Tekstilbank ICBC Müşteri Hizmetleri 444 00 50

Tekstilbank ve ICBC Alan şahıs Hizmetleri

Yazımıza başlamadan ilkin Tekstilbank 22 Mayıs 2015 senesinde Çin bankası olan ICBC’e %75.5 i satılmıştır. Bundan dolayı Tekstil Bank google aranmalarında artık ICBC olarak gözükmektedir. Tekstilbank satın alan hizmetleri hattı, kendi alanında ustalaşmış çağrı merkezi çalışanları yönetiminde ilerleyerek, banka müşterilerinin netice odaklı işlemler yapmasını kolaylaştıran bir sistemdir. Bilinmiş olduğu suretiyle vatanımızda değişik bir bankacılık duruşu oluşturmayı başaran Tekstilbank yönetimi, ülke genelinde 44 şubesi üstünden ilerleyişini sürdürmektedir. 1986 senesinde kurulan ve o dönemden günümüze dek kendisine özgü bir bankacılık oluşumu ile ilerleyişini devam eden bu banka, ülke geneline hizmetlerini de online ve cep bankacılığı yöntemleriyle bir fazlaca geniş tutarak ilerletmektedir. Günün her anında ulaşım imkanı tanıyan ve ios yada android sisteme haiz olan cihazlar üstünden hem online, hem de cep bankacılığı işleyişlerinin süratli gerçekleştirilmesini destekleyen Tekstilbank yardımıyla, pürüzsüz bir halde gerekseme duyacağınız işlemleri rahatça gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Tekstilbank Çağrı Merkezi Numarası

Tekstilbank ICBC çağrı merkezi ulaşımı azca ilkin de belirttiğimiz şeklinde 7/24 olarak rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada da Tekstilbank telefon numarası da 444 00 50 olmaktadır. Bu numara sizlere sesli yanıt sistemini sunmaktadır. Yalnız kısa yol yöntemlerini izleyerek de istediğini işlemi rahatça gerçekleştirme şansı da bulabilirsiniz. Bu mevzuda süratli olmasıyla beraber güven arz eden bir gidişat ile etkinlik oluşumunu ilerletmeye itina gösteren Tekstilbank yardımıyla, herhangi bir sıkıntıya maruz kalmadan istediğiniz hesap bilginize rahatça ulaşabilir, birçok işlemi de anı anına gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz. Ek olarak bu linkten https://www.icbc.com.tr/tr/bize-ulasin/detay/Bizi-Arayin/239/765/0 kontakt numarasını da görebilirsiniz.

Alan şahıs Hizmetleri Neler Sunuyor?

Alan şahıs hizmetleri departmanı eft, kredi kartı başvurusu, kart borcu ödeme, banka hesap bilgilerini öğrenme şeklinde birçok önemli işlemi birkaç dakika içinde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Esasen burada önemli olan şey de siz kıymetli üyelerimizin herhangi bir banka şubesinde bu şekil zamansal dertlerle uğraşmanızdan ziyade daha ergonomik bir data ile işlem akışı sağlayabilmeniz olduğundan, Tekstilbank’ın tanımış olduğu bu imkanlar doğrultusunda ilerlemek her açıdan sizlere iyi gelebilir. Herhangi bir işlem tutarı ödeme derdi gerçekleştirmeden Tekstilbank’ın satın alan hizmetleri departmanına kısa süre içinde bağlanabilir, tamamen netice odaklı bu işlemleri ilerletmeyi de başarabilirsiniz. Güven mevzusunda da satın alan memnuniyeti ile menfaatini daima birinci planda tutarak faaliyetlerini sürdürmeyi başaran Tekstilbank yönetimi, bu sayede de en iyisi olma yolunda kendisine özgü yöntemler üstünden ilerleyişlerinizi tamamlamaktadır.

Tekstilbank Alan şahıs Gizliliği

Organik ki de bir bankanın güvenilir ve kaliteli bir halde ilerleyiş sürdürebilmesi için satın alan gizliliği ilkesi esas alınarak adım atılmalıdır. Bu kavram her bankada aynı şekilde ilerler aslen. Tekstilbank da müşterilerinin bilhassa de cep bankacılığı aşamalarında herhangi bir zarar maruz kalmamaları adına elinden geleni sonuna kadar yapmaktadır. Bu sebeple burada daima müşterinin sıkıntısız bir halde etkinlik göstermesi önemlidir. Sizler de dahil olduğunuz satın alan hizmetleri departmanlarında, bilgilerinizin bir başka şahısın eline geçmeyeceğinden güvenilir olabilirsiniz. Bu sebeple burada Tekstilbank’ın elde etmiş olduğu gizlilik politikası, güvenilirlik sertifikasıyla da birleşince oldukça yerinde bir halde ilerlemektedir.

Genel Değerlendirme

Genel olarak baktığımız süre, kendi alanında oldukça seviyeli bir finansal oluşum olan Tekstilbank’ın kontakt alanlarını daima kullanabilir, istediğiniz her işlemi de rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Tekstil Bank Genel Müdürlük İletişim başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir