Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

 1. Esnafkredi.net sitesini kullanan tüm kullanıcılar aşağıda yer edinen koşulları kabul etmiş sayılır. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen siteye girmeyiniz.
 2. Esnafkredi.net bu sitede yer edinen tüm detayları ve tasarımı evvelde haber vermeden değişiklik yapma hakkına haizdir.
 3. Bu sitede gösterilen bilgiler, izinsiz yayınlanamaz.
 4. Internet sitemizden hiçbir şekilde borç para, iş imkanı verilmemektedir. Esnafkredi.net sitesinde yer edinen tüm bilgiler hiçbir şahıs ve/yada kuruluşa herhangi bir mevzuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.
 5. Sitede gösterilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı mevzusunda azami itina gösterilmekle beraber, esnafkredi.net bu mevzuda hiçbir taahhüt ve mesuliyet kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda yada siteye ulaşılamamasından dolayı direkt yada dolaylı bir zarar doğması halinde, esnafkredi.net ‘e hiçbir borç, mesuliyet ve mükellefiyet yüklenemez.
 6. Site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, mevzuyla ilgili ustalaşmış danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu yüzden, sitede yer edinen detayları herhangi bir biçim ve surette kullanmadan ilkin, mevzuyla ilgili ustalaşmış danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
 7. Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan yada sistemdeki herhangi bir veri, informasyon iletişimine yada yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.
 8. Internet sitemizden bağlantı yapılarak erişilen öteki sitelerdeki bilgiler ilgili kuruluşlar tarafınca yayınlanmakta olup, sitemiz bu yayınlar ile ilgili olarak hiçbir şekilde görevli tutulamaz.
 9. Bu sitede gösterilen bilgilerin kullanılması ve bu site vesilesiyle yüklenen tüm dosyaların açabileceği problemler, hukuki mesuliyet tamamen size aittir. Tüm haberlerin altına yorum yapmak serbesttir, yorumlar toplu olarak otomatik onaylanmaktadır. Yorum yaparken kişisel bilgilerinizi (cep telefonu ve ev adresi) bırakmamanızı öneriyoruz. Buraya bırakılacak kişisel bilgilerin sorumluluğu yorum meydana getiren kişiye aittir. Eğer yazdığınız yorumun silinmesini istiyor iseniz yada herhangi bir yorum hakkında düzenlemesini istediğiniz bir husus var ise bizlere İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz. (lüzumlu düzenlemenin yapılabilmesi için yorumlarla ilgili bildirimde bulunurken hangi yorumun hangi kullanıcı adı ve mail adresi ile hangi sayfada bulunduğunu bildirmenizi rica ederiz)
 10. Esnafkredi.net internet sayfasında piyasaya sürülen yazılar hiçbir hususi ve kamu kuruluşunun resmi görüşlerini yansıtmaz.
 11. Sitemizde yer edinen tüm içerikler informasyon mahiyetinde web ortamındaki yorumlardan öğrenilebildiği kadarıyla hazırlanmakta olup, içeriklerin kati doğru bulunduğunu güvence ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin bir tek tavsiye ve bilgilendirme amaçlı bulunduğunu bildiririz. Aslolan informasyon kurum ve kuruluşların kendi web sitelerinden alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir