Sermayesi Olmayana Ücretsiz Bayilik Fırsatları (Herşey Para Değil)

2021 yılı içinde yeni bir iş hayatına adım atarak hususi sektöre giriş yapmak isteyen ve kendi işinin patronu olmak isteyen oldukca sayıda vatandaşımız bulunmaktadır. Bu yurttaşlarımız bir bir çok doğru bölgelere yatırım yaparak hayallerini gerçekleştirirken belirli bir kısmı ise ana para yetersizliğinden dolayı hayallerinin peşinden gidememektedir. Bu sebeple devlet yardımları ve KOSGEB desteklerinden yararlanarak uzun solukta sıhhatli yatırımlar yaparak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Peki hangi sektörde ve hangi alanlarda daha başarıya ulaşmış olabilirsiniz. Bayilik alarak daha doğru bir adım atmış olur musunuz şeklinde sorularınıza cevaplar verirken Sermayesi olmayana Parasız Bayilik Fırsatları hakkında da bilgiler vereceğiz.

2021 Senesinde Başarı göstermiş Olabileceğiniz Sektörler

2021 yılı içinde kendi işini oluşturmak isteyen yurttaşlarımızın sıhhatli ve doğru kararlar vermesine destek olmak amacı ile bu makalemizi paylaşıyoruz. Hangi alana ve hangi sektöre giriş yapmış olursanız daha başarıya ulaşmış olabilirsiniz. Bu yıl da geçmiş olduğumuz yıllarda ki şeklinde en oldukca kazandıran sektörlerin başlangıcında besin, giyim, aksesuar, kozmetik şeklinde alanların başarıya ulaşmış bulunduğunu söyleyebiliriz. Peki yatırım yaparken sıfır bir işletme açmak mı yoksa bayilik almak mı daha doğru olur. Bizce bayilik alarak hususi sektöre giriş yapmış olduğunuzda iş hayatınıza bir sıfır önde başlayabilirsiniz. Bayilik almış olduğunuz şirket daha ilkin den adını duyurmuş olduğundan belirli bir alan kişi kitlesine haiz olacak ve işletmenin ilerleyişi mevzusunda büyük bir destek alacaksınız. Bu sebeple de bayilik almak en mantıklı yatırım aracı olacaktır.

2021 Yılında Başarılı Olabileceğiniz Sektörler
2021 Senesinde Başarı göstermiş Olabileceğiniz Sektörler

Parasız Bayilik Veren Firmalar

Sermayesi olamayana bayilik veren bir oldukca şirket bulunmaktadır. Bu firmaların aslolan amacı ilk olarak isimlerini oldukca daha geniş bir kesime duyurmak ve daha süratli bir halde büyümek olduğundan bayilik verirken parasız yada oldukca azca ana para ile iş kurma fırsatı vermektedir. Peki bu firmalar hangileridir?

 • Pan Pişmemiş köfte
 • Green pık
 • Tondo Atıştırmalık
 • Mochka Accessories
 • Rav Kimlik Belgesi
 • Sabun Dünyam 

İsmini vermiş olduğumuz bu firmaları daha ilkin duymuş olamaya bilirsiniz. Fakat bu firmalar belirli alanlarda adını duyurmuş olan ve süratli bir halde büyümeyi hedefleyen firmalar oldukları için sermayesiz olan yurttaşlarımıza bayilik verme fırsatı sağlamaktadırlar. Eğer sizlerde kendi işinizi yapmak istiyorsanız ve nereden iyi mi başlayacağınızı bilmiyorsanız üstelik de kafi ana paraya haiz değilseniz bu firmalar ile iletişime geçerek ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Pan Pişmemiş Köfte Bayilik İşlemleri

Kurulmuş olduğu tarihten bugüne dek kendi alanında yenilikçi bir anlayışı izlemiş olduğundan vatanımızda bulunan bir oldukca il ve ilçe de besin sektöründe önde gelen lezzetlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Pan pişmeden köfte bayilik şartları aşağıda maddeler halinde yer verilmiştir.

Pan Çiğ Köfte Bayilik İşlemleri
         Pan Pişmemiş Köfte Bayilik İşlemleri
 • Açılışa hususi 300 kilogram pişmeden köfte, 5000 tane el ilanı, 1000 tane magnet, kampanya brandası ve personel giysileri ücretsiz bir şekilde şirket tarafınca sizlere gönderilecektir.
 • Şirket bayiliklerinden isim hakkı bedeli almamaktadır.
 • Antak kalma sonunda 7000 lira tutarında güvence senedi imzalanacaktır.
 • Açılacak olan bayinin hiçbir şubesine yakın olmaması gerekmektedir.
 • Yaya ve vasıta trafiğinin oldukça yoğun olduğu lokasyon üstünde dükkan açılması istenmektedir.
 • Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonrasında dükkanınız etken olarak açılmadan ilkin şirket tarafınca eğitim görmüş olacaksınız.
 • Yanınızda çalıştıracağınız elemanınızın kılık giysisine ehemmiyet vermesi ve pan pişmeden köfte logosu bulunan giysileri ile emek harcaması gerekmektedir.

Pan pişmeden köfte bayiliğine ön başvuruda bulunmak için tıklayınız.

GREEN PIK Bayilik

Organik ve sıhhatli beslenmenin ve daha bilgili nesiller yetiştirmenin ve organik olan ürünlere olan talebin arttırılmasını hedefleyen Green pık organik ürün pazarında son dönemlerde süratli bir halde büyüyen solucan gübresi üretimini arttıran ve çiftçiler tarafınca oldukca fazla tercih sebebi olan bu ürünün bulunmuş olduğu sektörde bir numara olmayı hedeflemiştir. Ve  bu sebeple de çıkmış olduğu bu yolda başarılarına başarı katacak olan iş ortaklarına gerekseme duymaktadır. Organik gübre bayiliği meydana getiren bu şirket bayilik için aşağıdaki şartlara uyum sağlamanızı istemektedir.

 • Girişimci ruhuna haiz olan
 • Yeniliklere açık olan
 • İnsan ilişkilerine ehemmiyet veren
 • Organik yaşamı yaşamının odak noktası haline getirmiş
 • Mesuliyet sahibi olan iş ortaklarına gerekseme duymaktadır.

Sizlerde yukarıdaki maddelere uyum sağladığınızı düşünüyorsanız eğer şirket ile iletişime geçebilir ve sermayesiz olarak bayilik alabilirsiniz.

Green Pık kontakt detayları için tıklayınız.

Tondo Atıştırmalık Bayilik Şartları

Tondo atıştırmalık 2015 yılının Nisan ayı içinde İzmir’de kurulmuş olan bir firmadır. Besin sektörü içinde Paneli ürünler mevzusunda önder olmayı vizyon edinmiş olan bu şirket leziz ve sıhhatli ürünlerini daha oldukca bölgede tanıtmak ve süratli bir halde büyümek için yeni iş ortaklarına gerekseme duymaktadır. Şirket bayilik için aşağıdaki şartları ön görmüştür.

 • Dürüst ve güvenilir olan
 • Ekip ruhuna haiz olan
 • Güler yüzlü ve alan kişi odaklı olan
 • Kendini geliştiren ve yeniliklere açık olan iş arkadaşları ile emek vermeyi hedeflemektedir.
 • Firmanın bayiliğini almak için sermayenizin olmaması mühim değildir.

Bayilik başvurusu yapmak için tıklayınız.

Mochka Accessories Bayilik Aşaması

Takı ve aksesuar üstünde bayilik veren bu şirket ürün kalitesi ve bolca çeşitliliği yardımıyla oldukca fazla tüketicinin dikkatini çekerek alan kişi kitlesini oldukça yüksek tutmaktadır. Şirket’nın toplamda 6 bayisi bulunmaktadır. Fakat şirket iki yıl içinde minimum 80 bayiye ulaşmayı hedeflemektedir. Şirket bayilik almak isteyen girişimcilerden asla bir halde isim hakkı bedeli ve sermeye talep etmemektedir. Bu şirket ile çalışmak için ön başvuruda bulunabilir ve yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bayilik veren firmaları inceleyerek bayilik hizmeti veren öteki firmalar ile ilgili data alabilirsiniz.

Mochka Accessories Bayilik Aşaması
      Mochka Accessories Bayilik Aşaması

Mochka Accessories bayilik başvurusu için tıklayınız.

Rav Kimlik Belgesi Bayilik Alma Şartları Nedir?

Rav Kimlik Belgesi Mühendislik üstüne kurulmuş olan bir firmadır. Bu şirket Enerji kimlik belgelerinin lisanslaştırılması için harekete geçmiştir. Ankara’da kurulmuş olan bu şirket Türkiye genelinde adını duyurmak istemektedir. Bu şirket ile çalışmak istiyorsanız eğer şirket ile iletişime geçerek bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bayilik alma şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
 • Vergi Mükellefi Olmak
 • Emlak, proje hizmetleri hakkında data sahibi olan ve daha ilkin bu alanlarda çalışmış olan proje çizim mevzularına hakim olan elemanlar ile çalışabilmek
 • Ofis yada dükkanlarında minimum 5 metre karelik bir alanda kimlik belgesi temsilciliği için yer ayırmış olmak gerekecektir.

Sabun Dünyam Bayilik Şartları

Sermayesi bulunmayan yurttaşlarımız bayilik alabileceği bir öteki şirket ise sabun dünyam adı ile adını duyurmuş olan ve naturel sabun üretimi meydana getiren bu firmadır. Şirket ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile oldukca sayıda tüketiciye adını duyurmayı başarmış ve sanal ortamda da süratli bir halde büyümeyi başarmış olan bir firmadır.

Sabun dünyam kontakt detayları için tıklayınız.

Şirket daha kısa sürede daha bir oldukca ilde adını duyurmayı hedeflemiş olduğundan iş ortaklarına gerekseme duymaktadır. Eğer sizde bu sektörde başarıya ulaşmış olabileceğinizi düşünüyorsanız şirket ile iletişime geçerek bayilik hakkında geniş kapsamlı data sahibi olabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir