SGK NACE KODU

Toplumsal Güvenlik Kurumu bizlere SGK merkezlerine gitmemize gerek kalmadan, tüm işlerimizi web üstünden yapabilme imkanı tanımaktadır. SGK web sistemi üstünden sorgulama, ödeme benzer biçimde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SGK’nın bir başka hizmeti ise SGK nace kodu işlemidir. Sizlere bu yazımızda SSK nace kodu ile iglili bilgiler vereceğiz.

SGK Nace Kodu Nedir?

Nace, Avrupa Toplumunda Ekonomik Faaliyetlerin İstatistik Sınıflaması olarak adlandırılmaktadır. Nace kodu kapsamında işletmlere 6 haneli bir kod verilmektedir. Bu nace kodunuz ise işyeri SGK sicil numaranızın 2. hanesini takiben 8. haneye kadar olan kısımdan meydana gelmektedir.

SGK Nace Kodu Değişikliğini Iyi mi Yapabilirim?

SGK nace kodu değişikliğinizi yapabilme işleminizi SGK resmi web sitesi üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için sizlerle yazının sonunda paylaşmış bulunduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Oluşturulan SGK ekranından, sizden istenilen

  • Kullanıcı adı
  • Sistem şifresi
  • İşyeri şifresi benzer biçimde bilgilerin girişlerini yapınız. Giriş tuşuna basarak SGK nace kodları değişiklik yapma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SGK Nace Kodu Değişikliği İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

SGK Nace Kodu Sıralaması Nedir?

SGK nace kodu sıralaması, iş yerinizin nace kodu bilgilerine gore, işyeri çekince sınıflarını öğrenmenize destek olan bir listedir. SSK nace kodu listenizi yazımızın sonunda paylaştığımız bağlantı yardımıyla ulaşabilir ve lüzumlu olan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Ek olarak SGK nace kodları sıralaması, bilgisayarınıza excel dosyası olarak inecektir.

SGK Nace Kodu Sıralaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

SGK NACE KODU İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir