SGK TAHSİS TALEP VE BEYAN TAAHHÜT BELGESİ

Toplumsal Güvenlik Kurumu bizlere birçok yeni uygulamasıyla SGK Merkezlerine gitmemize gerek kalmadan, yurttaşlarımıza web üstünden işlem gerçekleştirebilme imkanı tanımaktadır. Bu uygulamalar yardımıyla borç öğrenme, ödeme benzer biçimde işlemlerin yanı sıra duyuruları da takip edebilirsiniz. SGK’nın uygulamaları kapsamında yer alanlardan biri de  SGK tahsis talep ve beyan taahhüt belgesidir. Bu yazımızda sizlere SGK tahsis talep ve beyan taahhüt belgesi hakkında bilgiler vereceğiz.

SGK Tahsis Talep Ve Beyan Taahhüt Belgesi Nedir?

SGK tahsis talep ve beyan taahhüt belgesi;

  • Sigortalı olan yada yaşamını yitirmiş olan sigortalıların 18 yaşından büyük olmak koşulu ile, hak sahiplerine 5510 sayılı kanun çerçevesinde bağlanacak olan aylıkların ödenmesinde,
  • Yapılacak olan toptan ödemelerde,
  • Evlenme yardımı
  • Cenaze Yardımı

benzer biçimde durumlarda kurumlardan talep edilmektedir. SSK tahsis talep ve beyan taahhüt belgesini SGK’nın resmi web sitesi üstünden edinebilirsiniz. SGK tahsis talep ve beyan taahhüt belgesini aldıktan sonrasında sayfanın arka yüzünde yer edinen detayları okuyarak bu mevzu hakkında daha detaylı informasyon sahibi olabilirsiniz.

SGK Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesine Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

SGK TAHSİS TALEP VE BEYAN TAAHHÜT BELGESİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir