SGK NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM

Sigortalı olarak çalışan her kişi SGK ne süre emekli olabilirim sorusunun yanıtını merak etmektedir. SGK ne süre emekli olabilirim sorusunun yanıtı SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı’ na bağlı olan kişilerde farklılık göstermektedir. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı şeklinde kurumlara bağlı olan sigortalıların emeklilik koşulları farklılık gösterir. Bu yazımızda SGK ne süre emekli olabilirim sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.

SGK Ne Süre Emekli Olabilirim ?

SGK ne süre emekli olabilirim uygulamalarına yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. SSK’ ya bağlı iseniz aşağıdaki bağlantılardan 4A ne süre emekli olabilirim bağlantısını seçiniz. Bazı kişisel bilgilerinizi girdikten sonrasında SSK prim ödeme gün sayısını, öteki sandıklara ilişik gün sayısı şeklinde mevcut bilgilerinizi girdikten sonrasında Gönder butonuna tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz.

BAĞ-KUR‘ a bağlı iseniz 4B ne süre emekli olabilirim bağlantısını seçiniz. Oluşturulan sayfada bazı emeklilik bilgilerinizi, hususi durumunuz var ise bu tarz şeyleri girerek işleminizi yapabilirsiniz.

Eğer Emekli Sandığı’ na bağlı iseniz 4C ne süre emekli olabilirim bağlantısına tıklayınız. Bu sayfadan da hizmetlerini girerek ne süre emekli olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

4A SGK Ne Süre Emekli Olabilirim İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

4B SGK Ne Süre Emekli Olabilirim İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

4C SGK Ne Süre Emekli Olabilirim İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

SGK NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir