QNB Finansbank Evlilik Kredisi Başvurusu

Yaşam koşulları sebebiyle günümüzde eğer finansman bir desteğiniz yok ise düğün yapmak hakikaten masraflı ve zor bir iş haline dönüşmektedir. Damatlık, gelinlik, düğün salonu, nikâh, davetiye, yiyecek derken bu merasimin gerçekleşebilmesi için birçok harcama ortaya çıkmaktadır.

Ailenizin maddi durumu iyiyse bu zor dönemde onlar size destek olabilir fakat düğün bir tek meydana getirilen tören ile bitmemektedir. Daha yeni bir yaşantı kurabilmek için ev, mobilyalar ve beyaz eşyalar gerekmektedir.

QNB Finansbank evlilik kredisi de işte tüm bu ihtiyaçlarınızda imdadınıza yetişmesi için hazırlanmış bir çeşit bireysel gerekseme kredisi çeşididir. Bankanın evlilik hazırlığı yapanlara hususi oluşturduğu bu kredi paketinin özelliklerine ve müracaat yöntemlerine yazımızda yer verdik.

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Iyi mi Alınır?

Çift olarak çalışsanız bile evlilik için lüzumlu olan miktar, size bir fazlaca yüksek gelmiş olabilir. İhtiyaçlarınızın bir kısmını karşılayabilecek meblağı biriktirmiş olsanız da geri kalanı için finansal bir destek arıyor olabilirsiniz. Bu şekilde bir durumda QNB Finansbank’ın düğün ve nikâh masraflarınızı zamanında karşılayabilmeniz için sunmuş olduğu evlilik kredisinden yararlanabilirsiniz.

Üstelik evlilik kredisi yardımıyla geri ödemenizi taksitler şeklinde kolay bir halde yaparak yeni hayatınızda kendinizi dara düşürmemiş olmuş olursunuz. Bunun için QNB Finansbank evlilik kredisi başvurusu ile ilgili başlıkta yer edinen yöntemlerden birini seçerek, bankanın bireysel gerekseme kredisi kapsamında oluşturduğu bu kredi türüne müracaatta bulunmanız gerekmektedir.

Kredinizi derhal alıp, balayı tatilinden sonrasında rahat rahat ödemek için bir tek müracaat kriterlerini taşıyor olmanız ve buna bağlı olarak başvurunuzun kabul edilmesi kafi olacaktır…

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Almak İçin Lüzumlu Şartlar

QNB Finansbank kredisi almak için ödemeleri tertipli yapabileceğiniz ve kredi taksit tutarını karşılayabilecek bir gelirinizin olması şarttır. Reşit olmanız ve bankanızın yapmış olduğu incelemeler sonunca başvurunuzun onay alması da finansmanı çekebilmeniz için gereklidir.

QNB Finansbank evlilik kredisi için bireylerin başvurularını incelerken en fazlaca kişinin kredi notunu dikkate almaktadır. Bundan dolayı müracaat öncesi notunuzu öğrenerek, düşük olması durumunda yükseltebilmek için doğru hamlelerde bulunmanızı tavsiye ederiz. Bankanın dikkate alacağı öteki bir husus ise ödeme ve borç durumunuzdur.

Kredi kart ürünlerinde asgari ödeme tutarı mevzusunda duyarlı davranıyor ve geçmiş ya da mevcut kredi ödemelerinizin taksitlerini zamanında yatırıyorsanız evlilik krediniz kolaylıkla onay alabilir. Lüzumlu şartlar haricinde bankanın bireysel kredi kullandırabilmesi için lüzumlu belgeler de vardır.

Temel olarak kimlik belgeniz yada eşdeğer olarak yeterlik ya da pasaportunuz, ikametgâh belgeniz ya da adınıza düzenlenmiş bir satmaca ve gelir belgeniz istenmektedir. QNB Finansbank evlilik kredisi için bu tarz şeyleri kafi görmeyebilir ve geri ödeme garantisi oluşması adına değişik evraklarda talep edebilir.

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

QNB Finansbank evlilik kredisi ürününe yapacağınız başvuruyu şubeler vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Lakin düğün telaşından şubeye gitmek için boş zaman bulamıyor ya da işyerinizden birkaç saatliğine dahi izin alamıyorsanız o halde sizin için web şube yada cep şube iyi bir alternatif olabilir.

Fakat bu yöntemler üstünden müracaatta bulunabilmeniz için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerektiği için eğer banka ile şimdiye kadar bir ilişkiniz olmadıysa web bankacılığını kullanarak online müracaat yapabilirsiniz.

Bunun için www.qnbfinansbank.com sitesindeki Derhal Başvur kısmına tıklamanız ve kişisel bilgilerinizi girerek başvurunuzu iletmeniz kafi olmaktadır. Ek olarak QNB Finansbank müşterileri evlilik kredisi için 7/24 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığını da kullanabiliyorlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir