Şekerbank Ramazan Özel Kredisi

Şekerbank, Ramazan bereketiyle gelir prensibiyle Esnaf ve Ufak İşletmelere yönelik Ramazan Özel Kredisi olan ” İşinize Ramazan Bereketi Kredi Kampanyasını ” duyurdu.

Ülkemiz ekonomisinin dinamiklerinde etkili olan esnaf ve ufak işletmelerimize, desteğini 365 gün gösteren bankalardan önde gelen Şekerbank T.A.Ş. Ramazan Hususi Kredisi ile bu desteğini sürdürmeye devam etmektedir.

Şekerbank Ramazan Özel Kredisi ;  6 – 12 ay , 13 – 24 ay , 25 – 36 aya kadar vadeli ve 3 aya kadar taksit ertelemeli özelliklere haiz bir kredi olup kredi faiz oranları aşağıdaki tabloda esnaf ve ufak işletmelerin bilgisine sunulmuştur. Banka ek olarak ‘Üreten Kart’ sahiplerine, gerçekleştirecekleri 1.000 TL ve üstü besin alışverişlerinde ekstrelerinde 50 TL indirim fırsatı sunuyor. 30 Haziran 2017 geçmişine kadar devam edecek kampanyaya katılmak için esnaf ve işletmelerin, harcama yapmadan ilkin “GIDA” yazıp, 7353’e SMS göndermesi kafi olacak.

 

Vade (Ay) Kredi Faiz Oranı (%)
  6 – 12 1,50
13 – 24 1,52
25 – 36 1,55

Şekerbank İşinize Ramazan Bereketi Kredisi

Şekerbank Ramazan Hususi Kredisi 15 Mayıs 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihleri içinde geçerli olacaktır.

Şekerbank T.A.Ş. geleneksel “ İşinize Ramazan Bereketi Ramazan Hususi Kredisi Kampanya’sı ” ile esnaf ve ufak işletmelerin Ramazan ayında artan finansman gereksinimlerini cazip faiz oranlarıyla karşılıyor ve ödemelerini de yaz sonuna erteliyor. Şekerbank Ramazan Hususi Kredisi Kampanyasından yararlanmak isteyen esnaf ve ufak işletmelerin en yakın Şekerbank T.A.Ş şubesini ziyaret etmesi kafi olacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir