Vakıfbank 10 bin TL 36 Ay Kefilsiz Kredi

Vakıfbank Kefilsiz, Evraksız, Belgesiz Kredi

Kredi tahsisi mevzusunda bankalar her geçen gün daha esnek davranmaya devam ediyor. Bu esnek davranışın arkasında normal olarak en mühim detaylardan birisi kredi notu mevzusunun hayata geçirilmesi bulunuyor. Kredi notu yardımıyla artık bankalar tüm tüketiciler hakkında daha kolay bilgiye ulaşabildiği için, kimin riskli kimin güvenilir olduğuna daha rahat karar veriyor. Bununla beraber de kredi finansmanı mevzusunda kafi güvene haiz kişilere daha cömert davranıyorlar. Bilhassa bu bonkörlüğün kredilerdeki kefil talebi mevzusunda bulunduğunun söyleyebiliriz. Bir çok banka kredi finansmanı aşamasında kefil ile ilgili daha esnek davranıyor. Şimdi Bu yazımızda bu bankalardan birisi olan Vakıfbank ile ilgili olarak sizlere; Vakıfbank Kefilsiz kredi konusunu aktarmaya çalışacağız.

Vakıfbank ‘tan Kefilsiz Kredi Çekebilmek Mümkün?

Konut kredisi, taşıt kredisi ve bireysel gerekseme kredisi başvurularınızda; Vakıfbank ‘a herhangi bir kefil ibraz etmesenizde olur. Sadece bankanın sizden kefil talep edebilme hakkı devamlı vardır, bunu da göz ardı etmemek gerekir. Bilhassa konut ve taşıt kredisi için; satın alınan arsa, ev ya da otomobile ipotek koyularak önlem uygulanmış olduğu için aslına bakarsanız kefile de fazlaca gerek kalmamıştır. Şimdi Vakıfbank ‘ın kefilsiz konut, gerekseme ve taşıt kredisi tekliflerine bir bakalım.

Vakıfbank Kefilsiz Taşıt Kredisi

İkinci el ve 0 km araçlarınız için Vakıfbank ‘tan herhangi bir kefil sunmadan kredi çekebilmeniz mümkündür. Satın aldığınız aracınıza ipotek uygulanacaktır. Faiz oranları % 2,67 olacaktır. İkinci el vasıta alımlarında ise faiz oranı % 2,67 olarak uygulanacaktır. Vade süresi ise azami 48 aydır. 50 bin TL 36 ay vadeli 0 km kefilsiz bir taşıt kredisinde; aylık taksitler 2.178,83  TL, toplam geri ödeme ise 78 bin 437 TL ‘ye denk gelecektir. Ek olarak taşıt kredilerindeki kasko konusunu da unutmamak gerekiyor.

Sarı Panjur Kefilsiz Konut Kredisi

Vakıfbank ‘ın kefilsiz konut kredisi kampanyası olan Sarı Panjur için bir örnek ödeme planı sunalım. 100 bin TL 120 ay vade üstünden bir hesaplama meydana getirecek olursak; faiz oranı % 2,50 olacak, aylık taksitler 2.636,18 TL olacak, toplam geri ödenecek meblağ ise 316 bin TL olacaktır.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Vakıfbank ‘ta

Vakıfbank ‘ın kefilsiz gerekseme kredisi kampanyası Güz Kredisi ile ilgili 10 bin TL 36 ay vadeli bir ödeme planında ise; faiz oranı % 2,67 olurken, aylık taksitler 435,77 TL ‘ye, toplam geri ödeme ise 15 bin 687 TL ‘ye denk gelecektir.

Kredi Notunuz İyi Derecede Olmalı

Vakıfbank ‘tan kefilsiz konut, taşıt ya da gerekseme kredisi çekebilmek istiyorsanız, bu durumda kredi notunuz riskli seviyelerde olmamalıdır. Aksi takdirde banka sizden mevcut şartlara ilave olarak bir de kefil talep edebilir. Vakıfbank, size kredi tahsisinde bulunmadan ilkin ilk değerlendireceği kriterler içinde doğal ki kredi notu vardır. Sadece kredi notunuz yüksek seviylerde ise kaygı etmenizi gerektirecek bir durum söz mevzusu olmayacaktır.

Kefil Sunamayanlar Ne Yapabilir?

Eğer hali hazırda sunacağınız bir kefiliniz yok ise; bu durumda adınıza kayıtlı bazı malları ipotek ettirmeyi deneyebilirsiniz. Bu yönde bir düşüncesi olanlar için küçük bir hatırlatma yapalım. Eğer ipotek kanalıyla bir kredi çektiyseniz, bu krediyi ödeyemediğiniz ipotek edilen malın hacizle satılabileceğini unutmayınız.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir