SGK HİTAP

Günümüzde artık tüm işlerimizi web üstünden yaparak hem kolaylık sağlamaktayız hem de zamandan tutum etmekteyiz. Bu durumlardan dolayı Toplumsal Güvenlik Kurumu da bizlere birçok olanak sunmaktadır. Bunlarda birisi de SGK hitap uygulamasıdır. SGK hitap, 4C kapsamında çalışmakta olan bireylerin emek verme sürelerini kolaylıkla takip etmeleri üstüne geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistem yardımıyla online olarak hizmet takip edeni yapmak artık kolay bir yöntem haline gelmiştir.

SSK hitap ile bilgilerin eksiksiz ve zamanında girilmesi gerekmektedir. Ek olarak bu uygulama yardımıyla Toplumsal Güvenlik Kuruma bilgilerin gidişi önceki zamanlara gore daha güvenilir bir hal almıştır. Geçmiş zamanlarda kurumlar içinde yaşanmış olan dosya, evrak kaybı yada ulaşım problemleri de ortadan kalkmış olacaktır.

SGK Hitap Sistemine Giriş Iyi mi Yapılır?

Vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak SGK hitap sistemine girebilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan ise, sizden istenilen ‘Kullanıca Adı’ ve ‘Parola’ girişlerinizi yapmanızdır. Bu işlemleri yaptıktan sonrasında kolaylıkla sisteme girebilir ve hizmet sürenizi takip edebilirsiniz. Ek olarak SGK hitap giriş sayfasında yer edinen uyarılarıda lütfen dikkatlice okuyun.

SGK Hitap Sistemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ! 

tıkla sorunu sor

SGK HİTAP İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir