TEB Kredi Hesaplama

TEB kredi ürünlerinden yararlanmadan ilkin kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz. TEB kredi hesaplama işlemini yapmanız için bankanın şubelerine yada telefon bankacılığına başvurmanızda gerekmez. Bu işlemi web üstünden süratli ve kolay bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

TEB kredi hesaplama aracı yardımıyla kullanmak istediğiniz kredinin ödeme planına evvel haiz olabilirsiniz. Kullanılmak istenen kredinin evvel hesaplanarak bütçe planlaması yapmak ise kredi ödemlerin de çıkabilecek sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Kredi hesaplaması yapmadan direk kredi başvurusu icra eden kişilerin kredi ödemelerinde problemler çıkabilmektedir. Bunun sebebi bütçe planlamasının yapılmamasıdır. Kullanmak istediğiniz krediyi bütçenize nazaran kesinlikle planlamanız gerekmektedir. Aylık gelirinizin en fazla üçte birini oluşturabilecek aylık taksiti olan kredilerden yararlandığınız de ödeme güçlüğü çekme olasılığınız oldukça düşük olacaktır. Bu durumun aksine kullanılan kredilerde ise maddi mevzuda sıkışıklığınız üstüne ödemelerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Bütçe planlaması yapmak için ve TEB kredilerinden yararlanmak için TEB kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Bu araca buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada ilk olarak kullanmak istediğiniz kredinin türünü seçmelisiniz. Ondan sonra kullanılmak istene kredinin vade seçeneğini ve döviz seçeneğini seçmelisiniz. Bu detayları belirttikten sonrasında kredi tutarını yada aylık taksit tutarını belirtip Enter butonuna bastığınızda karşınız ödeme ile ilgili bilgiler çıkacaktır. Bu araçta kredinin faiz oranı otomatikman çıkmaktadır. Eğer bankanın faiz indirimli kredi kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, bu kredilerin faiz oranları üstünden hesaplanacak ödeme planını bankanın şubelerinden isteyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir