Tekstilbank Kredi Hesaplama

Tekstilbank kredilerinden yararlanmadan ilkin kullanmak istediğiniz kredinin ödeme planını çıkarabilirsiniz. Tekstilbank kredi hesaplama aracı ile yapacağınız hesaplama ile bütçe planlaması yapabilirsiniz.

Bankalardan kredi kullanmadan ilkin kredi hesaplama işlemi yapmanız oldukça önemlidir. Kredinizi kullandıktan sonrasında ödeme güçlüğü çekmemek için kredinin aylık ödeme tutarı gelirinize uygun olması gerekmektedir. Ek olarak kredinin vadesi de önemlidir. Fazlaca uzun vadelerde kullanacağınız krediler, ileride yaşayacağınız işsizlik şeklinde durumlarda sizleri zor durumda bırakabilir. Bu yüzden kredi hesaplaması yaparak hem vade olarak hem de aylık ödeme tutarı olarak kendinize en uygun krediyi bulmalısınız.

Tekstilbank kredilerinden yararlanmak için Tekstilbank kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Kredi hesaplama sayfasına ulaşmak için aşağıdaki “Kredi Hesaplama” butonuna tıklayabilirsiniz. Oluşturulan sayfada hem bankanın standart kredilerini hem de kampanyada olan kredi ürünlerinin kredi hesaplamasını gerçekleştirebilirsiniz. Kredi türünüzü seçtikten sonrasında karşınıza kredinin faiz oranları çıkacaktır. Kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vadesini belirledikten sonrasında Hesapla butonuna tıklayarak kredinizin ödeme planına ulaşabilirsiniz. Kredi ödeme planında aylık ödeyeceğiniz meblağ, kredinizin ne vakit biteceği şeklinde detayları inceleyebilirsiniz. Ek olarak kredi faiz tutarı KKDF ve BSMV tutarlarını da inceleyebilirsiniz. Kredi ödeme planında ek olarak ne kadar faiz ödeyeceğinizi ve toplamdaki bankaya olan borcunuzu da görebilirsiniz. Kredi hesaplama işlemini yaparak bütçe planlamanızı kolay bir halde gerçekleştirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir