QNB Finansbank KOBİ Para Cepte Nedir?

Bankalar bünyesinde bulunan yada potansiyel alan kişi olarak gördükleri bireysel ve ticari müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda hizmet vermeye itina gösterirler. Vatanımızda birçok müessese her ne kadar yalnız bireysel müşterilerini baz alıyor şeklinde görünse de aslen KOBİ’ler başta olmak suretiyle birçok ticari müşterinin gereksinimleri için çeşitli çözümler sunmaktadır. Bankacılık sektöründe devamlı yapmış kampanyalarla tanınan QNB Finansbank esnaf müşterilerine yüksek limitlerde kredi kullandırmaktadır. Krediyi talep ettikleri gün kullandırma garantisi veren banka bu noktadan birçok potansiyel müşteriyi de kendine kazandırmaktadır. KOBİ dostu Finansçı gene iş başlangıcında olup ticari müşterileri için düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme vadelerinde kredi kullandırmaktadır.

QNB Finansbank KOBİ Para Cepte

QNB Finansbank’ın KOBİ müşterilerine olan ilgisi bankacılık sektörü içinde malum bir gerçek olup esnafların çeşitli gereksinimleri için KOBİ para cepte adıyla yeni bir kredi imkanını sizlere sunmaktadır. Müşterilerinin nakit ihtiyacına en kısa sürede çözüm sunma adına bu krediyi kullandırmaktadır. Cazip faiz oranları ve 50.000 TL limite kadar kredi QNB Finansbank şubelerinde sizleri bekliyor. Kredi süratli ve kolay bir halde kullanabilmeniz için QNB Finansbank KOBİ’lere hususi süratli müracaat ve ön onay sürecini beklemeye gerek kalmadan süratli bir müracaat imkanı sunmaktadır. Bu krediyi öteki kredilerden değişik kılan en mühim özellikleri kredinin kullanım avantajlarının yanında kolay müracaat yapabilmeyi sağlamaktadır.

QNB Finansbank KOBİ Para Cepte Kredi Başvurusu

Cazip faiz oranlarında, uygun geri ödeme vadeleri ve yüksek limitli KOBİ kredi yardımıyla birçok işletme rahat nefes alacaktır.Bireysel müşterileri kadar ticari müşterilerinin de gereksinimlerine çözümler sunan QNB Finansbank para cepte kredisi için müşterilerine kolay müracaat imkanı da sunmaktadır. Esnafları arkadaşlarının gereksinimleri doğrultusunda kredi kullanabilmeleri için cep telefonlarının bildiri bölümünden yapılacak müracaat işlemiyle krediye en süratli şekilde ulaşılabilmektedir. Buna nazaran cep telefonlarını bildiri kısmına T.C. Kimlik Numarasının yazılıp 7646’ya kısa bildiri atılması KOBİ Para Cepte kredisine müracaat yapılmış olur. Kredi talebi doğrultusunda QNB Finansbank talepte bulunan alan kişi için ufak bir araştırma yapmış olup aynı saat içinde SMS üstünden geri dönüş sağlar. Ön onay geri dönüşü olarak da kabul edilen bu SMS dönüşü kredinin onaylandığını gösterir ve bu yanıtı alan kişilerin lüzumlu evrakları toplamalarıyla beraber en yakın QNB Finansbank şubelerine gitmeleri yeterlidir.

QNB Finansbank Para Cepte Kredisi İçin Lüzumlu Belgeler

KOBİ’lere hususi olarak sunulan Para Cepte Kredisi için QNB Finansbank iki türlü alan kişi portföyü tanımlamaktadır. Kredi ön onayını alan “kişi firmalarından” kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi ve esnaf sicil kayıt beyannamesi yada odaya kayıt belgesini banka şubelerine gelirken getirmeleri talep edilir. Kredi ön onayını “Limited ve Anonim Şirketlerinden” ortaların ve yetkili kişilerin kimlik fotokopileri, vergi levhası, imza sirkülerini gösteren bildirge, Ticari Sicil Belgesi yada Odalara Kayıt Belgesi ve Tecim Sicil Gazetesi aslını banka şubelerine gelirken getirmeleri yeterlidir.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir