Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

İpotekli Kredi Vakıfbank

İpotek karşılığı taksitli gerekseme kredisi büyük oranda nakit gereksinimi olan kişililere hitap eden bir kredi türüdür. Vakıfbank tüm hizmetleri ile olmasıyla beraber sunmuş olduğu ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi ile de dikkat çekmektedir. Güncel bir Vakıfbank kredi ürünü olan ipotek karşılığı taksitli gerekseme kredisinden yararlanmayı planlıyorsanız yazımızın devamında bu krediyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri bulabilirsiniz.

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi’nin Özellikleri

Vakıfbank  İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi maksimum 36 ay vade ile kullandırılmaktadır. İsterseniz 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödeme şansını yakalayabileceğiniz bu kredi ticari nitelikteki müracaat sahipleri hariç olmak suretiyle belirli ve tertipli bir gelip sahibi olan ve istihbaratı pozitif bulunan gerçek kişilere tahsis edilmektedir.  İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi kullanan kişiye yaşam sigortası ile konut paket sigortası yaptırılmakta ve konut paket sigortası her yıl yenilenmektedir. Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi’nin limiti en fazla ipotek edilecek gayrimenkulün ekspertiz değerinin %80’i kadar olabilmektedir. Buraya tıklayarak müracaat yapabilirsiniz.

Önemli!  Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL 48 Ay Kefilsiz Kredi

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi İçin Lüzumlu Belgeler

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi’nden yararlanmayı düşünüyorsanız bazı belgelere ihtiyacınız olacaktır. Bu belgeler şunlardır: nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ile fotokopisi; gelir belgesi, başvuran kişi adına kayıtlı son olarak tarihindeki elektrik, su, naturel gaz ve telefon benzer halde faturalardan birinin fotokopisi yada ikametgah belgesi; güvence olarak gösterilecek gayrimenkulün kat mülkiyeti ya da kat irtifakı tapusuna ilişkin fotokopi ile gayrimenkule ilişkin ekspertiz raporu.

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi’nin faiz oranları 3 ila 36 ay içinde kredilerde %2.80 olarak belirlenmiştir.

En güncel Vakıfbank gerekseme kredisi ürünleri içinde yer edinen bu kredi ürününden yararlanarak nakit sorunlarınızı kolay bir halde çözmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Tutarı* Taşınmaz Rehin Tesis Tutarı* Ekspertiz Tutarı* Efektif Senelik Faiz Oranı **
50.000 TL 36 AY % 2.80 250,00 TL 354,00 TL 950,00 TL % 52.5309

Bundan önceki yazımız olan Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası 444 0 724 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir