SGK E-BORCU YOKTUR

SGK E-BORCU YOKTUR

SGK E-Borcu Yoktur belgesini almak daha önceleri uğraş verici ve süre alıcı bir işlemdi. Devletin elektronik ortamda bizlere kolaylık olması için sağlamış olduğu E-Devlet sistemi ve SGK‘nın resmi web adresi yardımıyla devletle ilgili olan tüm işlemleri halledebilirsiniz. E-Borcu Yoktur uygulaması da www.turkiye.gov.tr den yada www.sgk.gov.tr den yapılabilmektedir. SGK E-Borcu Yoktur işlemleri için SGK Müdürlüğünden E-Borcu Yoktur aktivasyonu yaptırmanız gerekmektedir. Aktivasyon işlemi bir kez yapılmaktadır ve SGK’ya biçim doldurulup verilmelidir. Bu formlar işverenler ve çalışanlar için farklılık gösterir. Bu yüzden dolduracağınız formlara dikkat etmelisiniz. Yanlış biçim doldurmanız halinde aktivasyon işleminiz gerçekleşmeyecektir.

SGK E-Borcu Yoktur Uygulaması Iyi mi Kullanılmaktadır?

Aşağıda size vereceğimiz İnternet adresine giriş yaptığınızda kullanıcı adı, sistem şifresi, işyeri şifrenizi ve güvenlik kodunu doldurmanız gerekmektedir. Burada doldurmanız ihtiyaç duyulan bilgiler SGK tarafında size verilecektir.

  • Kullanıcı adı bölümünüz 2 kelimeden oluşacaktır.
  • Sistem ve iş yeri şifreniz SGK’dan aldığınız şifreler olacaktır.
  • Güvenlik kodunu da doğru giriniz ve “Giriş” butonuna tıklayınız.Böylelikle SGK E-Borcu Yoktur uygulamasını yapmış olacaksınız.

SGK E-Borcu Yoktur Uygulaması İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

 

tıkla sorunu sor

SGK E-BORCU YOKTUR İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir