Sürat Kargom Nerede | Sürat Kargo Takip

Ülkemiz genelinde yürütülmekte olan FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında devlet tarafınca kayyum atanan Kaynak Holdingin iştiraklerinden birisi de Sürat Kargo şirketidir. Atanan kayyum ile beraber örgütün tekelinden kurtarılan şirket; faaliyetlerine devlet yönetiminden eskisinden daha iyi olarak devam etmektedir. 2003 – Temmuz itibariyle kurulan Sürat Kargo; 2012 yılı itibariyle 4 bin civarı çalışanı, 19 bölge müdürlüğü, 560 şube, 35 nokta, 6 mobil şube, 24 geçirme merkezi ve  bünyesinde 1200 ‘den fazla vasıta barındıran filosu ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sürat Kargom Nerede Iyi mi Takip Edebilirim?

Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı kargo taşımacılığı hizmeti veren firmanın genel merkezi Mahmutbey Mahallesi Soğuksu Caddesi No : 31 Bağcılar İstanbul adresinde bulunmaktadır. Halen Türk Ulusal takımının ve Bursaspor’un resmi kargo sponsorluğunu da yapmaktadır. Alanında birçok ödülün sahibi olan Sürat Kargo; 2007 – 2010 – 2011 yıllarında TTKD Senenin Markası ve TTKD Altın Adam Ödülü ‘nü almaya hak kazanmıştır.

Sürat Kargo kurmuş olduğu teknolojik alt yapı ile beraber müşterilerine kargoları ile ilgili olarak anlık data paylaşımında bulunmaktadır. Sürat Kargom nerede nasıl takip edebilirim diye merak edenlerin; www.suratkargo.com.tr adresine girerek buradan Kargo Sorgu kısmına girmeleri yeterlidir. Direkt olarak sorgulama ekranına ulaşmak isteyen okuyucularımızın http://www.suratkargo.com.tr/?p=content_online&i=253&l=kargom_nerede linkine tıklamaları yeterlidir. Bu ekrandan gönderi takip numarasını girdikten sonrasında sorgula butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonrasında açılacak ekranda kargonuz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacak, kargonuzun nerede olduğu, son olarak hangi birimde işlem görmüş olduğu ve varış noktasına tahmini erişme süresi benzer biçimde bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Sürat Kargo tarafınca sunulan bir öteki hizmet ise; “ Web ‘den Kurye Çağır “ hizmetidir. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan bir tek web sitesi üstünden Web’den Kurye Çağır kısmına tıklamak ve ilgili detayları doldurduktan sonrasında kapınıza kadar gelecek kuryeye kargonuzu teslim etmek olacaktır. Bu sayede herhangi bir kargo şubesine gitmenize gerek kalmadan kargonuz kapınızdan teslim alınmış olacaktır. Bunun için ödemeniz ihtiyaç duyulan extra bir meblağ bulunmakla beraber fazlaca kayda kıymet bir sayı değildir. Direkt ulaşmak isteyenler için bağlantı verelim http://www.suratkargo.com.tr/?p=content_online&cl=online_islemler&l=web_kurye&i=249

Sürat Kargo Satın alan Hizmetleri Numarası

Sürat Kargo alan kişi hizmetleri numarası olan 0 850 202 0 202 nolu telefonu arayarak kargo ile ilgili ve Sürat Kargo ile ilgili her türlü tavsiye, talep ve şikayetlerinizi derhal bildirebilirsiniz.

Sürat Kargo düzenlemiş olduğu kampanyaları da fazlaca cazip fırsatları içinde barındırmaktadır. Bunun için siteyi güncel olarak kovuşturmak gerekir. Mesela şu an n11.com ile yapmış olduğu antak kalma ile 9 taksitli kredili kargo imkanı bulunmaktadır.

Sürat Kargo hem de yurt dışı ortakları ile beraber kurmuş olduğu geniş alt yapı ağı yardımıyla de bugün dünyanın her noktasına kargo gönderimi yapabilmektedir. Sürat Express yurt dışı kargolarınızda en kısa sürede ve hasarsız olarak yerine ulaşmaktadır.

Bundan önceki yazımız olan PTT Kargo Takip Sorgulama | PTT Kargom Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir