bu rakamın altında ciro icra eden firmaların da QNB Finansbank KOBİ kredisi başvurusu yapabileceğinin de altını çizelim..

QNB Finansbank KOBİ kredisi başvurusu; KOBİ web şubesi üstünden de yapılabildiği için hafta sonu ya da mesai saatleri haricinde da yapılabilmektedir. Bunun için QNB Finansbank KOBİ web bankacılığı kullanmanız ve ilgili sözleşmeleri imzalamış olmanız gerekmektedir. Ondan sonra tarafınıza tanımlanacak kredi limitleri dahilinde anında kredi kullanma olanağına haiz olmuş olacaksınız. Anonim şirket ya da limited şirket ortağı yada işlem yetkilisi olan kişilerin de QNB Finansbank şubelerine müracaatta bulunarak web bankacılığının ilgili bölüm ve menülerinin aktifleştirilmesini talep etmeleri gerekmektedir.

QNB Finansbank KOBİ kredi kullanımı; 365 gün süresince mesai saatleri haricinde ( saat 03:30 – 22:30 içinde ) web bankacılığı üstünden yapılabilmekte olup, müracaat sonucu 1 iş günü içinde sonuçlandırılmakta ve kredinizin onaylandığı ya da onaylanmadığı yönünde data cep telefonuna kısa bildiri gönderilmektedir. Krediniz onaylanmış ise; hesabınıza tanımlanmakta ve onaylamanız durumunda anında hesabınıza geçmektedir.

QNB Finansbank KOBİ web bankacılığı üstünden çek karnesi için de müracaat yapılabilmekte, bu çek karnesi de 10 yapraklı olabilmektedir. Talebiniz alındıktan sonrasında yapılacak incelemeler sonucunda çek karnesi talebiniz  onaylanması halinde basılır ve ilgili şubeye teslim edilecektir. Buradan da kimliğiniz ile beraber teslim alabilmektesiniz.

QNB Finansbank KOBİ web bankacılığı kontrol etmek istiyorsanız; QNB Finansbank ‘ın web sitesi üstünden demoversiyonunu inceleyebilir ve deneyebilirsiniz. Bunun için direkt olarak http://www.qnbfinansbank.com/bankacilik/kobi/internet-subesinden-kredi.aspx linkine tıklayarak QNB Finansbank KOBİ web bankacılığı tecrübe etme sürümüne erişebilirsiniz.

QNB Finansbank KOBİ kredisi ve KOBİ İnternet Bankacılığı ile ilgili daha detaylı data için ister QNB Finansbank alan kişi hizmetleri 0 850 222 1 900 nolu telefonu arayabilir isterseniz de herhangi bir QNB Finansbank şubesine müracaat edebilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir