Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Vakıfbank İhtiyaç Kredi Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle Vakıfbank kredi müracaat sonucu öğrenme mevzusunda data sahibi olacağız. Bu kapsamda vereceğimiz bilgiler yardımıyla kredi almadan ilkin ve kredi aldıktan sonrasında neler yapmanız gerektiği mevzusunda bilinçlenmiş olacaksınız. Ilk olarak Vakıfbank kredileriyle ilgili hangi kanallardan data alabileceğimize göz atalım. Birinci olarak tahmin edebileceğiniz benzer biçimde Vakıfbank internet sayfasına giriş yaparak data sahibi olabiliriz. Peki, internet sayfasına giriş yapınca hangi yolları izlemekte fayda vardır?

Kredi Detay Bilgilerine Erişim

www.vakifbank.com.tr web adresine giriş yaptıktan sonrasında ana sayfada bulunan üst menüdeki ‘Bireysel’ seçeneği tıklanır. Yeni oluşturulan sayfada orta bölümde güncel kampanyalar yer almakla beraber, ‘Sizin İçin Seçtiklerimiz’ kısmında Vakıfbank’ın müşterilerine hususi fırsatları görülmektedir. Bu sayfada bizim için mühim olan kısım üst menüde ‘Bireysel’ seçeneğinin derhal altındaki ‘Bireysel Krediler’ bölümüdür. Bu bağlantıya tıkladığımız vakit yeni gelen sayfada Vakıfbank tarafınca sunulan kredi türleri görünmektedir. Bunlar taksitli gereksinim kredisi, taşıt kredileri benzer biçimde kredilerdir.

Mesela taksitli gereksinim kredisi evlilik, eğitimi beyaz eşya ve mobilya benzer biçimde ihtiyaçların yerine getirilebilmesi için kullanılmaktadır. Kredi başvuruları için Vakıfbank şubelerine başvurmak yeterlidir. Sadece onun öncesinde 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını arayıp data sahibi olunabilir. Tüm bu aşamalardan geçerek kredi başvurusu işleminin tamamlanmasıyla artık Vakıfbank kredi müracaat sonucu öğrenme aşamasına geçilebilir.

Kredi Müracaat Sonucu Öğrenme

Vakıfbank kredi müracaat sonucu öğrenme için birkaç değişik yöntem bulunmaktadır. Bunlar içinde birinci olanı herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek TC kimliğinizle beraber kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi sonucu öğrenme de bir öteki yöntem 0 850 222 0 724 numaralı alan kişi hizmetlerine ulaşıp kredi müracaat durumunu sorgulamak mümkündür. Üçüncü yöntem olarak cep telefonunuzun kısa bildiri kısmına ONAY yazıp bir boşluk bırakarak BAŞVURU NUMARASI yazılır ve 5724’e bildiri atılır. Bu işlem sonucunda 5 dakika içinde Dokunmatik Web Müracaat sonucu bildirilecektir. Son olarak belirteceğimiz yöntem ise ATM ile müracaat yapmanız halinde gene 5 dakika içinde netice bilgisi tarafınıza bildirilir.

Vakıfbank kredi müracaat sonucu sorgulama için sizden istenebilecek bilgiler ad, soyad, TC kimlik numarası ve cep telefon detayları olacaktır.

Bundan önceki yazımız olan İş Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir