QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 444 1 900

QNB Finansbank satın alan hizmetleri davet merkezi 0 850 222 0 900 nolu telefon üstünden vermiş olduğu hizmetlerle; QNB Finansbank şubelerini ayağınıza kadar getiriyor. 2011 yılı Call Center Awards ‘ın vermiş olduğu İstanbul Davet Merkezi Ödülleri yarışmasında En İyi Davet Merkezi seçilen (500 ‘den fazla koltuklu davet merkezleri kategorisi) QNB Finansbank Telefon Bankacılığı; son teknoloji sesli cevap sistemi ve mevzusunda uzman satın alan temsilcileri ile bu ödülü hak ettiğini kanıtlama ediyor.

Finansbank Satın alan Hizmetleri

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 0 850 222 0 900 nolu telefonu arayarak; kredi başvurusu, ödemeler (satmaca, vergi, kurum, imtihan, üniversite harcı, vs.), kredi kartı başvurusu, para transferi işlemleri (virman, EFT, havale, vs.), hisse senedi işlemleri, döviz işlemleri benzer biçimde daha bir oldukca işlemi süratli ve kolay bir halde herhangi bir QNB Finansbank şubesine gitmeye gerek kalmadan halledebilirsiniz.

QNB Finansbank yazışma 444

QNB Finansbank müşteri hizmetleri 444 lü numarası  444 1 900

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı tarafınca geliştirilen ileri düzey Sesli Cevap Sistemi yardımıyla, size hususi menüler içinde işlemlerinizi oldukca daha süratli yapabilmektesiniz.

Geliştirilmiş “Sesli Cevap Sistemimiz”, sizi tanıyarak size hususi menüler sunar. Bu sayede daha süratli ve kolay hizmet alma ayrıcalığından yararlanırsınız. Ek olarak bu sistem yardımıyla bir çok işleminizi satın alan temsilcilerine bağlanmaya gerek kalmadan da halledebilmektesiniz. Bankacılık işlemleri hakkında merak ettiğiniz her türlü sorununuz için ve gene QNB Finansbank ile ilgili her türlü talep, tavsiye ve şikayetleriniz için QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 0 850 222 0 900 nolu telefonu arayabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı KOBİ ler için ise hususi hizmet imkanı tanımakta. KOBİ ler için QNB Finansbank tarafınca hususi olarak hizmet sunan 0 850 222 1 900 nolu telefonu aramanız kafi. Aradığınız telefonun öteki ucunda; esnaf ve KOBİ lere hizmet mevzusunda hususi olarak eğitim almış deneyimli satın alan temsilcileri tarafınca oluşturulan hususi ekipleri bulacaksınız. 7 gün 24 saat süresince 0 850 222 1 900 nolu telefonu arayabilirsiniz. İşinizde süre ayırıp banka şubelerine gitmeye artık gerek yok, QNB Finansbank telefon bankacılığı yardımıyla şubeniz her an yanınızda..

QNB Finansbank telefon bankacılığı ödül mevzusunda da rakipleri ile epey arayı açmış görünüyor. 2000 yılından bu yana etkinlik gösteren, gerek ulusal ve gerekse uluslar arası birçok ödülü bulunan QNB Finansbank telefon bankacılığı, European Call Center Awards yarışmasında 2 dalda finale kalmış olarak, bu yarışmada Türk bankaları içinde finale kalma başarısını gösteren tek Davet Merkezi olmuştur. Gene 2003 senesinde European Call Center Awards yarışmasında; Best Use Of Technology branşında Avrupa Birinciliği almış, IT Business Weekly tarafınca Türkiye ‘deki (2001 ve 2002 yılları için) en iyi davet merkezi ödülünü almıştır.

QNB Finansbank teknolojiyi kullanma ve yaygınlaştırma mevzusunda daha birçok proje yürütmekte olup, her geçen gün şubesiz bankacılık anlayışını geliştirmek adına kendisini yenilemeye iş yapmaktadır. Bu mevzuda da görüşlerinize kıymet veren ve önemseyen QNB Finansbank; Telefon Bankacılığı 0850 222 0 900 nolu telefonu arayıp, telefon bankacılığının ve satın alan hizmetlerinin geliştirilmesi adına her türlü görüşünüzü ve önerinizi bildirmenizden sevinç duyacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Güvence Bankası Satın alan Hizmetleri 444 0 333 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir