Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası 444 0 724

Bankasıyla bir halde sorun yaşamayan herhalde yok desek yalan olmaz. Üstelik yaşadığımız sorun sonrası muhatap bulup derdimizi anlatmak ise ayrı bir külfet. Sadece bankalar tarafınca bu mevzuda müşterilerinin talep, tavsiye, yakınma ve taleplerine yanıt  verilebilmesi amacıyla alan kişi hizmetleri adı altında departmanlar kurulmuştur. Bu departmanlar ek olarak telefon bankacılığı ya da telefon şubesi adı altında da bankacılık işlemleri ile ilgili de hizmet vermektedir.

Vakıfbank Satın alan Hizmetleri

Bu yazımızda sizlere Vakıfbank Satın alan hizmetleri davet merkezi numarası, Vakıfbank emek harcama ve EFT saatleri ile Vakıfbank hakkında genel data paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Vakıfbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 0 724 ve 0 850 222 0 724 nolu telefonlardır. Bu telefonları arayarak ister şikayetlerinizi ve taleplerinizi bildirebilir, ister kafanıza takılan herhangi bir işlemle ilgili data isteyebilir isterseniz de herhangi bir Vakıfbank şubesine gitmenize gerek kalmadan bir çok işleminizi hızlıca ve oldukca kolay bir halde yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren bu numaraları aradığınızda TC kimlik numaranızı yada kart numaranızı şifrenizle beraber tuşlamanız kafi olacaktır.

Vakıfbank Satın alan Temsilcisine Direk Bağlanma

Direk alan kişi hizmetleri temsilcisine bağlanmak için tuşlayacağınız numaralar sırasıyla 2 – 2 – 7 ‘dir. Bu numaraları tuşladıktan sonrasında direk vakıfbank alan kişi hizmetlerine bağlanmaktadır.

Vakıfbank ‘a genel olarak baktığımızda; aslolan adı Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı olan Vakıfbank 1954 senesinde eski başbakan Adnan Menderes ‘in hususi talimatı ile kurulmuştur. Kurulduğunda 50 milyon TL ana sermayesi olan banka, TBB (Türkiye Bankalar Birliği) ‘nin 2014 yılı verilerine gore Türkiye ‘nin etken büyüklük bazında 7. En büyük bankasıdır. Vakıfbank ‘ın ana para dağılımı ise; % 43 hisse Vakıfla Genel Müdürlüğü bünyesindeki mazbut vakıflara, % 16,10 ‘luk hissesi Türkiye Vakıflar Bankası Emekli Sandığına, % 15,64 ’ü mülhak vakıflara aittir. 2005 senesinde bankanın % 25,18 ‘lik kısmı halka arz edilmiştir.

Vakıfbank ‘ın EFT saatlerine baktığımızda ise; EFT işlemlerinin hafta içi saat 09:00 – 16:45 içinde yapılmakta bulunduğunu görmekteyiz. Vakıfbank şubelerinin emek harcama saatleri; öğleden ilkin 09:30 – 12:30 içinde, öğleden sonrasında saat 13:00 – 17:00 olarak belirlenmiştir. Banka şubeleri saat 12:30 – 13:00 arası öğle molası verdiğinden kapalıdır. Gene hafta sonları ve resmi dinlence günlerinde de Vakıfbank şubeleri kapalıdır.

Bundan önceki yazımız olan Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 444 0 333 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir