Reklam Videosu İzleyin Para Kazanın!

İnternet kullanmayı bilene aslen bir gelir kaynağı mahiyeti taşıyor. Oyun oynarken para kazananlar, sitelerin anketlerini doldurarak aylık gelir elde edenler bir yana dursun artık reklam videoları izleyerek de kazanmak mümkündür. Bu şekilde iyi mi para elde edebileceğinizi ve hangi siteler üstünden bu işlemin gerçekletirildiğini sizler için araştırdık.

Reklam Videosu İzleyerek Para Kazanmak

Ilk olarak internetten mevzu ile ilgili detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu hizmeti elde eden birçok şirket var. Ilk olarak bu şirketlerin sistemlerine üye olmalısınız. Her gün tertipli olarak sisteme giriş yapmalı ve şirketlerin yayınladığı reklamları izlemelisiniz. Bu sayede reklamı alınan ürünler hakkında hem data sahibi olur hem de para kazanmış olmuş olursunuz. Ek olarak sisteme dahil olduktan sonrasında anlaştığınız firmalar yaşadığınız şehirde mevcutsa birçok değişik hizmet ile de ekstradan kazanabilirsiniz. Mesela dahil olduğunuz sisteme sms ya da mail aracılığı ile tanıdıklarınızı da çağrı edebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem onlar kazanabilir.

Reklam Videosu İzleyerek Para Kazanmak
Reklam Videosu İzleyerek Para Kazanmak

Her bir sms ve mail gönderimi için size para ödeyecek olan birçok şirket bulunduğunu ihmal etmeyin. Belirtmemiz ihtiyaç duyulan değişik bir nokta var ki internette fazlaca fazla data kirliliği ve art niyetli insan var. Doğru siteleri bulmak mevzusunda seçici davranın. Kişisel bilgilerinizi ve hesap numaralarınızı beraberce paylaşmayın. Para kazanacağım derken paranızdan olmayın. Ek olarak size oldukça yüksek meblağlarda ücret vereceği vaadini veren insanlardan uzak durun. Yapacağınız şeyin bir tek reklamlara tıklamak ve onları seyretmek bulunduğunu ihmal etmeyin. Bu sayede maksimum aylık 1000 TL kazanmanız mümkündür. Sadece reklama tıkla 5 bin TL kazan benzer biçimde ütopik rakamlar kokan çarpıcı sözler asla inandırıcı değildir. Bu kişilere inanmayın, banlayın ya da engelleyin gitsin.

Daha Oldukca Kazanmak İster Misiniz?

Her web sitesinin kullanma kılavuzu olarak da tabir edebileceğimiz bir gizlilik politikası vardır. Bu tarz şeyleri iyi inceleyin. Amaç netice olarak siteye bir tek üye olmak değil, siteden para kazanmak. Bu işi icra eden tanıdıklarınız var ise onlardan data alın. Ya da site üstünde değişik kişilere ulaşabiliyorsanız mesele bakalım onlar kazanabilmişler mi? Ödeme iyi mi yapılıyor? Reklam başına ne kadar veriliyor? Bazı web sitelerinde bir reklama haftada bir kere tıklama hakkı olabilir. Bazıları ise referanslar üstünden size para öderler. Siteye haftada tek tık demek bir reklam için haftada yalnızca bir izlemelik ücret alacağınız manasına gelir.

Bazı web siteleri ise sizlere görevler verir. Burada yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey video seyretmek değildir. Bununla birlikte anket doldurabilirsiniz. Sitenin önerilmiş olduğu oyunları oynayabilirsiniz. Bu sayede daha fazlaca para kazanabilirsiniz. Sadece mühim olan vaktinizi bu işe ayırabilmenizdir. Eğer vaktiniz var ise kazanmanızın önünde hiçbir engel olmayacaktır. Bir web sitesi ile çalışmanın size hiçbir faydası yoktur. Bu sebeple birden fazlaca web sitesi bulun ve hepsine üye olun. Bu sayede daha fazlaca reklam izleyebilir ve daha fazlaca para kazanabilirsiniz. Bu siteler için en mühim mevzu hitap edecekleri insan sayısının artmasıdır. Kısaca daha fazlaca kişiye ulaşmak isterler. Bu sebeple sisteme ne kadar fazlaca şahıs dahil ederseniz o denli fazlaca kazanırsınız. Hatta üye yaptığınız şahıs sayısı kadar size fazladan ücret öderler. Bazı siteler ise kazandığınız tutarları forumlarında yayınlamanızı talep ederler. Bu şekilde bir uygulama hem siteye olan itimatı artırır hem de sitenin kanunlara uygun olarak kurulduğunu gösterir. Üyelik ve referans işlerinde de oldukça fazlaca para vardır. Üye yaparak para kazanacağınızı söyledik. Fakat referans göstererek para kazanmanız mümkündür. Ne kadar fazlaca referans gösterirseniz sistem size o denli kazandıracaktır. Ek olarak para kazandıran pek fazlaca oyun da mevcuttur.

Bu şekilde para kazanmanızı elde eden birçok web sayfası vardır. Sadece  kullanıcılar tarafınca en güvenli olarak tanımlanan 3 tane site vardır.

 1. ProBux 
 2. Zapbux
 3. Clixense sitelerine referanslı ya da referanssız üye olarak derhal kazanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi bu sitelerdeki ücret yapılarının iyi mi bulunduğunu anlatacağız.

ProBux

Reklam başına ücret ödeyen sayfalardan biridir. Kullanıcıları sayfanın tertipli ödeme yapmış olduğu için güvenilir bulunduğunu söylüyor. Ek olarak sitenin ana sayfasında en fazlaca kazanan şahıslar ve ülkeler içeriyor. Ödemeler Paypal ve Payza aracılığı ile ödenir. Sitenin belirlediği bir politikası var. Günde 4 tane 0,1 dolarlık reklam, 20 tane ise 0,001 dolarlık reklamlara tıklayabiliyorsunuz. Siteye referanssız olarak da üye olunabiliyor. Sadece referanslı üyeler daha fazlaca kazanıyor. Siteden elde edilecek ücretler 0,1 ve 00,1 dolar içinde değişmektedir. Paypal’ dan ödeme alacaklar için reklam başı asgari meblağ 0,05 dolardır. 1 Dolar 5,64 TL’ dir. Sisteme her gün giriş yaparak toplamda maksimum 24 video izleyerek para kazanabilirsiniz. Sitenin yaz kampanyasına gore ; 20 garantili kayıt yaptırmanız durumunda 2 dolar alırsınız. Üye olmak için tıklayınız.

probux
Probux sitesine üye olarak derhal kazanmaya başlayabilirsiniz.

Site Şartları;

 • Video seyretme ücretleri kullanıcı üyeliği aşamasında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapılacaktır. Buradaki bağlantılar haricinde herhangi bir ödeme türü kabul edilmez. İade benzer biçimde bir durum söz mevzusu değildir. Geri ödeme ve iptal benzer biçimde işlemlerin yapılması durumunda hesabınız askıya alınır.
 • Üyelik onayı 24 saat içinde gerçekleşmektedir. Ödemeler 7 gün içinde yapılır. Sadece üyeliğiniz premium ise 24 saat içinde ödeme yapılacaktır.
 • Site tüm üyelerine 0,01 dolar tutarında Paypal ödeme yapar.
 • Hile yapanlar site tarafınca banlanır ve ödeme işlemleri durdurulur. Bu manada ceza uygulaması tamamen sitenin tek elindedir.
 • 2 ay sayfanıza giriş yapmazsanız hesabınızda olan ödemeler geri çekilir. Bundan dolayı sayfaya her gün tertipli giriş yapmalısınız.
 • Sayfadaki reklamlar google gizlilik politikasına uygun olmalıdır. Sitenin dili ingilizcedir. Sadece Türkçeye çevirerek kullanabilirsiniz.
 • Sitenin pop-up limiti 1′ dir.(Pop-up açılır pencere engelleyicisidir. Zararı dokunan içeriklerin sitede açılmasını önler.)

edebilirsiniz.

Clixense

Bu para kazanma sitesi sektörün en eskisidir. 2007 yılından beri online durumdadır. Bir ProBux benzer biçimde sınırı olan ödeme yöntemi söz mevzusu değildir. Clixense bir fazlaca şekilde kullanıcılarına ödemeleri ulaştırmaktadır. Paypal, Alertpay, Google Cheskout, Reserve ve Liberety hesaplarından ödeme yapılmaktadır. Siteye referanslı olduğu benzer biçimde referanssız da üye olabilirsiniz. Referans sistemi ile daha fazlaca para elde edebileceğinizi ihmal etmeyin. Bu sitede ücretleme reklamların sürelerine gore yapılmaktadır.

clixense
Clixense para kazanmayı vaad eden bir web sayfasıdır.

10-15 tane 3 saniyelik videolar 0,001 dolar, 1 tane 15 saniyelik video 0,005 dolar, 1 tane 30 saniyelik video 0,01 dolar değerindedir. Bu site üstünden anket yapmak da mümkün olmaktadır. Para kazanmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan siteye üye olmaktır. Üyelik için siteye herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamıştır. Site vazife yöntemi ile çalışır. Video izlemeniz, videolara tıklamanız, anket doldurmanız istenir. Verilen vazife bağlantılarına tıkladığınızda site size ücret öder. Ek olarak sitede mevcut birçok oyun vardır. Oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz. 2007′ den bu güne sayfa kullanıcılarına ve verilen görevleri yerine getirenlere toplamda 32 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır.

Zapbux

Günde minimum 4 reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam tık değerleri site yönetimi tarafınca belirlenmiştir. 0,01 dolardan 0,001 dolara kadar tık ücretli birçok video vardır. Sitenin size ödeme yapabilmesi için hesabınızda 4 dolar birikmiş olmalıdır. Eğer bakiyeniz daha azsa hesapta 4 dolar olana kadar hiçbir şekilde para çekme işlemi yapamazsınız. Videoya tıklamanız durumunda ödeme otomatikman hesabınızda olacaktır. Ödeme kanalları Payza, Paypal ve Egopay‘ dır. Doğal olarak referanslı üye iseniz daha fazlaca komisyon kazanabilirsiniz. Ek olarak siteye çevrenizdeki insanları da çağrı ederek onların sayfaya üye olmasını sağlayabilir ve daha fazlaca kazanabilirsiniz.

Ojooo

23 binden fazla kullanıcısı ile bu güne kadar 1 milyonu aşkın tık sayısına ulaşmış bir sitedir. İlk etapta hesabınızda 2 dolar olduğunda paranızı çekebilirsiniz. Sadece sonraki aşamalarda para çekme işlemi yapmak için hesapta 6 dolar olması gerekiyor. Ödeme kanalları Payza, Okpay ve Paypal’ dır.

ojooo
Ojooo video izleyerek para kazanmanızı sağlayacak güvenilir bir web sitesidir.

Gümlük reklam seyretme kotası bulunmaktadır. Minimum 7, en fazla 10 reklam videosu seyretme hakkınız vardır. Günlük elde edilecek kazanç 0,002 ile 0,005 dolar içinde olacaktır. Kayıt olmak için tıklayınız. Sitenin bir yönlendirme programı mevcuttur. Reklamları başkalarına izletmeniz ve onları siteye yönlendirmeniz durumunda daha fazlaca kazanç elde edebilirsiniz. Privilege hesaplar 9,2 dolar bonus kazanır.

Fusebox

2012′ den beri online olan bir para kazandırma sitesidir. Günde 10 reklam seyretme ve tıklama hakkınız vardır. Videoların tıklama değerleri 0,001 dolardır. 4 dolar tutarında videoya tıkladığınızda, üye olurken siteye bildirdiğiniz hesaba yatırılacaktır. Ödeme şekilleri Egopay, Paypal ve Payza‘ dır. Siteye üyelik tamamen parasızdır. Siteye referanslı ya da referanssız olarak üye olmak mümkündür. Sadece referanslı üyelerin daha fazlaca kazanacağını ihmal etmeyin.

Totalde;

 • Günde 50 şahıs referans kısmına sizin adınızı yazarsa ve 5 reklama tıklarsanız bu 250 tık anlamına gelir.
 • Günlük kazancınız 1,25 dolar, aylık kazancınız 38 dolar ve senelik kazancınız ise 500 dolar olacaktır.

Bu siteler reklamcılık üstüne kurulmuştur. Genel adları PCT‘ dir. Kısaca paid to click. Reklam seyretme ve reklama tıklama yardımıyla ücret almanızın sebebi budur. Size ödenen meblağlar da bu reklamlar yardımıyla elde edilmiştir. Bu sektörde scam siteleri fazlaca meşhurdur. Bu sayfalar bir nevi dolandırıcıdır.

video-izle-kazan
Ustalaşmış bir aşamaya geldiğinizde yüksek meblağlar kazanmanız mümkündür.

Size para kazandıracaklarını vaad ederler. Fakat vaktinizi boşa çalmış olurlar. Sizler için yukarıda belirttiğimiz siteler bu sektör içinde en güvenilir olanlarıdır. Oldukca büyük meblağlar elde etmek profesyonellik gerektirir.

İlk etapta kazancınızı azca bulmanız düzgüsel bir durumdur. Sadece bir site ile sınırı olan kalmayın. Mevzu ile ilgili hizmet veren tüm sitelere ulaşın ve parasız bir halde üye olun. Ek olarak yeni üyeler referans kısmına sizin kullanıcı adınızı yazarlarsa ekstradan tarafınıza para ödenir. Sadece ponzi işlere bulaşmayın !

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir