Sigorta Olmadan Bankalar Kredi Verir mi?

Sigortasız Kredi

Bankalar sigorta olmadan da müşterilerine ve kredi kullanmak isteyenlere pozitif yönde cevaplar vermektedir Sadece bu pozitif yönde cevapların oluşması için bazı asgari şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bankalar kredi verdiklerinde bunun eğitim edileceğiniz ve tertipli ödeme yapılacağına kanaat getirdiğinde oldukça daha uygun vadelerde yüksek miktarlarda krediler vermektedirler.

İpotek göstererek kredi

Bankalara ipotek edeceğiniz gayri mülkler ( ev, arsa, arazi, tarla ) yardımıyla bankalardan sigorta olmadan da rahatça kredi çekebilirsiniz.

Yüksek Kredi Notu ile Sigortasız Kredi

Bankalara banka kredi notu yüksek olarak başvurmak oldukça avantaj yaratabileceği şeklinde tertipli geliri olan yada banka kredi notu yüksek olan kişileri kefil göstererek te sigorta olmadan kredi çekebilirsiniz.

Bankalardan emeklileri, memurları ve şirket sahiplerini kefil göstererek kredi çekebileceğiniz şeklinde eş, çocuk yada anne ve baba gelirlerinizi de beyan edip sorumluluklarını üstlendiğiniz belgelerle başvurarak kredi çekme şansına haiz olabilirsiniz.

Daha detaylı informasyon için : https://www.finanspedia.com/ssk-olmadan-kredi-cekilir-mi.html makalesini okuyabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir